Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Mexiko Isla Mujeres

Dovolená Mexiko Isla Mujeres


Dovolená na Mexickém ostrově Isla Mujeres

Pokud hledáte ideální místo na dovolenou, kde se můžete úplně uvolnit a zapomenout na všechny starosti, pak je Mexický ostrov Isla Mujeres tím pravým místem. Tento ostrov je skutečným rajem, kde najdete krásné pláže, úchvatné korálové útesy a mnoho dalších možností zábavy.

Ostrov Isla Mujeres se nachází asi 13 km od pobřeží Cancúnu a je dostupný rychlým trajektem, který jezdí pravidelně z přístavu. Po příjezdu na ostrov se vám otevře zcela nový svět plný krásy, barvy a radosti.

Hlavním lákadlem ostrova jsou jeho krásné pláže, přičemž nejkrásnější z nich je bezpochyby pláž Playa Norte. Tato pláž nabízí jemný bílý písek, průzračnou vodu a úchvatný výhled na karibské moře. Kromě toho najdete na pláži mnoho restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční mexická jídla a nápoje.

Dalším nezapomenutelným zážitkem z pobytu na ostrově Isla Mujeres je plavba po moři. Můžete se vydat na výlet lodí, kde navštívíte okolní korálové útesy a pozorovat zdejší korálové ryby a další živočichy.

A pokud máte rádi adrenalinové aktivity, neváhejte si vyzkoušet potápění s dýchacím přístrojem. Na ostrově najdete mnoho potápěčských center, která nabízí možnost absolvovat potápěčský kurz nebo jen jednodenní ponor.

Pokud hledáte spíše relaxaci a odpočinek, Pak vám západ slunce na pláži Playa Norte udělá největší radost. Pro plavání a koupání v moři se zdejšími podmínkami, můžete využít nedalekého mola, které nabízí potřebné vybavení.

Celkově vzato, pobyt na ostrově Isla Mujeres v Mexiku vám poskytne nezapomenutelný zážitek. Příroda a kultura Mexika vás zcela pohltí a nabídnou vám nezapomenutelné zážitky.


Ubytování Mexiko Isla Mujeres


Isla Mujeres, což znamená ostrov žen, je malý ostrov nacházející se asi 13 km od pobřeží Mexika. Ostrov je vzdálený asi 7,5 km od Cancúnu a je velmi oblíbeným místem pro turisty, kteří se chtějí vyhnout rušnému Cancúnu a relaxovat na bělostných plážích. Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Isla Mujeres, si mohou vybrat z mnoha možností ubytování.

Hotelové resorty na Isla Mujeres nabízejí turistům širokou škálu ubytování, ve všech cenových kategoriích. Mnoho z hotelů se nachází přímo u pláže, takže hosté si mohou užít nádherný výhled na Karibik a daleké pobřeží Mexika. Pro turisty s omezeným rozpočtem je také k dispozici velké množství levnějších hotelů a hostelu.

Mnoho turistů si však raději pronajímá soukromé vily, aby si užili maximální soukromí a pohodlí. Nabídka soukromých vil na Isla Mujeres je velmi široká, ať už si turisté přejí skromnější nebo luxusnější styl ubytování.

Další možností je rezervace pobytu v bed and breakfast. V Mexiku jsou velmi populární malé penziony, kde se turisté můžou ubytovat a těšit se na ranní nápoj a snídani. Většina těchto penzionů nabízí stylové pokoje a méně turistickou atmosféru, což je důvod proč je to tak populární zejména u turistů, kteří hledají relaxaci a klid.

Nakonec existuje také možnost kempování na Isla Mujeres. Tato možnost je vhodná pro turisty, kteří chtějí zůstat flexibilní a pružní. Na ostrově je k dispozici mnoho prostoru kempů pro různě velké skupiny turistů a mnoho skladištních prostor pro každý druh věci.

Celkově lze říci, že Isla Mujeres nabízí velmi rozmanitý sortiment ubytování, a to jak pro turisty s vysokým rozpočtem, tak i pro turisty s menším rozpočtem. Bez ohledu na to, jaký typ ubytování si turista zvolí, vždy zůstává jednoznačný fakt, že Isla Mujeres je jedním z nejkrásnějších a nejuznávanějších ostrovů v oblasti Karibiku.


Letenka Mexiko Isla Mujeres


Letenka Mexiko Isla Mujeres

Pokud hledáte méně turistické místo v Mexiku s nádhernými plážemi, bílým pískem a tyrkysovou vodou, pak by Isla Mujeres mohla být vaše ideální volba. Toto kouzelné ostrovní město leží pouze 20 minut jízdy trajektem od Cancúnu, takže není divu, že se stává stále populárnějším cílem pro turisty, kteří chtějí uniknout z rušného města.

Jak se dostat do Isla Mujeres

Nejlepší cestou, jak se dostat do této neobvyklé destinace, je s leteckou společností, která létá do Cancúnu. Let trvá zhruba 6-8 hodin, v závislosti na vaší výchozí destinaci. Mexické aerolinky vám nabídnou mnoho spojů po celém světě, takže není problém najít letenky. Cena za let na jeden směr začíná na 2 500 Kč, ale protože se jedná o turistickou destinaci, ceny se mohou lišit.

Jaké jsou možnosti dopravy na Isla Mujeres?

Jakmile přistanete na letišti v Cancúnu, můžete si pronajmout auto, nebo se vydat autobusem, který vás doveze k přístavu v Cancúnu. Odtud pak musíte jet trajektem, který vás přepraví na Isla Mujeres. Trajektová jízda trvá jen asi 20 minut a výhled na průzračnou vodu a pobřeží jsou nádherné.

Co dělat na Isla Mujeres

Isla Mujeres je domovem nádherné pláže Playa Norte, na které si můžete odpočinout, relaxovat a užívat si nádherného výhledu. Můžete si pronajmout kajak, když se budete chtít dostat blíže ke koralovým útesům, nebo se vydat na projížďku na zipové dráze nebo na jízdu na kole. Návštěva slané laguny Garrafon je také velmi populární, stejně jako plavba s delfíny, která je nesmírně oblíbená u dětí.

Isla Mujeres je známá také jako ostrov mušlí, takže jídlo z mořských plodů je tu vynikající. Můžete ochutnat čerstvé ryby a krevety, ale také tradiční mexická jídla jako tacos, fajitas a guacamole.

Závěr

Isla Mujeres je nádherným místem k odpočinku a relaxaci v Mexiku. Písečné pláže a tyrkysově modrá voda vytvářejí kouzelnou atmosféru, kterou si brzy zamilujete. Pokud hledáte něco jiného než turistické destinace, Isla Mujeres je skvělá volba s řadou aktivit a kulturními zážitky.


Počasí Mexiko Isla Mujeres


Mexiko Isla Mujeres je unikátní a nádherné místo, které se nachází na Karibském pobřeží. Toto krásné město je obklopeno bílými písečnými plážemi a neuvěřitelně modrou vodou, což z něj dělá ideální destinaci pro plavání, potápění nebo relaxaci na pláži.

Mexiko Isla Mujeres má celoročně teplé a slunečné počasí. V létě, od června do září, je průměrná teplota kolem 32 °C. V zimě, od ledna do dubna, se teplota pohybuje okolo 25 – 28 °C. I když v létě hrozí občasná bouře nebo hurikán, nevzdávají se turisté návštěvy tohoto nádherného místa.

Díky své poloze na Karibském pobřeží má Mexiko Isla Mujeres také vysokou vlhkost, která může být pro některé lidi nepříjemná. Nicméně, nádherný vánek a příjemné oceánské vlny pomáhají udržovat teplotu relativně příjemnou.

Pokud máte rádi slunce a krásné pláže, Mexiko Isla Mujeres je pro vás ideální destinace. Počasí je dokonalé a vy si můžete užít všech aktivit, které nabízí toto nádherné místo. Kromě plážových aktivit zde můžete také potápět se a prozkoumávat korálové útesy a různé druhy ryb a dalšího mořského života.

Pokud hledáte krásné a teplé místo pro svou dovolenou, Mexiko Isla Mujeres vám určitě nezklame. Ponořte se do krásného oceánu a užijte si plného slunce, přátel a rodiny na jedné z nejkrásnějších pláží na světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Mexiko Isla Mujeres


1. Jak se dostat na Isla Mujeres?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Isla Mujeres, je trajektem z města Cancun. Trajektové spojení je k dispozici každých 30 minut a cesta trvá asi 20 minut.

2. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Isla Mujeres?
Odpověď: Nejlepší doba pro návštěvu Isla Mujeres je mezi prosincem a dubnem, kdy je počasí nejstabilnější a teploty jsou příjemné.

3. Co lze vidět a dělat na Isla Mujeres?
Odpověď: Isla Mujeres nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, plavání s delfíny, návštěva chráněného mořského parku, sluneční koupání a výlety na nedaleké ostrovy.

4. Jaké jsou nejlepší pláže na Isla Mujeres?
Odpověď: Na Isla Mujeres najdete několik krásných pláží, jako je například pláž Playa Norte, Playa Lancheros a Playa Mujeres.

5. Jaké jsou možnosti ubytování na Isla Mujeres?
Odpověď: Na Isla Mujeres najdete mnoho možností ubytování, včetně hotelů, apartmánů a penzionů.

6. Je Isla Mujeres bezpečné místo k návštěvě?
Odpověď: Ano, Isla Mujeres je bezpečné místo k návštěvě, ale stejně jako v kterékoli jiné turistické destinaci, doporučuje se být obezřetní a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky