Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Egypt Marsa Alam Abu Dabbab

Letenka Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egypt je země, která je známá svými krásnými plážemi a úchvatnými pamětihodnostmi. Pokud plánujete návštěvu této země, nezapomeňte navštívit Marsa Alam, což je jedno z nejkrásnějších měst v Egyptě. Pokud máte rádi potápění, potom byste se měli bezpochyby vydat do Abu Dabbab - chráněného mořského parku se skvělými možnostmi potápění a šnorchlování.

Pro svou návštěvu v Egyptě si můžete zakoupit letenku do Marsa Alam. Letenka Egypt Marsa Alam Abu Dabbab je skvělou volbou, pokud chcete strávit nějaký čas na pobřeží Rudého moře a vychutnat si krásnou přírodu a vodu.

Marsa Alam se nachází v jižním Egyptě, poblíž hranice s Riviérou, a je známá svou malebností, klidnou atmosférou a krásným útesem. Město je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Pláže jsou čisté, moře azurové, a slunce se neustále leskne na hladině moře.

Pokud jste milovníkem potápění a šnorchlování, pak byste určitě měli navštívit Abu Dabbab. Tento chráněný mořský park nabízí neuvěřitelné možnosti k potápění a šnorchlování. Můžete si užít úžasné podvodní scenérie, včetně korálů, ryb a dalších mořských živočichů. Můžete také navštívit spoustu potápěčských center a vyzkoušet různé aktivity, jako jsou noční potápění nebo třeba potápění s delfíny.

Kromě potápění a šnorchlování si můžete užít i další aktivity v okolí. Například si můžete pronajmout kajak a vydat se na krásnou plavbu po moři. Můžete také absolvovat projížďku na koni a objevovat křídové hory a poušť v okolí Marsa Alam.

V Marsa Alam se také nachází několik krásných Luxusních resortů, ve kterých si můžete užít odpočinku a pohodlí. Resorty nabízejí nejen luxusní pokoje a apartmány, ale také bohaté možnosti stravování, lázeňské služby a mnoho dalšího. V Marsa Alam najdete i malé trhy, restaurace a kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality a tradiční kávu.

Letenka Egypt Marsa Alam Abu Dabbab je skvělým způsobem, jak si užít krásy Egypta a vychutnat si nezapomenutelnou dovolenou. Vydáte se na krásnou cestu, kterou si budete navždy pamatovat a získáte spoustu nezapomenutelných zážitků a zážitků z tropického ráje.


Dovolená Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egyptské Marsa Alam se nachází na nejjižnějším cípu Rudého moře a je jednou z nejoblíbenějších destinací mezi turisty ze všech koutů světa. Město nabízí nejen nádherné pláže a křišťálově čisté moře, ale také nejrůznější aktivity pro milovníky vodních sportů a potápění.

Jedním z nejznámějších míst pro potápění je Abu Dabbab, který se nachází nedaleko od Marsa Alam. Tento podvodní ráj je domovem mnoha ohrožených druhů mořského života, včetně karetta karéty, velryb žraloků a dugongů. Tato oblast je také známá nádhernými korálovými útesy a průzračnou vodou.

Pro ty, kteří nejsou zrovna potápěči, Abu Dabbab nabízí také krásné pláže s bílým pískem a uklidňujícím úplným klidem. Můžete se zde opalovat, relaxovat na lehátkách nebo si zapůjčit kajak a projet se po okolí.

Jinou zajímavou aktivitou je návštěva pouště, která se táhne podél celého pobřeží. Pokocháte se zde úchvatnou krajinou, včetně pískových dun, skalních útvarů a rozsáhlých plání. Navštivte také oázové údolí v západním Egyptě, kde můžete ochutnat místní speciality a poznat zdejší kulturu.

Pokud jste fanoušky aktivní dovolené, Marsa Alam a její okolí nabízí mnoho možnosti. Vydejte se na vodní lyže, šnorchlování nebo jízdu na katamaranu. Nebo se vydejte na safari a projděte se na hřbetu velblouda po poušti.

V Marsa Alam se také nacházejí některé z nejlepších hotelů na světě. Pro ty, kteří hledají luxusní pobyt, nabízejí se například Port Ghalib Resort nebo Steigenberger Coraya Beach. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné například obědvací hotely s all-inclusive stravou a množstvím aktivit pro děti.

Celkově lze říci, že Marsa Alam a Abu Dabbab jsou úžasným místem pro dovolenou, která nabízí krásné pláže, křišťálově čisté moře a hodně zábavy pro celou rodinu. Pokud hledáte místo pro odpočinek a relaxaci, nebojte se prozkoumat tuto krásnou část Egypta.


Ubytování Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egypt je celoročně oblíbenou destinací pro milovníky slunce, moře a potápění. Jedním z nejkrásnějších míst, které Egypt nabízí, je Marsa Alam a konkrétně pláž Abu Dabbab, kterou mnozí nazývají pláží želv díky tomu, že se zde často zdržuje velká populace mořských želv.

Pro milovníky potápění je Abu Dabbab naprostým must-visit místem. Voda zde je mimořádně průzračná a teplá, a tak je to ideální místo pro pozorování celé řady vodního života, jako jsou želvy, manty, žraloci a další druhy ryb a korálů.

Pokud se chystáte na dovolenou do Marsa Alamu a chcete si pláž Abu Dabbab užít plnými doušky, doporučuji ubytovat se v jednom z blízkých resortů. Naštěstí zde najdete řadu skvělých hotelů a resortů, které se nacházejí v docházkové vzdálenosti od pláže.

Jeden z nejlepších resortů v této oblasti je The Three Corners Fayrouz Plaza Beach Resort. Tento elegantní rezort se nachází přímo na břehu Rudého moře a nabízí 471 pokojů a apartmánů. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají soukromou koupelnu a balkon nebo terasu s výhledem na moře. Resort také nabízí bazén, wellness centrum, několik restaurací a barů a bezplatné parkování.

Další skvělou volbou je Port Ghalib Resort. Tento rezort se nachází ve venkovské oblasti, jen 10 minut chůze od pláže Abu Dabbab. Nabízí soukromou pláž, více bazénů, wellness centrum a několik restaurací a barů.

Pokud hledáte níže cenovou kategorii, může být pro vás vhodný Coraya Bay Hotel & Resort. Tento resort se nachází v blízkosti národního parku a méně než 2 km od pláže Abu Dabbab. Nabízí bazén, restauraci a bar, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi.

Konečně, pokud se chcete opravdu zhostit, můžete zkusit Stella Di Mare Beach Resort & Spa. Tento luxusní resort nabízí soukromou pláž, více bazénů, vodní park, wellness centrum a několik restaurací a barů. Pokoje jsou velmi prostorné a elegantně zařízené, s balkony nebo terasami s výhledem na moře nebo na zahrady resortu.

Nebudete litovat, když si zarezervujete pobyt v jednom z těchto resortů během svého pobytu v Marsa Alamu. Pláž Abu Dabbab je opravdu nádherným místem, které stojí za to objevit. S kombinací pozorování života pod vodou a relaxace v luxusním resortu se určitě budete cítit jako v nebi.


Počasí Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


Egypt Marsa Alam Abu Dabbab: Slunečné prázdniny na pobřeží Rudého moře

Egypt se pro mnoho turistů stává oblíbeným letním cílem díky svému slunečnému počasí a krásným plážím na pobřeží Rudého moře. Jedním z nejoblíbenějších míst je bezpochyby město Marsa Alam a pláž Abu Dabbab.

Kdy navštívit Marsa Alam a Abu Dabbab

Nejlepší doba, kdy navštívit Marsa Alam a Abou Dabbab, je v období od října do května, kdy je počasí mírné a teplota se pohybuje v rozmezí 20 až 30°C. Během léta může být velmi horko a teploty přesahovat i 40°C.

Co si vzít na pláž

Při návštěvě pláže Abu Dabbab se nejlepší volbou pro vás bude lehké oblečení a obuv, sluneční brýle, sluneční krém s vysokým ochranným faktorem, klobouk nebo šátek a plavky. Jako doplněk můžete s sebou vzít i potápěčskou výbavu, protože Abu Dabbab je známý pro své úžasné korálové útesy a neuvěřitelnou diverzitu mořského života.

Co můžete dělat na pláži

Pláž Abu Dabbab nabízí mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na vodních skútrech a další vodní sporty. Pokud nejste fanoušci vodních aktivit, můžete se také procházet po pláži, relaxovat a užívat si krásného výhledu na Rudé moře.

Tipy na místní jídlo

Marsa Alam a okolí nabízí mnoho místních restaurací, které nabízejí skvělé jídlo. Mezi nejlepší patří kuskus, falafel, hummus, tajin a kebab. Dále si můžete vychutnat místní ryby a mořské plody, jako jsou krevety, krabi a chobotnice.

Závěr

Egypt Marsa Alam Abu Dabbab je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí vychutnat slunečné počasí a pobyt na pláži. Pokud máte rádi vodní aktivity, pláž Abu Dabbab je pro vás to správné místo. Nezapomeňte si přibalit sluneční krém, klobouk a potápěčskou výbavu a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Rudého moře.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Abu Dabbab


1. Jaké aktivity nabízí Abu Dabbab v Egyptě?
Abu Dabbab nabízí možnosti potápění, plavby lodí, šnorchlování, turistiku a pozorování života pod vodou.

2. Jaké zvířata můžu spatřit při potápění v Abu Dabbab?
Při potápění je možné vidět velké množství různých druhů ryb, želvy, korály a další mořské živočichy.

3. Kdy je nejlepší období na návštěvu Abu Dabbab?
Nejlepší období na návštěvu Abu Dabbab je od října do května, kdy jsou příznivé podmínky pro potápění a šnorchlování.

4. Jaká letiště jsou nejblíže k Abu Dabbab?
Letiště Marsa Alam a letiště Hurghada jsou nejbližší letiště k Abu Dabbab.

5. Jaká jsou doporučená oblečení a obuv pro návštěvu Abu Dabbab?
Doporučuje se nosit pohodlné a lehké oblečení, šnorchlovací vybavení (masku, dýchací trubici, ploutve) a pohodlné obuv vhodnou pro kamenitý terén.

6. Jsou v Abu Dabbab k dispozici restaurace a ubytování?
Ano, v Abu Dabbab jsou k dispozici restaurace a ubytování především v blízkém letovisku.

7. Je nutné mít pro návštěvu Abu Dabbab extra pojištění?
Ano, je nutné mít při cestování do Egypta a navštěvování Abu Dabbab platné cestovní pojištění pro případ zdravotních problémů, úrazů nebo krádeží.

8. Jak se dá dojet z Abu Dabbab k dalším turistickým atrakcím v Egyptě?
K dalším turistickým atrakcím v Egyptě se dá dojet např. autobusem, taxi nebo pronajatým autem. Doporučuje se však využít služeb místních cestovních kanceláří, které nabízejí výlety a exkurze.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky