Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail

Dovolená Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail


Dovolená v Lichtenštejnsku může být mnohem více než jen návštěva hlavního města Vaduzu. Tato malá země nabízí neuvěřitelně krásnou přírodu, která láká návštěvníky z celého světa. Jedním z nejlepších způsobů, jak zažít tuhle divočinu je vyzkoušet Eschnerberg Trail.

Eschnerberg Trail, aneb stezka hrabství Eschen, je 13km dlouhá turistická trasa, která nabízí úžasný pohled na krásu Lichtenštejnska. Stezka začíná v Eschen, malém městečku vzdáleném jen pár kilometrů od Vaduzu, a stoupá nahoru po kopci až k hradu Schellenberg. Cestou si můžete vychutnat panoramatické výhledy na Rýn a okolní krajinu.

Jedním z nejzajímavějších míst na cestě je rozhledna Eschnerberg, která nabízí úžasný výhled na Lichtenštejnsko, Rakousko a Švýcarsko. Stezka hrabství Eschen také vede kolem starých zemědělských farem a malebných horských vesniček, které zůstaly nedotčené během posledních století.

Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco trochu více náročného, existuje také možnost přidat si 3 kilometrový Okli Trail na vrcholu hory. Tento okruh nabízí ještě lepší výhledy a zahrnuje některé stoupání a sjezdy, což přináší příjemnou adrenalinovou jízdu při procházce.

Na Eschnerberg Trailu není mnoho obchodů nebo restaurací, takže je dobré si přibalit dostatek jídla a pití na cestu. Nicméně, některé horské chaty vám poskytnou občerstvení a pokud máte štěstí, můžete narazit na malý stánek s prodejem místních delikates.

Eschnerberg Trail je skvělou volbou pro každého, kdo hledá netradiční dovolenou z dálky od města. Turistická stezka vám nabídne nezapomenutelnou cestu a úžasné zážitky s výhledy na krásu Lichtenštejnska.


Nejčastější dotazy a odpovědi Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail


1. Co je to Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail?
Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail je turistická trasa v Lichtenštejnsku, která vede přes kopce Eschnerberg a nabízí úchvatné výhledy na alpské vrcholky a údolí Rýna. Je to 50 km dlouhá trasa, která začíná a končí v městečku Nendeln.

2. Jaké jsou nároky na fyzickou kondici pro tuto trasu?
Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail není náročná pro zkušené pěší turisty, ale je vhodná pro středně pokročilé turisty s dobrým zdravotním stavem a základní kondicí. Na některých úsecích jsou výrazné stoupání a kamenité cesty, takže je důležité být připraven fyzicky a mít dobré boty.

3. Je nutná rezervace předem?
Rezervace pro tuto trasu není nutná, ale doporučuje se o ní informovat v Národním parku Lichtenštejnsko, pokud chcete získat více informací o trase a podmínkách kempování.

4. Kdy je nejlepší doba pro túru?
Nejlepší doba pro túru po Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail je od května do října, kdy jsou podmínky pro pěší turistiku nejlepší. V letních měsících je výhodou, že jsou delší dny a teplejší počasí.

5. Jaké jsou možnosti ubytování během trasy?
Během trasy je možné stanovat v několika kempovacích lokalitách, jako je například kamenné stanoviště Hoher Kasten nebo stanovací plochy u Eschnerbergu. V mnoha městech podél trasy jsou také různé hotely a ubytovací zařízení. Doporučuje se předem zarezervovat ubytování během turistického putování.

6. Je trail dobře značena?
Ano, Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail je dobře značena a turisty vede přes kopce Eschnerberg. Trasa je značena červenobílými označeními na stromech a kamenech. Nicméně je důležité mít mapu a navigační systém jako záložní když pojedete do hor.

7. Jak se dostanu na začátek trasy?
Národní park Lichtenštejnsko nabízí mnoho možností, jak se dostat na začátek trasy, od parkovišť přímo u trasy nebo z nádraží Sargans nebo Feldkirch. Dále se dá do místech dostat městskou dopravou nebo taxi službou.


Letenka Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail


Pokud patříte mezi ty, kteří nevyhledávají klasické turistické atrakce a rádi zkoumají méně známé a netradiční oblasti, měli byste se podívat na letenku Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail. Jedná se o jedinečnou trasu, která vás zavede do srdce malebného Lichtenštejnska.

Eschnerberg Trail vás provede územím, které se nachází na severovýchodě země, mezi vesnicemi Bendern a Nendeln. Tuto oblast charakterizují nedotčené lesy, bohatá fauna a flora, pastviny s hovězím dobytkem a pastýřskými chatami. Na řadě míst nabídne trail snadno dostupné vyhlídky na okolní krajinu, jako je třeba pohled na údolí Rýna. Celou cestu provází informační tabule, které vám poskytnou zajímavé informace o oblasti, kde se zrovna nacházíte.

Celý trail měří zhruba 12 kilometrů a není náročný na fyzickou kondici. Nicméně, pokud máte rádi turistiku v opravdu objevitelském stylu, můžete se vydat na pěší túru až do sousedního Švýcarska.

Jako nejlepší doba k návštěvě trailu se uvádí období května a června, kdy kvete mnoho druhů rostlin. V létě zase bývá letní Vegetární menu dobytka, což je i zajímavé kulturní zážitkem.

Pokud se tedy chcete vydat za poznáním méně známých koutů Evropy, rozhodně si zajistěte letenku na Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail. Tato cesta vás zavede do krásného a neokoukaného přírodního prostředí, z něhož budete nadšeni.


Počasí Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail


Lichtenštejnsko je malá, ale úchvatná země, která se nachází v srdci Evropy. Toto krásné místo s velkou historií a kulturou láká mnoho turistů z celého světa. Lichtenštejnsko je známé nejen pro své hory a přírodní scenérie, ale také pro některé z nejkrásnějších turistických tras v oblasti.

Jedním z nejvíce oblíbených a zajímavých trailů v Lichtenštejnsku je Eschnerberg Trail. Tento trail vede horským terénem a nabízí nádherné výhledy na města, vesnice, kopce a údolí.

Jako perfektní destinace pro turisty a milovníky přírody, Eschnerberg Trail se pyšní svým krásným počasím. Většinou jsou zde mírné teploty, což z tohoto místa činí ideální místo pro celodenní pěší túry v jakoukoliv roční dobu. V létě je počasí ideální pro turisty, kteří chtějí užívat si slunečného počasí. V zimě, při sněhové nadílce, se Eschnerberg Trail mění na kouzelný snový svět.

Espen, švýcarské město, kde začíná Eschnerberg Trail, je mírné a suché. V létě zde můžeme očekávat průměrnou teplotu v rozmezí 20-30°C. V zimě se teploty pohybují okolo nuly, ale díky svému horskému charakteru se může na silnicích vyskytovat sněhová nadílka, která spojená se zdoláváním hor s sebou nese nebezpečí. Pokud do Eschnerbergu dorazíte v zimě, oblékněte si teplé oblečení a tažné boty, protože trasy mohou být náročné.

Celkově je Eschnerberg Trail bez ohledu na roční období neuvěřitelně krásný. Turistická trasa, která vede po celé délce Lichtenštejnska, je skvělým zážitkem pro všechny, kdo si chtějí prohlédnout kolemkrásnou přírodu a zemi. Navštivte Eschnerberg Trail a uvidíte, že počasí zde je v celkovém ohodnocení velmi přívětivé.


Ubytování Lichtenštejnsko Eschnerberg Trail


Lichtenštejnsko, malá země mezi Rakouskem a Švýcarskem, je známé svými malebnými krajinnými oblastmi a turistickými atrakcemi. Kromě toho je zde skvělé ubytování, které nabízí komfort a relaxaci po celodenním výletu v přírodě. Jednou z nejlepších možností pro ubytování v Lichtenštejnsku je Eschnerberg Trail.

Eschnerberg Trail se nachází v údolí řeky Rýn a nabízí kouzelný výhled na Švýcarsko a Rakousko. Vzhledem k tomu, že je to oblast s nádhernou přírodou, přitahuje turisty celoročně. Areál je ideální pro ty, kteří hledají klidný pobyt v přírodě, daleko od rušného města. Můžete zde navštívit nádherné vinice, překrásné starobylé vesničky a obdivovat monumentální hory.

Ubytování na Eschnerberg Trail jsou moderní a nabízejí velkou pohodlnost. Pokoje jsou velké a prostorné s vlastní koupelnou. Hosté se budou cítit jako doma, protože každý pokoj má vlastní stůl a židli, kde si mohou naplánovat svůj itinerář a udělat si poznámky o místech, která se chtějí podívat. Společenská místnost je dobře vybavená a nabízí televizi, knihy a hry pro zábavu. K dispozici je také jídelna, kde si můžete vychutnat kulinářské speciality regionu.

Eschnerberg Trail nabízí také venkovní aspekty, jako jsou terasy a zahrady. Hosté si mohou vychutnat typické jídlo z oblasti, zatímco obdivují krásnou krajinu. K dispozici je také venkovní bazén, kde si mohou hosté užít koupání, zatímco si mohou vychutnat panoramatický výhled.

Jednou z nejlepších věcí na Eschnerberg Trail je, že se nachází v blízkosti mnoha turistických atrakcí. Kromě toho, že se můžete projít po nádherných lesích a intenzivních horách, můžete navštívit také různé památky, jako jsou hrad Schellenberg, hrad Gutenberg, kostel svatého Floriana a poloostrov Ruggell. Okolní oblast je také plná aktivit, jako jsou cykloturistika, jízda na koni, plavání a golf.

Eschnerberg Trail je ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří chtějí užít si přírodu v unikátním prostředí a relaxovat od každodenního stresu. Můžete si zde vychutnat klid a ticho a také se naučit o kultuře Lichtenštejnska. Pokud hledáte skvělé ubytování pro váš další pobyt v Lichtenštejnsku, rozhodně si zarezervujte pobyt na Eschnerberg Trail.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky