Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Chorvatsko Murter (ostrov Murter)

Ubytování Chorvatsko Murter (ostrov Murter)


Murter je malý chorvatský ostrov, který leží v Jaderském moři. Nachází se v blízkosti města Šibenik a je obklopen krásným mořem. Pro turisty, kteří hledají klidné a relaxační místo na dovolenou, je ostrov Murter skvělou volbou s mnoha možnostmi ubytování.

Světové cestovní firmy doporučují ostrov jako ideální místo pro rodinnou dovolenou nebo pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Murter je velmi oblíbený nejen kvůli svým neuvěřitelně pěkným plážím a krásné přírodě, ale také kvůli množství možností ubytování.

Zájemci o ubytování mohou najít mnoho různých možností - od hotelů, apartmánů a penzionů až po kempy. Pokud hledáte pohodlí luxusního ubytování, potom máte na výběr z několika výborných hotelů, které se nacházejí na ostrově.

Hotel Colentum je malý a útulný hotel, který se nachází v krásné zahradě s výhledem na moře. Nabízí svým hostům moderní pokoje s klimatizací, vlastní koupelnou a balkonem nebo terasou. Hotel Colentum má k dispozici i bazén a společenskou místnost, kde si hosté mohou odpočinout a relaxovat.

Dalším hotelovým ubytováním je hotel Villa Katarina, který se nachází na klidném místě v blízkosti pláže. Je ideální pro páry, kteří si chtějí užít romantickou dovolenou. Hotel nabízí elegantní pokoje a apartmány s výhledem na moře. Hosté se mohou také těšit na relaxaci v hotelovém wellness centru nebo si užít jídlo v restauraci.

Pro ty, kteří hledají ubytování v soukromí, jsou k dispozici apartmány a penziony. Vyberte si nabídky, které odpovídají vašim požadavkům a tématu vaší dovolené. Zde si mohou hosté užít soukromí a klid, ale také si připravit vlastní jídlo.

K dispozici je i několik kempů, které jsou vhodné pro ty, kteří chtějí zažít pobyt blízko přírody. Mohou si zde pronajmout stany nebo obytné karavany. Kempování na ostrově Murter je oblíbeným druhem dovolené, protože turisté zde mohou zažít přírodu a život na pláži v plné míře.

Závěrem lze říci, že ostrov Murter je skvělým místem pro dovolenou s mnoha možnostmi ubytování. Od luxusních hotelů až po kempování, turisté si mohou vybrat z mnoha možností, které odpovídají jejich potřebám a rozpočtu. Užijte si klidnou dovolenou, krásu přírody a relaxaci v jednom z nejkrásnějších míst v Chorvatsku.


Letenka Chorvatsko Murter (ostrov Murter)


Pokud hledáte ideální letenku pro vaši dovolenou v Chorvatsku, určitě byste měli zvažovat letenku do Murteru, který je oblíbeným cílem turistů, zejména díky jeho krásnému pobřeží, vynikajícím plážím a blízkosti národního parku Krka.

Ostrov Murter je jedním z největších ostrovů v Chorvatsku a leží u pobřeží Dalmácie. Po celý rok zde vládne příjemné středomořské klima, což znamená, že můžete navštívit Murter kdykoliv v roce a užít si ho naplno, což je skvělá zpráva pro každého, kdo chce na chvíli utéct z každodennosti.

Pokud hledáte přepravní způsob, který by vás dostal do Murteru, nejlepší volbou je letenka. Díky širokému výběru leteckých společností, můžete snadno najít levnou letenku z vaší oblíbené destinace do Murteru. Mezi lety z většiny evropských měst do chorvatského Zadaru vede mnoho přímých letů. Poté si můžete najmout auto nebo si objednat transfer na trajektovou přepravu na Murter - trajekty k Murteru odplouvají několikrát denně a cesta trvá asi 15 minut.

Murter je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo pro páry, kteří hledají klid a romantiku. Na ostrově najdete mnoho pláží, které můžete navštívit, jako jsou Jezera, Slanica, Podvrske, Kosirina nebo Luka. Můžete si tak vybrat mezi plážemi s bílým pískem nebo oblázkovými plážemi. Určitě nevynechejte návštěvu národního parku Krka, který se nachází asi 20 km od Murteru. Vstupenky si můžete zakoupit přímo na vstupu.

Navíc v Murteru najdete mnoho skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Chorvatská kuchyně je slavná svými chutnými rybími pokrmy, které si nemůžete nechat ujít.

Pokud hledáte ideální letenku pro vaši dovolenou v Chorvatsku, určitě byste měli zvážit letenku do Murteru. Vhodnou letenku si můžete najít online a za velmi příznivé ceny. Nezapomeňte si ale také zarezervovat ubytování, jelikož v letním období bývají hotely a apartmány velmi rychle obsazené. Doufáme, že bude vaše dovolená na ostrově Murter nezapomenutelná.


Nejčastější dotazy a odpovědi Chorvatsko Murter (ostrov Murter)


Q: Jak se dostat na ostrov Murter?
A: Ostrov Murter se dá dosáhnout autem, autobusem nebo trajektem. Nejbližší letiště se nachází v Zadaru (asi 70 km) a Splitu (asi 120 km).

Q: Kde se dá ubytovat na ostrově Murter?
A: Na ostrově Murter je k dispozici řada ubytovacích možností, od hotelů a apartmánů až po kempy.

Q: Co se dá dělat na ostrově Murter?
A: Na ostrově Murter se dá relaxovat na plážích, turistika, cyklistika, vodní sporty, návštěva restaurací a barů a prohlídka města.

Q: Jaké jsou nejlepší pláže na ostrově Murter?
A: Nejoblíbenější pláže na ostrově Murter jsou Slanica Beach, Luke Beach, Podvrške Beach a Čigrađa Beach.

Q: Co navštívit v okolí ostrova Murter?
A: V okolí ostrova Murter se dají navštívit města Zadar, Šibenik a Trogir, Národní park Kornati a Národní park Krka.


Dovolená Chorvatsko Murter (ostrov Murter)


Dovolená v Chorvatsku je pro mnoho turistů tou nejlepší volbou. Tento klenot v Jaderském moři se pyšní neuvěřitelnou krásou přírody, historickými památkami, slunce a plážemi, které si zamilujete. Jestliže hledáte skvělou dovolenou na ostrově Murter, nebudete zklamáni.

Murter je jeden z největších ostrovů v archipelagu Šibeniku a zároveň vstupní branou do Národního parku Kornati. Ostrov je spojen s pevninským městem Tisno pevninským mostem a nabízí řadu krásných pláží, krystalově čisté moře a tradiční restaurace, kde si můžete vychutnat čerstvé ryby.

Hlavním městem ostrova je Murter, který je ideálním výchozím bodem pro objevování ostrova. Murter je nabízí milovníkům vodních sportů neomezené možnosti jako například potápění, šnorchlování, windsurfing, jachting, kajak a plachtění. Nejkrásnější pláže na Murteru jsou definitely je Slanica a její písečná pláž, která je ideální pro rodiny s dětmi.

Ostrov Murter nabízí mnoho míst k návštěvě a objevování. Národní park Kornati je tím hlavním a nezapomenutelným zážitkem, který nemůžete minout. Tyto ostrůvky se pyšní krásnými plážemi a neuvěřitelným podmořským světem. Je to neuvěřitelný ostrovní řetězec, který se klene podél pobřeží a nabízí úchvatné scenérie.

Dalším místem, které stojí za návštěvu, je krásná vesnice Betina. S jejím jedinečným historickým centrem a promenádou podél přístavu, nabízí večery plné romantiky u moře. Pokud se vydáte na výlet do sousedního města Tisno, můžete si prohlédnout jeho historickou část a navštívit zdejší trhy. Na druhé straně ostrova můžete objevovat unikátní scenérie v oblasti kamenolomů.

Dovolená na ostrově Murter je naplněna skvělými zážitky a nezapomenutelnými momenty. Krásné pláže, záblesky slunce, tradiční kuchyně a neokoukaná scenérie – to je to, co Vás čeká. Užijte si nádhernou dovolenou na ostrově Murter a zanechte zde své srdce.


Počasí Chorvatsko Murter (ostrov Murter)


Chorvatsko je bezpochyby jednou z nejkrásnějších evropských zemí, která nabízí kromě historických památek, národních parků a krásné přírody také mnoho slunečných dnů a teplého moře. Ostrov Murter je jedním z nejpopulárnějších chorvatských ostrovů, který se nachází v blízkosti města Šibenik a je ideálním místem pro dovolenou.

Počasí na ostrově Murter je typicky mediteránní s mírnými zimami a horkými a suchými léty. Během letních měsíců od června do září se průměrná teplota pohybuje kolem 30 °C přes den a 20-25 °C v noci. Moře se v horkých dnech ohřeje na příjemných 25-28 °C, což jej činí ideálním pro koupání. Turisté si často stěžují na horka, ale výhodou pobytu na ostrově je většinou příjemné větrání a možnost ochladit se v moři.

Během podzimu a zimy, se teploty ochlazují a průměrné denní teploty jsou kolem 15-20 °C. Noci jsou chladnější a teploty se pohybují kolem 5-10 °C. V těchto měsících se také mohou vyskytnout bouřky a deštivé dny. Nicméně, vzhledem k mírnému klimatu má ostrov stále co nabídnout a turisté si mohou užít například procházky po krásné přírodě, výlety do okolí nebo vyzkoušet některé z místních specialit.

Celkově lze říci, že počasí na ostrově Murter je velmi příjemné a očekává se zde především slunečné počasí. Turisté by měli zohlednit mírné ochlazení po celé zimě a v případě, že se chystají na dovolenou mimo hlavní sezónu, měli by zabalit i teplejší oblečení. Nicméně, při návštěvě ostrova Murter v létě se mohou turisté těšit na krásné a slunné dny, ideální pro strávení času na plážích nebo prozkoumání okolí ostrova.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky