Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Seychely Bird Island

Letenka Seychely Bird Island


Seychely jsou jedním z nejkrásnějších míst na světě. Toto souostroví v Indickém oceánu láká turisty, kteří chtějí zažít nádherné pláže, průzračné moře a tropickou přírodu. Mezi nejvyhledávanější destinace patří i ostrov Bird Island, který nabízí unikátní zážitky, které se na jiných místech nedají zažít.

Bird Island leží přibližně 60 km severně od hlavního města Seychel Victoria. Je to nejsevernější ostrov Seychel a je velký pouhých 170 ha. Ostrov je celý přírodní rezervací a jeho návštěva vám umožní zažít nezapomenutelné okamžiky v prostředí, které je přímočaré a neuvěřitelné krásné.

Největší přínos ostrova je jeho velké množství ptáků. Ostrov je domovem pro až 700 000 ptáků, kteří sem přilétají a žijí na něm po celý rok. Také se sem přijíždějí rozmnožovat želvy.

Turisté jsou vítáni s otevřenou náručí. Pokud hledáte klid a odpočinek, Bird Island je ideální místo pro vás. Pokoje jsou decentní, s výhledem na oceán a jsou velmi útulné. Chutné a zdravé jídlo je k dispozici v restauraci, a to i s ohledem na speciální požadavky hostů.

Hlavními lákadly ostrova jsou samozřejmě ptáci a želvy, ale to není vše. Možnosti koupání jsou zde skvělé, důkazem jsou úchvatné a neuvěřitelně krásné pláže. Pokud se nalodíte a plujete na nejjižnější část ostrova, našli byste tady velmi klidné a nekomerční místo. Právě tohle místo je ideální pro meditaci nebo pro vychutnání nádherného západu slunce.

Jako součást resortu na ostrově si lze dokonce domluvit různé výlety, jako například prohlídku ostrova na ATV, nebo potápění. Ostrov nabízí různé aktivity pro každého, dokonce i pro ty, kteří zde chtějí pracovat, mohou tu najít práci.

Bird Island je jedno z těch míst, které navždy zůstane v paměti každého, kdo se sem vypraví. Krása přírody a neopakovatelný zážitek z pobytu na ostrově zanechává dojem, který se vám vybavuje ve chvílích, kdy toužíte po úplném klidu a hlubokému odpočinku. Pokud hledáte místo, kde se můžete zrelaxovat, vykoupat se v průzračném moři a užít si klidné dovolené, je Bird Island tou nejlepší volbou.


Počasí Seychely Bird Island


Seychely Bird Island se nachází na severním konci souostroví Seychely, nedaleko od ostrova Mahe. Tento malý ostrov je domovem pro tisíce mořských ptáků, včetně velrybích tukanů, faetónů, maskarenských žluv a řady dalších druhů. Ačkoli je ostrov malý, počasí na Seychely Bird Island má mnoho nuancí.

Seychely Bird Island má tropické podnebí, což znamená horké a vlhké počasí po celý rok. Průměrná denní teplota se pohybuje mezi 28 - 32 ° C, ale vysoká vlhkost znamená, že se může cítit horké a dusno. Noční teploty obvykle klesají na 23 - 27 ° C, což je stále velmi teplé. Nejlepší čas na cestu na Seychely Bird Island je mezi květnem a červencem, kdy je tenčí sezóna, často se objevují matné oblohy, ale i ty nejhorší klimatické podmínky ke konci roku.

Seychely Bird Island také zažívá období dešťů, nejvlhčí měsíce jsou od listopadu do března, kdy běžně spadne až 300 mm srážek. Během těchto měsíců mohou pláže být naprosto prázdné, ale aktivita ptáků je v plném proudu. Období od dubna do října jsou sušší, srážky klesají na 50 - 100 mm tuto dobu však mohou být pestré květiny v plném rozkvětu na pozadí turistických cest a z mnoha míst vyhlídky, otevření kontejnerům zmrzliny a solených drobností.

Horké a vlhké podnebí na Seychely Bird Island může být pro turisty náročné. Je důležité si na cestu přinést lék proti hmyzu, opalovací krém, ochranné oblečení, hydratační pití a plánujte si plán svého dne s ohledem na úrovně slunečního záření a horka. Turistům se doporučuje navštívit ostrov během sezónně tenčích měsíců - v tuto dobu mohou minimalizovat expozici těžkému lijáku a bleskovému rozsvícení.

Seychely Bird Island nabízí návštěvníkům fantastické zážitky a neuvěřitelně krásné pohledy. Počasí na ostrově se může rychle měnit, ale pokud se přiměřeně připravíte, můžete se těšit na návštěvu a užít si krásy této malebné oblasti.


Dovolená Seychely Bird Island


Seychely jsou skupinou třiceti tří ostrovů v Indickém oceánu a patří mezi nejkrásnější místa na světě. Pokud chcete zažít opravdový ráj na zemi, pak je pro vás Seychely tou nejlepší volbou. Jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů je Bird Island, což je ráj pro milovníky přírody a ptáků.

Bird Island je nejsevernější ostrov Seychelského souostroví a odtud můžete pozorovat neobvykle velké množství druhů ptáků. Ostrov se nachází asi 100 km seveřně od Mahé, hlavního města Seychel. Je velmi malý a obývají jej jen hrstka lidí. K dispozici jsou zde pouze čtyři hotely a několik pláží.

Úžasné vody a bílé písky, které ostrov obklopují, jsou ideálním místem pro snorklování a potápění. Pod hladinou můžete vidět neskutečnou rozmanitost marinek a korálů. Akvakultura, která se nachází na ostrově, produkuje i velmi kvalitní ryby, které si můžete ochutnat ve místních restauracích.

Bird Island je také místem, kde se můžete setkat s obrovskými želvami. Všimnete si jich už na letišti na ostrově, kde vajíčka zrají a vylíhují se malé želvičky. Na ostrově jsou želvy tak hojné, že se dá říct, že patří k místní fauně.

Ostrov je také ideální pro turisty, kteří hledají klid a odpočinek. Všechny hotely na ostrově se nacházejí na plážích a poskytují tedy ideální možnost pro relaxaci. Většina z nich nabízí také masáže a wellness služby.

Bird Island je také ideálním místem pro pozorování hvězd. V noci zůstane ostrov zcela tichý a tmy, což vytváří ideální podmínky pro pozorování oblohy. Kromě toho je zde také možnost pořádání nočních výletů po ostrově, kdy si můžete vychutnat noční život na Seychelách.

Kromě Bird Island se Seychely pyšní i dalšími krásnými ostrovy. Pokud plánujete návštěvu tohoto ráje, neměli byste vynechat návštěvu Mahé, Praslin nebo La Digue. Seychely jsou rovněž ideální pro milovníky vodních sportů nebo pro ty, kdo se chtějí prostě jen ponořit do nádherné přírody a relaxovat na plážích.

Celkově vzato, Bird Island je ideálním cílem pro všechny, kteří hledají přírodní krásy, klid a odpočinek. Seychely jsou opravdu jedinečným místem na světě a Bird Island je perfektním místem, ze kterého můžete ostrovy dále objevovat.


Ubytování Seychely Bird Island


Seychely Bird Island je ostrov v Indickém oceánu, který je známý díky svému ohromujícímu ptačímu životu a jedinečné přírodní kráse. Pokud navštívíte tento ostrov a chcete si užít několik dní odpočinku, můžete zde najít jedinečné ubytování, které si zamilujete.

Ubytování na ostrově Seychely Bird Island se skládá z několika stylových vil, které se nacházejí přímo u pláže. Všechny vily jsou postaveny v tradičním stylu a budou vás okouzlovat svým rustikálním kouzlem. Díky mořským větrům se vám bude zdát, jako byste se nacházeli v pravé tropické oáze.

Každá vila nabízí soukromou terasu, ze které si můžete vychutnat výhled na krásné moře a nekonečnou oblohu. Pokud máte rádi soukromí, můžete si zvolit vilu s bazénem, kterou oceníte především v horkých dnech.

Pokud jde o vybavení, všechny vily jsou velmi dobře vybavené a nabízejí kompletní zázemí pro pohodlný pobyt. Každá villa má k dispozici vlastní minibar, klimatizaci, Wi-Fi připojení a prostornou koupelnu.

Kromě samotného ubytování můžete na ostrově Seychely Bird Island využívat také řadu dalších služeb a aktivit. Například si můžete pronajmout kajak nebo paddleboard a projíždět se podél krásného pobřeží. Pokud máte rádi potápění, můžete využít nabídky místního potápěčského centra a vydávat se do tajemného podmořského světa.

Ostrov Seychely Bird Island je také známý svým ptačím životem, a proto určitě stojí za to podívat se do místního ptactva. Můžete si objednat průvodce, který vám ukáže nejlepší místa pro pozorování ptáků, a navštívit například kolonie tanečníků žlutobřichých nebo téměř vyhynulých hvízdavých holubů podobných holubovi mauricijskému.

Všechny tyto aktivity učiní váš pobyt na ostrově Seychely Bird Island nezapomenutelným a neškodí, když se budete moci po náročném dni vrátit do útulné vily a odpočinout si pod zpěvem moře. S tak skvělým ubytováním nemusíte nic zanedbat a můžete naplno prožít stále kouzlo Seychel!


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Bird Island


1) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Seychel na Bird Island?
Nejlepší čas na návštěvu Seychel je od listopadu do května, kdy je sušší období a teploty jsou příjemné.

2) Jak se dostanete na Bird Island?
Bird Island je dosažitelná pouze letadlem z hlavního města Seychel Victoria. Existuje zde přímé spojení s letištěm Seychellských ostrovů.

3) Co mohu vidět na Bird Island?
Bird Island je ideálním místem pro pozorování ptáků, návštěvu korálových útesů či potápění s rybami.

4) Jaký druh ubytování je k dispozici na Bird Island?
Bird Island nabízí zařízení pouze pro ubytování typu bungalovů či chat.

5) Je na Bird Island možné se stravovat?
Ano, hotel na Bird Island nabízí stravování formou bufetu či a la carte.

6) Co se může stát v případě špatného počasí během mého pobytu?
V případě nepříznivého počasí může být omezený provoz dopravy či aktivity venku.

7) Je na ostrově dostupné Wi-Fi připojení?
Ano, Wi-Fi je dostupné v určených prostorách na ostrově.

8) Jaké aktivity je možné podniknout na Bird Island?
Aktivity na ostrově zahrnují potápění, šnorchlování, kanoistiku, přecházky po ostrově a pozorování ptáků.

9) Je na ostrově dostupná lékařská péče?
Ano, na ostrově je k dispozici lékařská péče a nemocnice se nachází na sousedním ostrově.

10) Je nutné mít očkování před cestou na Seychely?
Očkování před cestou na Seychely není povinné, ale je doporučené dezinfikovat boty před vstupem na ostrov s ohledem na ochranu ekosystému.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky