Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Maledivy Jumeirah Vittaveli

Ubytování Maledivy Jumeirah Vittaveli


Maledivy a odpočinek v luxusním resortu? Známe to všechno dobře. Jedním z úplně nejlepších způsobů, jak si vychutnat ty nejkrásnější momenty na Maledivách, je strávit několik dní v resortu Jumeirah Vittaveli – skutečném útočišti klidu, luxusu a pohody.

Tento resort, který se nachází na ostrově Vittaveli v jižní Maledivě, nabízí široké spektrum služeb a aktivit, které uspokojí každého návštěvníka. S 89 vilami a svou vlastní soukromou pláží, která je označena jako jeden z nejhezčích plážových úseků světa, Jumeirah Vittaveli nabízí dokonalé spojení luxusu, bezpečnosti a relaxace.

Vily

Zdejší prvotřídní vily jsou pravým opakem každodenního stresu. Kromě toho, že nabízejí pohodlné spaní a relaxační prostor s krásným výhledem na oceán, jsou také vybaveny vším, co budete potřebovat k uspokojení všech Vašich potřeb během pobytu: zaléhací plochy a lehátka na soukromé terase, vlastní venkovní bazén, klimatizaci, minibar a velký displej s plochou obrazovkou.

Kuchyně

Kromě pobytu ve vily si určitě nesmíte nechat ujít místní kuchyni, kterou Jumeirah Vittaveli nabízí. V resortu se nachází pět restaurací a barů, které Vám nabídnou různorodou nabídku pokrmů. Oblíbenou volbou návštěvníků je zaměřená na čerstvé ryby a podává se v restauraci Fenesse. Na druhé straně můžete také navštívit restauraci Samsara, kde se podává místní kuchyně, nebo pak Chowa, pokud máte rádi asijskou kuchyni. Prodloužením pobytu nebo akce jako svatební cesta se určitě vyplatí navštívit i originální a luxusní restauraci Nest.

Aktivity

Resort nečekejte jen na pohodlné zaléhání na pláži, protože nabízí také množství aktivit, které zpestří Váš pobyt. Zkuste si šnorchlování nad korálovým útesem nebo potápění. Nezlomitelné muže a ženy pak určitě potěší tenisový kurt, fitness centrum, fotbal, volejbal nebo posilovnu.

Pro ty, kteří chtějí relaxovat a zrelaxovat ze stresu, doporučujeme navštívit Talise Spa. Kromě toho, že tento wellness zařízení nabízí všestranné masáže, kosmetické a jiné procedury, také má krásnou polohu nad velkým pool.

Celkový dojem

Jumeirah Vittaveli je nejenom místo pro luxusní dovolenou, ale je také vynikajícím místem pro téměř všechny druhy cestování – pro páry, rodiny, romantické výlety a nesčetné jiné příležitosti. Oceňujeme velmi vysoký standard služeb a čistotu a udržovanou pláž a korálový útes. Jumeirah Vittaveli je zkrátka spojením luxusu a pohody, a pokud si toto opravdu dokážete vychutnat, budete z něj určitě nadšeni.


Letenka Maledivy Jumeirah Vittaveli


Jumeirah Vittaveli je luxusní resort na Maledivách, kde se můžete těšit na vynikající servis a komfort, který si zasloužíte během své dovolené. Letenky na Maledivy jsou k dispozici od mnoha přepravců a dnes vám přinášíme všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste mohli co nejrychleji sbalit kufry a vyjet na vaše další dobrodružství.

Maledivy jsou velmi oblíbenou destinací pro turisty z celého světa a důvodem je jejich nádherná příroda, teplé moře a neuvěřitelná podmořská fauna a flóra. Jumeirah Vittaveli se nachází v blízkosti Maledivs pérového atolu a nabízí nezapomenutelný zážitek.

Let z Evropy na Maledivy trvá průměrně 10-12 hodin a doporučujeme si zajistit přímý let, abyste ušetřili čas a námahu. Mnoho přepravců nabízí přímé lety do hlavního města Male, kde se poté vydáte lodí do resortu Jumeirah Vittaveli.

Resort nabízí několik druhů ubytování, včetně vil nad vodou, vil na pláži a rodinných vil se soukromým bazénem. Každá vila má svůj vlastní stylový design a díky svému umístění vám nabízí skvělý výhled na oceán.

Jumeirah Vittaveli je synonymem luxusu, což se odráží v nabídce služeb a vybavení, které resort nabízí. K dispozici jsou několik restaurací, bary, spa centrum, fitness centrum, bazény a velké množství vodních sportů.

Pro milovníky potápění je Maledivy ideálním místem, kde se můžete potápět a vidět nevšední podmořský svět. Resort Jumeirah Vittaveli nabízí potápěčské centrum, kde si můžete vypůjčit potápěčské vybavení a vydáte se na nezapomenutelnou potápěčskou výpravu.

Ve dnech, kdy vám nebude chtít objevovat resort, se můžete plně odpočinout na bílých písčitých plážích a vychutnat si klid a pohodu.

Pokud toužíte po dokonalé dovolené na exotickém místě, Maledivy jsou pro vás tou správnou volbou. Jumeirah Vittaveli je zárukou kvalitního ubytování, neuvěřitelných aktivit a vynikajícího servisu, takže můžete být jisti, že si svou cestu na Maledivy naplno užijete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Jumeirah Vittaveli


Q: Jak se dostat na Jumeirah Vittaveli?
A: Nejrychlejší způsob, jak se dostat na Maledivy Jumeirah Vittaveli, je letecky. Většina lodních transferů ztrvá nejméně hodinu a půl, zatímco let z mezinárodního letiště v Malé trvá pouze 20 minut.

Q: Jaké jsou možnosti výletů na Maledivách?
A: Jumeirah Vittaveli nabízí řadu výletů a zážitků. Můžete si užít potápění, surfing, rybolov, jízdu na lodích s proskleným dnem a mnoho dalšího.

Q: Jaké jsou možnosti stravování na Maledivách Jumeirah Vittaveli?
A: Jumeirah Vittaveli nabízí širokou škálu možností stravování s aktuálně pěti restauracemi včetně Fenesse (Francouzská kuchyně), Samsara (mezinárodní kuchyně), Swarna (indická kuchyně), MU Beach Bar & Grill a Cyan Restaurant. Kromě toho si můžete přát kuchyň na pokoj.

Q: Jaké jsou nabídky na ubytování v Maledivách Jumeirah Vittaveli?
A: Jumeirah Vittaveli nabízí několik kategorií luxusního ubytování včetně plážových vil, vodních vil, přestavby za vodu a královských vil.

Q: Jaké jsou aktivity pro děti na Maledivách Jumeirah Vittaveli?
A: Pro děti jsou k dispozici speciální aktivity jako plazení a hraní na písku, dětský bazén, malování, kreativní dílny a mnoho dalších atrakcí. K dispozici je také koutek pro děti s knihami a stolními hrami.

Q: Jaké jsou nabídky wellness na Maledivách Jumeirah Vittaveli?
A: Jumeirah Vittaveli nabízí luxusní wellness zařízení, které zahrnuje lázně, masáže a další úpravy těla a tváře. Z bezplatných alternativ můžete využít fitness centrum nebo posilovnu.

Q: Jak je klima na Maledivách Jumeirah Vittaveli?
A: Na Maledivách panuje tropické klima s průměrnou teplotou kolem 30 °C během celého roku. Nejlepší období k návštěvě jsou období sucha od prosince do března, kdy je průzračné moře a nízká vlhkost. Mírné deště však mohou spadat během celého roku.


Dovolená Maledivy Jumeirah Vittaveli


Maledivy, země nočního nebe a bělostných písků, vás přivítají s otevřenou náručí. Je to místo, které vám nabídne úžasný zážitek, nezapomenutelný pobyt a relaxaci od každodenního shonu života. Jumeirah Vittaveli, nacházející se v malé oblasti South Malé Atoll, vám nabídne kdykoli v roce dokonalé útočiště v úžasném prostředí.

Jumeirah Vittaveli se může pyšnit jedním z nejlepších a nejslavnějších ubytování na Maledivách. Resort nabízí naprostou luxusní dovolenou s nejvýš kvalitním servisem v krásném tropickém ráji. Okamžitě se zamilujete do luxusního ubytování, které se skládá z jakýchkoliv vill, které může být nejlepší volbou, záleží pouze na vašem vkusu. Všechny villy jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji a prvotřídním nábytkem, který vám přinese úplný komfort a pohodlí. Villy se skládají z krásné terasy s lehátky, soukromého bazénu s vodopádem a samozřejmě také přístupu k moři, kde můžete zažít skvělé potápění nebo snorkling. Pokud si chcete vychutnat maximální luxus, můžete si zarezervovat královskou vilu, která je ideální pro rodiny nebo skupiny přátel.

Resort nabízí nejen luxusní ubytování, ale také širokou škálu aktivit. Můžete si vychutnat různé pláže a překrásné pobřeží, kde si budete moci užívat slunce na bílých písečných plážích. Můžete si také vyzkoušet různé vodní sporty, jako je windsurfing, kajak, wakeboarding a potápění. Pro ty, kteří chtějí relaxovat, je připraveno mnoho wellnessových služeb ve spa, kde si můžete dopřát masáže, jacuzzi a další procedury. Hotel rovněž nabízí nejlepší resortovou infrastrukturu, jako je venkovní krytý bazén, fitness centrum a soukromou pláž.

Jumeirah Vittaveli se pyšní i mnohými gastronomickými zážitky. Nabízí širokou škálu místních i mezinárodních kuchyní, které vás rozhodně nenechají na pochybách, že jste na Maledivách. Můžete si pro vás připravit kromě jiného zahraniční kulinářské zážitky skvělí kuchaři připraví večeři na pláži nebo v romantickém okolí s překrásným výhledem.

Celkově je Jumeirah Vittaveli skvělým místem pro jednoduché relaxování na krásných bílých plážích a uvolnění se od každodenního shonu života. Resort nabízí nejen luxusní ubytování, ale také mnoho aktivit, wellnessových a gastronomických zážitků. Pokud si chcete dopřát něco opravdu nezapomenutelného, rozlučte se se světem a odjeďte na Maledivy do Jumeirah Vittaveli.


Počasí Maledivy Jumeirah Vittaveli


Maledivy jsou známé svým tropickým klimatem, které zahrnuje horké počasí s vysokou vlhkostí a občasnými bouřemi při dešti. Jumeirah Vittaveli se nachází na jižním konci Malediv, což znamená, že zde počasí může být mírně chladnější než v jiných oblastech jako jsou například severní Maledivy.

Zima je nejlepší dobou pro cestování na Maledivy a vyhnout se tak velkým dešťům během monzunu, které se vyskytují od května do října. V zimě (listopad až březen) je na Maledivách slunečno s málo deštěm a teploty se pohybují kolem 30 stupňů Celsia v průměru. Větrné podmínky na Maledivách jsou také příznivé pro vodní sporty, jako jsou kitesurfing a windsurfing, což dělá Maledivy ideálním místem pro tyto aktivity.

Jumeirah Vittaveli nabízí svým hostům k dispozici také plážové aktivity jako jsou šnorchlování a potápění, a to díky neuvěřitelným korálovým útesům, které byly nedávno oživeny programy na ochranu Maldive. Je proto důležité si uvědomit, že i když jsou korály obnovovány, stále existuje několik bariér, které by měly být respektovány, aby se minimalizovala poškození těchto unikátních ekosystémů.

Celkově lze říci, že počasí na Maledivách je příznivé pro cestovatele po většinu roku, s občasnými dešti, které se vyskytují během monzunů. A s nabídkou aktivit jako jsou šnorchlování a potápění, mohou hosté Jumeirah Vittaveli zážít neopomenutelné zážitky během svého pobytu na Maledivách.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky