Originální spojení kvality, tradice a designu
Thun, since 1794

PORCELÁNOVÝM SERVISEM S DEKOREM NA MÍRU DOLADÍTE SVOU KUCHYŇ K DOKONALOSTI

Prohlédněte si, jak vznikaly nové dekory pro naše klienty.

DRÁČEK

Prarodiče malého dráčka Davida se pod vánočním stromečkem nejpíš nestačili divit. Když na ně z obrovské krabice vykoukl jejich vnouček na porcelánovém servisu se vzkazem, že tenhle dárek je jeho poděkováním za jejich obrovskou lásku a starostlivost, určitě ukápla i slza. Rodičům k tomuto skvělému nápadu nezbývá než gratulovat.

 

 

VB SERVIS

"Můj nový servis je vážně pecka", napsala nám čerstvá majitelka servisu, který by se skvěle hodil i na některý z našich zámků. Ona ho má ale v bytě, který je naopak kombinací moderního a retro stylu. Servis se tam hodí naprosto dokonale a navíc je opět zcela osobní a prozrazuje mnoho osobního o své nové majitelce.

 

 

SCARY DINNERWARE

Náš nový servis Váš možná trochu vyděsí. Vězte však, že do interiéru nově zařízeného bytu našeho klienta se hodí naprosto dokonale a jídlo z něj chutná skvěle.

 

 

 

EL BARRIO DE ÁNGEL

Dopřejte si doušek andělské kávy ve skvělé latinsko americké restauraci. Vyzkoušejte, jak chutná káva ze šálků
navržených exkluzivně pro "čtvrt andělů".

 

 


DOG´S BOLLOCKS

Dejte si v Dog´s Bollocks kávu a vyzkoušejte, jak chutná ze zbrusu nových hrnků. Jsme přesvědčeni, že když mají šálky styl, káva z nich prostě chutná mnohem lépe.

 

 


VÁNOCE V OPTIMALU

S drobným zpožděním nebo naopak s velkým předstihem představujeme tip na vánoční dárek pro Vaše klienty. Společnost Optimal zabývající se interiérovým designem vsadila na motiv, který si její klienti mohou nechat aplikovat na některý z luxusních koberců. A sklidila skutečně velký úspěch. 

 

 


V RÁJI

Paní Horáková svůj příběh napíše sama. Do té doby jen pár slov od nás. Manželé Horákovi žijí daleko od města uprostřed jablečného sadu. Jejich jablka chutnají báječně. Nejen proto nechala paní Horáková svému manželovi před lety v truhlářské dílně vyrobit domovní znamení. K letošním narozeninám darovala svému muži servis, který obsahuje jednak onen zmíněný erb a navíc monogram z písmen L a H, co jsou počáteční písmena jmen celé jejich rodiny.

 

BARUNKA A MARTÍNEK


Mladí manželé se rozhodli darovat pod stromeček svým nejbližším
velmi osobní dárek. Na svá vnoučata si tak prarodiče vzpomenou pokaždé,když zasednou ke stolu.

 

 


GEOCACHING


Mirek a Sevara se potkali v Budapešti, milují jeden druhého
a také geocaching. Jejich přátelé jim jako svatební dar nechali
vytvořit jídelní servis. Ústředním motivem je logo geocachingu
složené ze souřadnic Budapešti. Počáteční písmena jejich
křestních jmen jsou umístěna do pomyslného středu jejich
osudového města.

 


HENRI MATISSE

"Když jsme stavěli náš dům, měli jsme od architektky návrh na
graffiti s inspirací Hanri Matisse. Tento skvělý nápad se nakonec nepodařilo zrealizovat. Tedy až do doby, než nám v Por - Art Studiu aplikovali návrh na jídelní servis. A to dokonce ve dvou variantách - pro běžné i slavnostní stolování. "Č" - protože jsme Čermákovi."

 

 

TRÁVA

„Máme doma hrnek se zelenou trávou, který máme všichni rádi,
ale nic jiného k němu nemáme“, bylo zadání manželů
Bláhových k jejich novému servisu. „B“ tedy jako Bláhovi
a „kvak“ – Kateřina, Vladimír, Adam, Kateřina (ml.) se velmi
vtipně hodí k motivu.

 

 


FAMILY SET


„Nemáme úplně jasno v tom, jak by měl servis vypadat, ale chtěli bychom tam fotky naší rodiny“, shodli se Martin, Anetka a Monika, když si u nás svůj servis vybírali. I v jejich případě jsme
dekor doplnili o počáteční písmena křestních jmen.

 

 


V - SERVIS

„Jsme Vávrovi, bydlíme ve Vraném nad Vltavou a sídlo naší firmy
je na Vinohradech“. Bylo jasné, že „V“ bude na tomto servisu hrát hlavní roli. Čtyři pruhy symbolizují čtyři členy rodiny. Písmena A, M, D a V, jsou počátečními písmeny jejich křestních jmen. Šedohnědá barva je pak barvou kuchyně v domě rodiny Vávrových.

 


IRINA A OLEG

Irina a Oleg dostali ke stříbrné svatbě od svých rodičů originální dárek. Oba jsou velkými milovníky kávy, a proto si ji dnes společně vychutnávají
ze servisu s názvem PRESIDENT, který je na Pražském hradě
používán od nástupu presidenta Václava Havla. Pro Irinu a Olega jsme navrhli platinový dekor, symbolizující jejich výročí, v kombinaci
s monogramem a svatebními prsteny.


ŽELEZNICE

Co jiného by mohl ke Dni železničářů od svých přátel dostat jeden
z představitelů Ruských drah?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porcelán s dekorem na míru je osobní záležitostí každého z našich klientů. Každý z porcelánových servisů má svůj jedinečným příběh a každý kus porcelánu je dekorován za určitým účelem a s jasným cílem. Jedině tak lze docílit toho, že Váš porcelán bude opravdu Váš.