Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Spojené arabské emiráty Dubai Mall

Letenka Spojené arabské emiráty Dubai Mall


Spojené arabské emiráty jsou známé svým bohatstvím, luxusem a nádhernými stavbami. V této zemi se nachází také jedno z největších nákupních center na světě - Dubai Mall. Pokud uvažujete o návštěvě této atrakce, zde je informace, kterou potřebujete.

Jak si zakoupit letenku do Spojených arabských emirátů?

Nákup letenky do Spojených arabských emirátů není nic složitého. Je nutné vybrat si konkrétní leteckou společnost a zkontrolovat, zda poskytuje lety do Dubaje. V této oblasti je mnoho letišť, ale nejvíce využívaným je mezinárodní letiště v Dubaji (DXB).

Jak poté dorazíte do Dubai Mall?

Dubai Mall se nachází vedle oblíbené turistické atrakce - Burj Khalifa, nejvyšší budovy na světě. K této atrakci se návštěvníci dostanou snadno metrem. Z letiště do Dubaje jede metro, které zastavuje i na stanici "Dubai Mall". Vystoupením na této stanici se návštěvníci dostanou až do nákupního centra.

Co Dubai Mall nabízí?

Dubai Mall patří mezi největší nákupní centra na světě a nabízí obrovské množství obchodů, restaurací a zábavy. V obchodech najdete značkové oblečení, módní doplňky, kosmetiku a mnoho dalšího. Kromě toho se v Dubai Mall nachází i řada atrakcí, jako například oceánárium, kde si návštěvníci mohou prohlédnout delfíny a další mořské živočichy. Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, můžete navštívit třeba atrakci "Dubai Aquarium & Underwater Zoo", kde se můžete projít skleněným tunelem s nepřeberné množstvím ryb a žraloků.

Návštěva Dubai Mall je tedy skvělým zážitkem pro jakoukoliv dovolenou v Dubaji. Nabízí návštěvníkům široké spektrum zábavy, nákupů a pohody. Pokud hledáte něco, co Vám bude nade všechny možnosti dokonale vyhovovat, pak je tento nákupní ráj tou nejlepší volbou.


Ubytování Spojené arabské emiráty Dubai Mall


Spojené arabské emiráty jsou místem, kde se střetává tradice a moderna. A v žádném jiném městě se toto spojení nedá lépe ukázat než v Dubaji. Hlavní město Spojených arabských emirátů patří mezi nejbohatší města světa a je proslulé svými luxusními hotely, nákupními centry a extravagantními atrakcemi. Pokud se plánujete navštívit Dubaj, můžeme Vám doporučit ubytování v hotelu Dubai Mall.

Dubai Mall je luxusní hotelový komplex, který se nachází v samotném srdci Dubaje, přímo u nejslavnějšího nákupního centra na světě – Dubai Mall. Hotel nabízí 250 pokojů včetně 20 apartmánů s výhledem na Burj Khalifa, nejvyšší budovu na světě. Všechny pokoje jsou moderně vybavené a disponují balkonem s výhledem na Dubaj.

Dubai Mall je nejenom ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít nákupy a zábavu přímo u svého hotelu, ale také pro ty, kteří touží po relaxaci a wellness. Hotel nabízí vysoce kvalitní služby včetně relaxačního centra, kde si můžete dopřát masáže, sauny, turecké koupele a další procedury.

Kromě relaxace a nákupů můžete v Dubaji zažít i mnoho dalších zážitků, které si budete pamatovat napořád. Navštivte třeba Burj Khalifa – nejvyšší budovu na světě, projděte se po promenádě u Dubai Creek, navštivte oblíbené vodní parky, jako je Aquaventure nebo Wild Wadi Water Park, nebo si užijte nádherný západ slunce na pláži Jumeirah.

Dubaj se stává stále oblíbenějším turistickým cílem a nabízí mnoho možností pro ty, kteří chtějí zažít nezapomenutelnou dovolenou. Pokud hledáte více než jen běžné ubytování, je hotel Dubai Mall tím pravým místem pro Vás. Můžete si být jisti, že Váš pobyt v Dubaji bude nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat dlouho po návratu domů.


Počasí Spojené arabské emiráty Dubai Mall


Dubaj, nejlidnatější město Spojených arabských emirátů, je známý svou vysokou teplotou a extrémním suchem. V létě se vesměs teploty pohybují kolem 40 až 45 stupňů Celsia, zatímco v zimě se teploty snižují na příjemných 20 až 25 stupňů Celsia. Nicméně, co se týče počasíu přímo v Dubai Mall, klima se tam liší od toho venku.

Dubai Mall je obrovské obchodní centrum s plochou přes 1,1 milionu metrů čtverečních a klimatizací o kapacitě přibližně čtyř milionů kubických metrů. To znamená, že v interiéru Dubai Mall se udržuje teplota přibližně mezi 20 až 24 stupni Celsia po celý rok.

Navíc, zatímco venku vládne extrémní vlhkost a slunce praží v plném slunci, pamětihodnosti jako například Burj Khalifa a Dubai Fountain, nacházející se v okolí Dubai Mall, nabízí návštěvníkům Oázu a úkryt před příliš vysokými teplotami a vlhkostí. Všichni, kteří se chtějí občerstvit a osvěžit si, mohou navštívit místní kavárny, které nabízejí různé druhy nápojů, jako je ledově čerstvá limonáda a zmrzlina.

Kromě vlhkosti a teploty si místní obyvatelé a turisté musí dávat pozor také na silné sluneční světlo. Pro většinu lidí by bylo neuvěřitelné trávit venku více než několik minut v letních měsících. Proto, pokud plánujete návštěvu Dubaje, je důležité si přibalit spoustu vody, sluneční krém a pokusit se trávit co nejvíce času uvnitř budov, jako je Dubai Mall, které nabízejí obrovský komfort a ochranu před extrémním počasím venku.


Dovolená Spojené arabské emiráty Dubai Mall


Dubai Mall je největší obchodní centrum na světě a je jedním z nejvýznamnějších turistických cílů ve Spojených arabských emirátech. Nachází se v centru Dubaje a nabízí návštěvníkům prvotřídní zážitky z nakupování, stravování a zábavy.

Dovolená v Dubai Mallu poskytne návštěvníkům jedinečný zážitek, díky širokému výběru luxusních obchodů a zábavních atrakcí. Obchodní centrum nabízí více než 1 200 obchodů, které nabízejí širokou škálu zboží od luxusních oblečení, šperků a kosmetiky až po tradiční suvenýry. Pro milovníky technologií je tu i elektronický supermarket s nejnovějšími produkty.

Jedním z nejznámějších míst v obchodním centru je zřejmě Burj Khalifa, nejvyšší mrakodrap na světě. Návštěvníci si mohou prohlédnout celou stavbu díky panoramatickým výhledům ať už z terasy na 124. nebo 148. patře. V Dubai Mallu také najdete největší aquarium na světě, Dubai Aquarium & Underwater Zoo, které má 10 milionů litrů vody a více než 33 000 zvířat.

Obchodní centrum disponuje také velkým množstvím zábavních atrakcí. Například, pro milovníky sportu, je tu kryté koupaliště, ledová plocha pro bruslení a divadelní scény. Pro vzrušení má obchodní centrum návštěvníkům k dispozici například závodní dráhu, procházky na jachtě a kitesurfing.

Dubai Mall je také místem, kde můžete ochutnat kulinářské speciality z celého světa. Nabízí se vám více než 200 restaurací a kaváren, tedy můžete ochutnat mnoho druhů kuchyní jako jsou americká, indická, filipínská, mexická a mnoho dalších. Pokud si chcete odpočinout po náročném dni, je tu mnoho luxusních hotelů s vynikajícími službami.

Dubai Mall je místem, kde se spojují kultura, luxus, zábava a nakupování, díky čemuž je oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. Pokud se rozhodnete pro dovolenou v Dubaji, určitě navštivte Dubai Mall, kde si můžete užít okouzlující atmosféru a nádherné zážitky.


Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Dubai Mall


1. Jaké jsou otevírací hodiny Dubai Mall?

Dubai Mall je otevřen každý den od 10:00 do 00:00.

2. Kde se nachází Dubai Mall?

Dubai Mall se nachází v centru Dubaje, v blízkosti oblíbených turistických atrakcí, jako je například Burdž Chalífa a Fontána Dubai.

3. Jak se dostanete do Dubai Mall?

Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Dubai Mall, je přes metropole Dubai Metro. Existuje stanice Dubai Mall, která se nachází přímo u nákupního centra. K dispozici je také autobusová doprava a taxi.

4. Jaké obchody najdete v Dubai Mall?

Dubai Mall nabízí neuvěřitelný výběr obchodů, včetně značek luxusní módy, jako jsou Gucci, Chanel, Louis Vuitton, Prada a mnoho dalších. K dispozici jsou také obchody s kosmetikou, šperky, elektronikou a potraviny.

5. Co dělat v Dubai Mall?

Kromě nakupování můžete v Dubai Mall také navštívit zábavní park s akváriem a podmorskou vílou, lyžařský areál s umělým sněhem, a spoustu restaurací, kaváren a kin.

6. Můžete mít v Dubai Mall wifi připojení?

Ano, v celé budově nákupního centra je k dispozici bezplatné wifi připojení.

7. Můžete platit platební kartou v Dubai Mall?

Ano, všechny obchody v Dubai Mall přijímají platbu platebními kartami.

8. Můžete si pronajmout kočárek pro dítě v Dubai Mall?

Ano, je možné si pronajmout kočárek pro dítě v Dubai Mall. V některých oblastech jsou k dispozici také zmiňované zdarma.

9. Je v Dubai Mall k dispozici parkování?

Ano, Dubai Mall nabízí rozsáhlé parkování pro návštěvníky, včetně parkování s možností rezervace a parkování pro zdravotně postižené osoby.

10. Jaký typ oblečení je nejvhodnější k návštěvě Dubai Mall?

Dubai Mall je velmi moderní a luxusní nákupní centrum, tudíž se vyplatí obléci se decentně. Chcete-li se inspirovat, můžete se podívat na web nebo instagramy obchodů, které plánujete navštívit.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky