Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Brazílie Itacaré

Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Itacaré


1. Jak nejlépe cestovat do Itacaré?

Nejlepší způsob, jak se do Itacaré dostat, je letadlem do Salvador de Bahia a odtud pak autobusem nebo autem. Cesta trvá přibližně 5-6 hodin.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Itacaré?

Nejlepší doba pro návštěvu Itacaré je od září do dubna, kdy jsou teploty mírné a srážky jsou poměrně nízké.

3. Jaké aktivity se dají v Itacaré provozovat?

V Itacaré si můžete vychutnat pláže, surfování, trekking, rafting, jízdu na kajaku a mnoho dalších aktivit.

4. Co jsou nejlepší pláže v Itacaré?

Mezi nejlepší pláže v Itacaré patří Praia da Concha, Praia da Tiririca, Praia da Ribeira a Praia dos Resende.

5. Jaké jsou nejoblíbenější restaurace v Itacaré?

Mezi nejoblíbenější restaurace v Itacaré patří Restaurante Mar e Mel, Casa do Acarajé a Bar Vesúvio.

6. Jak se můžu pohybovat po Itacaré?

Pro pohyb po Itacaré se nejčastěji používají taxi, motocykly a čluny.

7. Jaký je průměrný rozpočet na pobyt v Itacaré?

Průměrný rozpočet na pobyt v Itacaré se pohybuje kolem 100-150 USD denně.

8. Jak se chovat k místním lidem?

Místní lidé v Itacaré jsou většinou velmi přátelští a ochotní. Doporučujeme však respektovat místní obyčeje a zvyky, aby se vám tady líbilo co nejvíce.


Počasí Brazílie Itacaré


Itacaré je turistické město v Brazílii, které se nachází v regionu Bahia, na východě země. Toto město se nachází přímo u moře a zahrnuje rozsáhlé pláže, řeky, říční ústí, tropické lesy a palmové plantáže.

Svým návštěvníkům Itacaré nabízí jedinečný pocit tropického počasí. Podnebí zde je většinou teplé a vlhké a ovlivňuje ho pobřežní podnebí Atlantiku a Amazonie. Průměrná teplota se zde pohybuje kolem 25°C a 28°C, což znamená, že při návštěvě Itacaré se lze těšit na příjemné počasí po celý rok.

Ze začátku roku bývají velmi teplé dny, s průměrnou teplotou kolem 30°C. Během období duben až květen bývá dlouhodobější perioda srážek, větrné a bouřlivé počasí. To však neznamená, že byste se měli bát cestování do Itacaré, naopak, město je i přesto stále doporučováno k návštěvě.

Dá se říci, že nejlepší období pro návštěvu Itacaré je během období července a srpna, kdy bývají nejhorší povětrnostní podmínky minulých měsíců již za námi. V září nastanou postupné poklesy srážek, přičemž přístup k nádherným plážím v této oblasti je zpravidla otevřen mnohem více, než v letních měsících.

Celkově lze říci, že Itacaré má celoročně vlhké a tropické klima. Vzhledem k tomu, že se jedná o pásmo blízko rovníku, bývá střídání ročních období menší než na území Evropy.

Co se týče srážek, ty se v Itacaré vyskytují po celý rok, což zahrnuje jak těžké bouře, tak i krátkodobá dešťová období během dne. Nejvíce srážek v Itacaré bývá zpravidla v období od března až června.

Vzhledem k vysoké vlhkosti vzduchu v oblasti Itacaré, se bývají v zimních měsících (asi od listopadu do března) běžných silnější deště. Aby byla vaše návštěva Itacaré co nejpříjemnější, doporučuje se cestovat v období, kdy se srážky vyskytují méně často.

Itacaré vás přivítá svým nádherným klimatem, krásami moře a palmovými háji, dokonce i během období na konci roku, kdy jsou srážky nejvíc patrné. Přesto by však cestovatelé měli vzít v úvahu, že období od července do září bývá zpravidla nejvhodnější pro návštěvu Itacaré.


Dovolená Brazílie Itacaré


Dovolená v Brazílii může být nezapomenutelný zážitek a jedním z nejkrásnějších míst, které byste měli navštívit, je Itacaré. Tento malý rybářský přístav se nachází asi 70 kilometrů jižně od Salvadoru a je oblíbeným cílem turistů, protože nabízí nádherné pláže, oblasti s deštným pralesem a množství vodopádů.

Již na první pohled se vám bude zdát, že Itacaré je „jakkoli jiný“, vzhledem k tomu, jak je přikotvený na pobřeží. Má unikátní styl díky mnoha koloniálním domům a malým uličkám se stromy obrostlými místních stromů.

Zdejší pláže jsou bezpochyby jedním z největších magnetů Itacaré. Pláže jeré a resende jsou zelené a potterem obklopené až křišťálovým mořem. Ideální místo pro ty, kteří si chtějí užít celou dovolenou bez přecpávání.

Navštivte také vodopády hned za městem a vydejte se po dobrodružné trase k veselému městečku Vale do Capião s překrásným výhledem na Lesy Atlantiku. A pokud chcete zakusit více adrenalinu, vydejte se na vodopád Ribeira pro spoustu vodních aktivit.

Itacaré nabízí také spoustu možností pro ty, kteří si rádi užívají aktivity v přírodě. Můžete si naplánovat celou řadu dobrodružství, jako například surfování na nejlepších surfařských plážích, potápění, rafting, wakeboarding nebo jízdě na koni.

V noci lze Itacaré velice dobře poznat jako jedno z nejlepších míst v Brazílii pro noční život. Místní kluby jsou centrem množství zábavy, kde se můžete uvolnit a tancovat do rána.

Pokud toužíte po dovolené, která nabízí krásnou přírodou, adrenalinové dobrodružství a pak pohodovou zábavou, Itacaré je stále mezi nejlepšími volbami. Není divu, že je to také populární destinace pro surfery a turisty, kteří chtějí vidět více z Brazílie, než jen velkoměsto. Určitě doporučujeme Itacaré jako ideální destinaci pro dovolenou, kterou nezapomenete!


Letenka Brazílie Itacaré


Pokud hledáte exotickou destinaci, která nabízí fantastické pláže, neuvěřitelnou přírodu a spoustu zábavy, potom byste se měli podívat na letenky do města Itacaré v Brazílii.

Itacaré je krásné městečko ležící na pobřeží Atlantského oceánu, asi 400 km na jih od Salvadoru - hlavního města státu Bahia v Brazílii. Město je obklopeno tropickými lesy, řekami a horskými masivy, které tvoří nepřekonatelné pozadí pro ty nejkrásnější pláže.

Zajímavostí městečka Itacaré je to, že je více než 500 let staré, což z něj dělá kulturní a historické centrum, které okouzlí každého návštěvníka. Kolem města najdete spoustu kokosových palmy, kakaovníky, banánovníky a mnoho dalších rostlin, které jsou charakteristické pro brazilskou přírodu.

Město Itacaré je jako stvořené pro surfaře, kteří si mohou užít překrásné vlny na plážích jako je Praia da Tiririca, Praia do Costa a Praia da Concha. Tyto pláže jsou obklopeny skalami a korálovými útesy, což z nich dělá jedinečný a krásný krajinný ráz.

Pokud se chcete užít nějakou akci, tak v Itacaré najdete mnoho turistických atrakcí jako je rafting, horolezectví, kajakování a lanový park. Na plážích můžete také najít mnoho barů a restaurací, kde se můžete podívat na vynikající místní kuchyni a užít si skvělé večery s přáteli.

Zkrátka a dobře, Itacaré by se mohlo stát jedním z vašich nejkrásnějších zážitků na dovolené. A co se týče letenek do Brazílie, tak dnes existuje mnoho levných nabídek, které vám umožní navštívit tuto nádhernou destinaci za cenově dostupné ceny. Takže neváhejte a zarezervujte nyní své letenky do Itacaré v Brazílii a zažijte jedinečnou dovolenou plnou adrenalinových aktivit, krásných pláží a exotické kultury.


Ubytování Brazílie Itacaré


Itacaré je malé město nacházející se na jihovýchodním pobřeží Brazílie a je jedním z nejoblíbenějších destinací pro surfování a turistiku v této oblasti země. Toto území se pyšní nádhernými plážemi, exotickou vegetací, a jedinečnými rybníky.

Kromě takových úžasných přírodních plnohodnotností může Itacaré nabídnout také mnoho míst, kde se mohou turisté ubytovat. Zde se nachází mnoho malých hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení, které jsou rozptýleny po celém městě, takže si můžete vybrat tu, která bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům a potřebám.

Arraial da Tijuca je jeden z úžasných hotelů v Itacaré s krásným vnitřním dvorem a nespočtem míst k odpočinku po celý den. Hotel má velké prostory pro konání seminářů a kongresů, takže je také ideální pro podnikatele a korporátní konference.

Další možností ubytování v Itacaré je Pousada dos Sonhos - kreativní penzion s krásnou zahradou a terasou s výhledem na pláž. Tento malý penzion nabízí vynikající služby, elegantní pokoje a velký bazén. Je vhodný pro rodiny nebo pro páry, kteří chtějí strávit romantický pobyt.

Pokud hledáte něco více luxusního, budete vděčni za Itacaré Eco Resort - krásné a prostorné ubytování ve stylu rezortu s exkluzivním výhledem na oceán a nádhernou pláž. V tomto resortu si můžete užít relaxaci v některém z mnoha slunečních křesel u bazénu, nebo strávit čas v centru wellness, který nabízí mnoho různých procedur.

V Itacaré se nachází mnoho dalších menších, ale stejně útulných a pohodlných ubytováních, které nabízejí vynikající služby a kvalitní vybavení. Záleží jen na vás, které z ubytovacích zařízení si vyberete, ale rozhodně si v Itacaré nikdy nebude chybět dobré místo na ubytování.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky