Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Santa Susanna

Letenka Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Santa Susanna


Pokud hledáte ideální letenku na let do Katalánska a Costa del Maresme, určitě stojí za zvážení letenka na letiště Barcelona-El Prat. Toto letiště se nachází přímo v Katalánsku, což znamená, že jste se nejen nezbytně blízko k mnoha úchvatným destinacím, které nabízí, ale také velmi snadno dosáhnete přímo na pobřeží Costa del Maresme.

Pokud budete chtít zůstat na Costa del Maresme, Santa Susanna je město, které byste neměli minout. Toto letovisko, které se nachází pouhých 45 km od Barcelony, je ideálním místem pro ty, kteří hledají kouzlo pobřeží Katalánska. Santa Susanna nabízí širokou škálu turistických aktivit, včetně vodních sportů, turistiky, cyklistiky a mnoho dalších příležitostí k zážitku ze všeho, co pobřeží nabízí.

Ale kromě aktivit v Santa Susanna můžete také navštívit mnoho dalších okouzlujících destinací v okolí. Díky centrální lokalitě Santa Susanny a blízkosti Barcelony se můžete snadno dostat do dalších atraktivních míst, jako je Girona, Figueres a mnoho dalších krásných měst a vesnic v regionu Costa Brava.

Za rozhodnutí navštívit Santa Susannu nebudete litovat. Navštivte toto nádherné letovisko, kde se můžete odreagovat a odpočinout si na jednom z nejkrásnějších pobřeží na světě. A s letenkou na letiště Barcelona-El Prat si zaručíte, že budete mít nejen bezproblémovou cestu, ale také příležitost vidět mnoho dalších krásných památek a zajímavostí, které Katalánsko nabízí.


Nejčastější dotazy a odpovědi Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Santa Susanna


1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Santa Susanny?
Nejlepší doba na návštěvu Santa Susanny je červen až září, kdy jsou teploty příjemné a slunce svítí. V létě je však také nejvíce turistů a pláže jsou plné.

2. Jaká je vzdálenost Santa Susanny od Barcelony?
Santa Susanna se nachází přibližně 60 km severovýchodně od Barcelony a cesta trvá asi hodinu vlakem.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Santa Susanne?
Nejlepší pláže v Santa Susanne jsou Playa de Santa Susanna, Les Caletes a Playa de la Roca Grossa. Všechny jsou výborně vybavené a nabízejí mnoho vodních aktivit.

4. Je Santa Susanna vhodná pro rodiny s dětmi?
Ano, Santa Susanna je vhodná pro rodiny s dětmi. Kromě pláží nabízí také mnoho aktivit pro děti, jako jsou například vodní parky a zábavní parky.

5. Je katalánština povinná ve Santa Susanne?
V Santa Susanne se mluví jak katalánsky, tak španělsky. Katalánština zde není povinná, ale místní obyvatelé ji preferují.

6. Je v Santa Susanne možnost využít veřejnou dopravu?
Ano, v Santa Susanne je možné využít autobusovou a vlakovou dopravu. Město je dobře napojeno na blízké města a atrakce.

7. Co je v Santa Susanne k vidění?
V Santa Susanne je možné vidět zříceninu pevnosti, která kdysi sloužila k ochraně města, kostel Sv. Felixe, divokou rezervaci Montnegre a mnoho dalších atrakcí.

8. Které restaurace v Santa Susanne jsou doporučené?
Mezi nejlepší restaurace v Santa Susanne patří Restaurante Can Gallart, La Braseria de la Piscina, La Cantina a Restaurante El Racó de les Monges.


Počasí Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Santa Susanna


Katalánsko je jednou z nejnavštěvovanějších turistických oblastí Španělska a Costa del Maresme je jednou z nejkrásnějších částí této oblasti. Městečko Santa Susanna v Costa del Maresme leží jen několik kilometrů od slavného letoviska Lloret de Mar, a je to vynikající místo pro dovolenou u moře.

Co se týká počasí, Katalánsko má skvělé podmínky pro milovníky slunce. V léte zde teploty stoupají na 30 °C a více, a slunce svítí téměř každý den. Nicméně, i když je léto v Katalánsku krásné, může být velmi vysoká vlhkost a občasné bouřky, takže je třeba být opatrný.

V zimě je Katalánsko mnohem chladnější, s teplotami okolo 10-15 °C a někdy s deštivým počasím. Nicméně díky své lokalizaci na jih od Francie, zde zima není tak tvrdá a nemusí se tady sněhovat.

Je důležité zdůraznit, že v Santa Susanna, stejně jako v celé oblasti Costa del Maresme, jsou letní noci velice příjemné. Teploty poklesnou na příjemné 20-23 °C, což je ideální pro večerní procházky nebo romantické večeře na pláži.

Pro návštěvu Santa Susanny je nejlepší období od května do října, kdy počasí bývá stabilně hezké. Letní prázdniny v Katalánsku jsou však velmi rušné, takže pokud hledáte klidnější dovolenou, může být ideálním obdobím květen, červen a září.

Celkově tedy počasí v Santa Susanna je velmi příjemné a v období od května do října se zde můžete těšit na krásné teploty a slunečné dny. Během zimy zde nečekejte ideální teploty na koupání, ale stále můžete užít krásné procházky po pláži a poznávat krásy této krásné oblasti Španělska.


Dovolená Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Santa Susanna


Pokud hledáte krásnou plážovou dovolenou s kouzelnými výhledy na Středozemní moře a nevíte, kam jet, rozhodně zvažte destinaci Santa Susanna v Katalánsku, Španělsko.

Costa del Maresme, na které Santa Susanna leží, se rozprostírá v provincii Barcelona a je známá svými nádhernými plážemi a idylickými zálivy. Mnoho z nich získalo modrou vlajku za čistotu vody a pláže jsou zpravidla vynikající. Santa Susanna je velmi populární mezi evropskými turisty, hlavně kvůli svým půvabným pobřežním cestám a skvělým podmínkám pro cyklismus.

Pláže v Santa Susanna se rozprostírají na dlouhé vzdálenosti a mnoho z nich je vybaveno vodními sporty, včetně surfingových škol a půjčoven jachet. Pokud se vám chce hodně šplhat, můžete si projít mnoho z krásných pobřežních stezek, které vedou kolem mnoha idylických zátok a malých rybářských vesnic.

Mimo pláže a vodní sporty je Santa Susanna také místem, kde najdete řadu kulturálních atrakcí. Hlavně je to zdejší kostel, který je zasvěcen svatému Felipovi a postaven byl z kamene a cihel v tradici katalánské architektury.

Co se týče ubytování, v Santa Susanna najdete mnoho hotelů s vysokými standardy, kde si můžete užít kvalitního týdne nebo dvou. Místní restaurace a kavárny nabízí skvělé jídlo a pití, jako jsou čerstvé ryby a mořské plody, paellu, barcelonské kroketky a další kulinární speciality.

Dalším turisticky zajímavým městem, které se nachází v blízkosti Santa Susanna, je Calella. Je to malebné město, které nabízí spoustu zábavy, jako jsou bary, kluby a mnoho obchodů. Pokud se chcete projet mimo Santa Susanna, můžete jet do blízkého města Blanes, které je známé svými botanickými zahrady a fajnšmekrem katalánského jídla.

Pokud hledáte dovolenou, kde byste mohli spojit pobyt u moře s návštěvou kulturních památek a přírodou, určitě zvažte Santa Susanna na Costa del Maresme v Katalánsku. Je to ráj pro sportovce, dobrodruhy, milovníky jídla a kultury. Zkrátka ideální místo pro krásnou a památnou dovolenou.


Ubytování Španělsko Katalánsko Costa del Maresme - Santa Susanna


Španělsko je již dlouho oblíbenou turistickou destinací pro milovníky slunce a moře. Mezi jedny z nejnavštěvovanějších oblíbených oblastí v zemi patří region Katalánsko a konkrétně Costa del Maresme s městečkem Santa Susanna. Pokud se chystáte na dovolenou do této oblasti, máte při výběru ubytování mnoho možností.

V Santa Susanna najdete mnoho hotelů a apartmánů, které nabízí ubytování všech kategorií a pro všechny typy návštěvníků. Záleží hlavně na tom, co od dovolené očekáváte. Pokud hledáte přímo u moře luxusní ubytování, můžete si vybrat z mnoha hotelů a resortů, které disponují bazény, wellness centry a restauracemi nabízejícími vybranou gastronomii. Pokud se na druhé straně chtějte ubytovat pokud možno co nejlevněji, potom v oblasti bývají k dispozici levnější hotely a penziony.

Pokud by pro vás město nebylo natolik útulné, můžete se podívat do okolí Santa Susanny, kde se krásně nachází menší vesničky s možností ubytování v pensionech. K dispozici jsou i samotné apartmány, které především nabízejí větší prostor, samostatnost a dovolují připravovat si svůj jídlo dle vlastních představ.

Jelikož je Costa del Maresme vhodná pro rodiny s dětmi, najdete v Santa Susanna mnoho hotelů s manželskými pokoji s přistýlkou pro děti, koupelnou, balkónem nebo terasou. Tyto hotely většinou disponují dětským hřištěm, miniklubem, animačním programem a bazénem, na kterém mohou děti trávit celý den.

Městečko Santa Susanna vás uchvátí výbornou lokací poblíž pláže, ale i poskytnutím řady kulturního dědictví a malebným historickým centrem. Na pobřeží bývají pořádány různé akce, nabízí se tu možnost sportovního vyžití jako například potápění, windsurfing nebo golf.

V zásadě platí, že při výběru ubytování na Costa del Maresme se musíte rozhodnout, co od své dovolené očekáváte. Ať už jste položením blíže k pláži, většího prostoru či menší mužnosti. Záleží na vašich představách a potřebách. V Santa Susanna můžete najít ubytování pro každý rozpočet a pro každého návštěvníka.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky