Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Ghana Paga Crocodile Pond

Počasí Ghana Paga Crocodile Pond


V Ghaně, v jednom z nejvýznamnějších měst v zemi, v Paga, se nachází zajímavé místo, které by mohlo zaujmout turisty z celého světa. Jedná se o Krokodýlí rybník v Paga, jedno z nejvýznamnějších turistických míst v této oblasti.

Tento rybník je domovem mnoha krokodýlů a je tedy neobvyklým spojením přírody a turismu. Mnoho lidí přijíždí do Ghana, aby si toto místo prohlédli a viděli krokodýly na vlastní oči. Zvláštní je, že krokodýlové, kteří žijí v tomto rybníku, nebyli nikdy domesticovaní a přesto se nepovolí žádnou agresi vůči turistům. Krokodýly tak lze bezpečně pozorovat jen pár metrů od něj.

Toto místo je otevřeno všem turistům, kteří se o to zajímají. Vstupné je poměrně dostupné a vstup je bezpečný, pokud se dodržují pokyny personálu. Rybník je velký a má velkou početnost krokodýlů, což je důvod, proč k tomuto místu dorazí tolik turistů. Ilcha, nejstarší krokodýl, je téměř sto let.

Možnosti na rybníku v Paga spočívají v pozorování krokodýlů a v koupání v rybníku, pokud to personál umožní, například v horkých letních měsících. Krokodýlové byli vždy uctíváni jako posvátní zvířata ve starých ghanských kulturách a tato tradice žije dodnes. Toto místo také nabízí možnost pozorování tradičních tanců místních etnických skupin a nakupování suvenýrů.

Toto místo je velmi pěkné a zanechává velký dojem na návštěvnících z celého světa. Přitahuje každý rok tisíce návštěvníků, kteří si chtějí zkusit toto unikátní a nevšední zážitky. Pokud plánujete cestu do západní Afriky, návštěva rybníka v Paga je naprosto nezbytná a stojí za všechny náklady. Ghana Paga Crocodile Pond je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí prozkoumat přírodní krásy země a chtějí si nasát atmosféru místní kultury.


Dovolená Ghana Paga Crocodile Pond


Ghana je země, která se nachází v západní Africe a která láká cestovatele na své překrásné pláže a bohatou kulturu. Pokud plánujete svou následující dovolenou, nezapomeňte vyzkoušet navštívit neuvěřitelnou Paga Crocodile Pond.

Paga je město, které se nachází na severu Ghany a je známé svou Crocodile Pond, což je jezero, kde si krokodýli žijí vedle místních obyvatel. Turisté mohou navštívit a dokonce i krmit krokodýly, což je velmi zajímavá zážitek.

Krokodýli jsou v Paga považováni za svaté a mají zde dokonce svoje obřady. Nejvýznamnější je tradiční obřad, kde místní obyvatelé krmí krokodýly kuřaty a žádají je o chránění. Podle místních obyvatel zde krokodýlové žijí již několik stovek let a nikdy neútočili na člověka.

Podívejme se nyní na to, jak můžete navštívit Paga Crocodile Pond. Nejlepší způsobem, jak se tam dostat, je autobusem ze středního Ghany. Cesta trvá asi 12 hodin, takže doporučujeme plánovat alespoň jednu noc na cestu tam i zpět.

Kromě návštěvy samotného jezera v Paga, můžete také navštívit místní trhy a obchody, kde můžete koupit tradiční suvenýry a místní potraviny. Rozhodně vám doporučujeme ochutnat místní specialitu zvanou Fura, což jsou kuličky z rýže a karitéového másla, které se často podávají s omáčkou z arašídů.

Po návštěvě Paga Crocodile Pond se rozhodně nebudete nudit. Můžete navštívit také jiné zajímavá místa v této části Ghany, jako jsou města Bolgatanga a Navrongo nebo Kulikuli National Park.

V případě, že hledáte nový a zajímavý zážitek během své následující dovolené, určitě zvažte návštěvu Paga Crocodile Pond a podívejte se na jedinečný způsob, jak žijí krokodýli v této části světa.


Letenka Ghana Paga Crocodile Pond


Pokud patříte mezi ty, kteří milují dobrodružství a nebojí se trochu adrenalinu, pak by vás mohla zajímat návštěva Crocodile Pond v Pagě v Ghaně. Tento unikátní turistický cíl nabízí nevšední zážitek v podobě setkání s několika metrů dlouhými krokodýly.

Crocodile Pond se nachází v malém městečku Paga v severní části Ghany. Ačkoliv se jedná o malou turistickou atrakci, stále si získala pozornost zahraničních turistů a stává se stále oblíbenější.

Navštívit Crocodile Pond není složité - stačí si zakoupit letenky do Gany, do letiště v Tamale, a odtud se vydat do Pagy, což je necelých 200 kilometrů severněji. Dostanete se sem pohodlně autem nebo místním dopravním prostředkem z Tamale.

Když už dorazíte do Pagi, byli byste pro návštěvu Crocodile Pondu dobře připraveni, kdybyste si sebou vzali několik kousků masa, které můžete nakrmit krokodýlům. Tato malá pozornost jim zajistí dostatek energie a dají vám lepší šanci na přátelské setkání.

Když už stojíte na břehu jezera, uvidíte futuristickou scénu - spoustu krokodýlů, které se válí na břehu, nebo zůstávají klidně ve vodě. Ale nebojte se - lokální průvodce vám pomůže a ukáže, jak se s nimi můžete bezpečně setkat, a dokonce si s nimi i fotit.

Na konci dne si odcházíte s neuvěřitelným zážitkem a spoustou nezapomenutelných momentů. A také s pocitem, že jste zvládli nevšední výzvu spojenou s návštěvou Crocodile Pondu v Pago.

Takže pokud máte rádi trochu adrenalinu a zvířata, nesmíte si nechat ujít návštěvu tohoto unikátního turistického cíle v severní Ghaně. Pojďte si užít zážitek s krokodýly a objevit krásy této části Afrického kontinentu.


Ubytování Ghana Paga Crocodile Pond


Ghana Paga Crocodile Pond je jedno z nejživějších turistických míst v Ghaně. Místo je nejen skvělým zdrojem zábavy pro turisty, ale je zároveň i posvátnou oblastí pro domorodce, kteří této lokalitě věří a ctí ji již po staletí. Paga Crocodile Pond se nachází v Paga v severní části Ghaně a představuje jednu z nejnavštěvovanějších atrakcí v regionu.

Pokud chcete navštívit Paga Crocodile Pond, můžete se ubytovat v blízkosti této atrakce. K dispozici jsou různé typy ubytování, od hotelů a penzionů až po kempy a chatky. Většina z těchto ubytování je cenově přístupná a nabízí bezvadné vybavení, které vám poskytne pohodlí a relaxaci, kterou potřebujete po náročném dni.

Hotel Paga Crocodile House je k dispozici pro turisty, kteří si chtějí užít bezstarostného pobytu v blízkosti této atrakce. Hotel nabízí prostorné a čisté pokoje s dobrými službami. Pokud hledáte něco více nezávislého, můžete se ubytovat v penzionu s vlastním stravováním, který je rovněž v blízkosti Paga Crocodile Pond.

Pro milovníky přírody doporučujeme kempování. Kempy poblíž Paga Crocodile Pond jsou velmi oblíbené a nabízejí své hosty skvělé možnosti pro dobrodružné zážitky v přírodě. Hosté si mohou vybrat mezi kempováním v prostých přístřešcích nebo si mohou pronajmout stan a užít si nocování v přírodě.

Celkově lze Paga Crocodile Pond vidět jako ideální místo pro turisty, kteří hledají nádhernou přírodu a kulturu. Kromě užívání si kouzla přírody a turistických atrakcí se mohou návštěvníci seznámit s místní kulturou a tradicemi prostřednictvím několika kulturních a historických památek, které se nacházejí v okolí. Pokud plánujete cestu do Ghaně, neměli byste si nechat uniknout návštěvu tohoto jedinečného místa.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ghana Paga Crocodile Pond


Dotaz: Jak se dostanu k Ghana Paga Crocodile Pond?
Odpověď: Ghana Paga Crocodile Pond se nachází v Paga, v regionu Upper East v Ghaně. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je nejprve dojet do města Bolgatanga a odtud si najmout místní dopravu nebo taxi.

Dotaz: Jaké jsou vstupné poplatky na Ghana Paga Crocodile Pond?
Odpověď: Vstupné na Ghana Paga Crocodile Pond je obvykle malé a pohybuje se okolo 10 GHS (asi 28 Kč) na osobu.

Dotaz: Jsou krokodýli v Ghana Paga Crocodile Pond nebezpeční?
Odpověď: Místní obyvatelé tvrdí, že krokodýli v Ghana Paga Crocodile Pond nejsou nebezpeční, protože jsou ochočení a lidmi se živí hlavně rybami. Nicméně, je stále důležité dodržovat bezpečnostní pokyny a pokyny místních průvodců.

Dotaz: Můžu se v Ghana Paga Crocodile Pond koupát?
Odpověď: Není povoleno se v Ghana Paga Crocodile Pond koupát, protože je to posvátné místo pro místní obyvatele a krokodýli jsou považováni za duchovní bytosti.

Dotaz: Kolik času potřebuji, abych si prohlédl Ghana Paga Crocodile Pond?
Odpověď: Prohlídka Ghana Paga Crocodile Pond trvá obvykle asi hodinu až hodinu a půl, v závislosti na tom, kolik času strávíte s průvodcem a pozorováním krokodýlů.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky