Originální spojení kvality, tradice a designu
Thun, since 1794

PORCELÁNOVÁ GALERIE


Jaká je cesta k Vašemu servisu s originálním dekorem?

SHOWROOM

Takhle to vypadalo v Březinové 13, Praze 8. Pokud se nás rozhodnete navštívit teď a nejen virtuálně, budeme se na Vás těšit v našem novém prostoru ve Strašnicích na Praze 1, (naproti Strašnickému divadlu) v ulici Turnovského 2. Abychom vše mohli podrobně probrat, napište na náš e-mail info@por-art.cz či zavolejte na 603554282. Domluvili bychom si termín naší schůzky, jak Vám bude vyhovovat. 

 

 

 

VÝBĚR SERVISU

Prohlédněte si kompletní nabídku jídelních servisů, nerušeně vyzkoušejte všechny kombinace, užjite si příjemného prostředí a ujasněte si svou představu o Vašem novém porcelánovém servisu.

 

 

'

DEKOR

Spolu s naším designerem si následně prodiskutujte Váš originállní dekor, který pro Vás navrhneme a po odsouhlasení budeme aplikovat na servis, který jste si u nás vybrali.

  

BARVY

Z rozsáhlého vzorníku barev si vyberte ty, které doladí interiér Vašeho bytu, domu či firmy. Proberte všechny možnosti i kombinace.

 

 
THUN

Jakmile si navržený dekor odsouhlasíme, připravíme podklady pro jeho tisk. Váš dekor bude následně ručně aplikován na jednotlivé kusy porcelánu. Celý proces pro Vás budeme fotograficky mapovat a dokument od nás obdržíte.

 
PŘEDÁNÍ

Těšíme se na okamžik, kdy se opět sejdeme v našem showroomu a budeme Vám moci předat náš nový servis s dekorem na míru.

 

 
VÁŠ NOVÝ SERVIS

Vychutnejte si společné snídaně, obědy či večeře ze servisu, který je originálně vytvořen právě pro Vaši domácnost, firmu, hotel či restaurci.

Dobrou chuť

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příběhy našich klientů, které se promítají na jejich porcelánových servisech jsou vždy zcela originální. Porcelán značky Thun tím pro jeho majitele získává na hodnotě. Jaký příběh se bude odrážet na Vašem novém porcelánovém servisu?