Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Spojené arabské emiráty Palm Islands

Nejčastější dotazy a odpovědi Spojené arabské emiráty Palm Islands


Q: Co jsou Spojené arabské emiráty Palm Islands?
A: Jsou to umělé ostrovy, které byly vytvořeny v Dubajské zátoce v Spojených arabských emirátech.

Q: Kdy byly Spojené arabské emiráty Palm Islands vytvořeny?
A: První ostrov, Palm Jumeirah, byl vytvořen v roce 2001. Další dva ostrovy, Palm Jebel Ali a Palm Deira, byly plánovány, ale jejich výstavba nebyla dokončena.

Q: Kdo vytvořil Spojené arabské emiráty Palm Islands?
A: Projekt vytvořila společnost Nakheel Properties, která je jednou z největších developérských společností v Dubaji.

Q: Jaké aktivity jsou k dispozici na Spojených arabských emirátech Palm Islands?
A: Na Palm Jumeirah lze najít luxusní hotely, restaurace, obchody a pláže. Na Palm Jebel Ali a Palm Deira se nacházejí pouze pláže.

Q: Jak lze přistoupit k Spojeným arabským emirátům Palm Islands?
A: Palm Jumeirah je propojen s pevninou pomocí mostu a tunelu. Palm Jebel Ali a Palm Deira nebyly dokončeny a nelze k nim přistoupit.

Q: Kolik lidí může být ubytováno na Spojených arabských emirátech Palm Islands?
A: Na Palm Jumeirah lze ubytovat asi 30 000 lidí.

Q: Jaké jsou ceny ubytování na Palm Jumeirah?
A: Ceny se výrazně liší v závislosti na typu a velikosti ubytování. Ceny se pohybují od 100 USD za noc až po tisíce dolarů za noc v luxusních hotelových apartmánech.

Q: Je na Spojených arabských emirátech Palm Islands bezpečno?
A: Ano, bezpečnost je na Palm Jumeirah velmi vysoká a je zajišťována policií a ochrankou v hotelích a na veřejných místech.


Počasí Spojené arabské emiráty Palm Islands


Spojené arabské emiráty jsou proslulé svým horkým klimatem a nádhernými plážemi. Mezi nejkrásnější místa patří i Palm Islands – umělé ostrovy ve tvaru palem, které se nacházejí v Perském zálivu.

Celkem je v současnosti vystavěno třináct ostrovů, na kterých se nachází luxusní hotely, byty a vily. Největší z nich je Palm Jumeirah, který má délku 5 kilometrů a šířku 5 kilometrů. Ostrov je propojen s pevninským městem Dubaj pomocí tunelu a mostů.

Počasí na Palm Islands je příjemné po celý rok. V letních měsících (červenec až září) zde může být až 40 stupňů Celsia, v zimě (listopad až únor) se teploty pohybují kolem 25 stupňů Celsia. Nejteplejší období jsou červenec a srpen, kdy se na ostrovech může vyskytovat i vyšší vlhkost vzduchu.

Díky své poloze v Perském zálivu zde bývá většinou klidnější moře než v otevřeném oceánu a voda má většinou příjemnou teplotu kolem 30 stupňů Celsia. Na ostrovech je dostatek stínů, zeleně a chládek najdete především v hotelových bazénech, které jsou vybaveny moderními klimatizovanými systémy.

Na Palm Islands najdete spoustu aktivit pro celou rodinu – od vodních sportů (kitesurfing, jachting, windsurfing) až po golfová hřiště a luxusní wellness centra. Kromě toho se zde můžete projíždět na vodních taxíkách a užívat si nádherných výhledů na Dubai Marina a vysoké mrakodrapy v centru Dubaje.

Pokud tedy hledáte místo, kde si užijete krásné počasí, luxus a relaxaci, Palm Islands jsou tou správnou volbou. Najdete zde vše, co si lze přát, a to ve spojení s nádhernými plážemi a přírodními scenériemi.


Ubytování Spojené arabské emiráty Palm Islands


Spojené arabské emiráty jsou známé svými luxusními resorty a hotely a Palm Islands rozhodně nepatří výjimkou. Tyto unikátní umělé ostrůvky, které mají podobu palmy, patří k největším turistickým atrakcím v celém regionu a jsou oblíbené jak mezi místními, tak i mezi turisty. Pokud plánujete návštěvu této oblasti, měli byste zvážit ubytování právě na Palm Islands.

Palm Jumeirah, Palm Jebel Ali a Palm Deira jsou celkově tři ostrůvky, které jsou součástí projektu Palm Islands. Na Palm Jumeirah se nacházejí mnohé světově proslulé hotely jako Atlantis, The Palm, Kempinski Hotel & Residences a Fairmont The Palm. Tyto hotely disponují vynikajícím ubytováním, službami na špičkové úrovni a mají naprosto úchvatné výhledy na Perský záliv.

Kromě toho můžete na Palm Islands najít i mnoho dalších ubytovacích zařízení, které nabízejí bezkonkurenční luxus a komfort. Mezi ně patří například Jumeirah Zabeel Saray, který se nachází na Palm Jumeirah, nebo Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa, který nabízí exkluzivní pobyt s přímým přístupem na pláž a venkovními bazény.

Kromě špičkového ubytování jsou na Palm Islands k dispozici také mnohé rekreační aktivitu, jako jsou vodní sporty, golf, tenis, fitness centra, luxusní spa a velmi dobré restaurace. Co se týče vzdáleností, Palm Jumeirah je přibližně 25-30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji a stejně tak i do centra města.

Je třeba si však uvědomit, že ubytování na Palm Islands není zrovna nejlevnější a ceny mohou být vysoké. Pokud ale hledáte něco opravdu unikátního a luxusního, určitě si sem musíte zajet a užít si naprostou relaxaci na jednom z nejkrásnějších míst na světě.


Dovolená Spojené arabské emiráty Palm Islands


Spojené arabské emiráty jsou známé svými luxusními turistickými atrakcemi a jednou z nich jsou také Palm Islands. Toto je úžasná uměle postavená skupina ostrovů v tvaru palmy, která se rozkládá na pobřeží Dubaje. Palm Islands jsou jednou z největších přírodních stavěných staveb a jsou považovány za zázrak v oblasti architektury a technologie.

Palm Islands jsou tvořeny třemi hlavními ostrovy - Palm Jumeirah, Palm Jebel Ali a Palm Deira. Každý z nich je navržen tak, aby se podobal tvaru palmy a nabízí návštěvníkům moderní ubytování, luxusní pláže, rekreační centra a nakupování. Tyto ostrovy byly postaveny s cílem zvýšit turistický ruch a zajistit hospodářský růst v této oblasti.

Palm Jumeirah, nejstarší ostrov ze skupiny Palm Islands, je nejvíce rozvinutý a oblíbený pro návštěvníky. Tento ostrov nabízí mnoho aktivit, jako jsou moderní hotely, restaurace, pláže, parky a obchodní centra. Návštěvníci si mohou pronajmout luxusní yacht a plavat v okolí ostrovů, nebo se vysunout do vody k potápění.

Palm Jebel Ali, druhý ostrov vytvořený jako Palm Islands, bude mnohem větší než Palm Jumeirah a nabídne více služeb a atrakcí. Tento ostrov bude mít několik luxusních hotelů, parků, pláží, golfové hřiště, letiště a oblíbený akvapark pro rodiny s dětmi. Tento ostrov má největší plochu z celého skupiny a bude přístupný přes dva tunely a most.

Palm Deira, třetí a největší ostrov z koberce Palm Islands, se nachází na druhé straně města Dubaj a bude mnohem větší než Palm Jebel Ali. Tento ostrov bude seznamovat větší množství hotelů, pláží a rekreačních center.

Společnost Palm Islands investovala obrovské množství peněz, času a úsilí do vytvoření těchto úžasných umělých ostrovů. To všechno, aby se návštěvníci mohli těšit z tohoto krásného místa a poskytnout jim neuvěřitelný zážitek z dovolené. Tajemstvím úspěchu Palm Islands je jejich nádherná architektura a neustálý vývoj, který stále přivádí další a další turisty do této oblasti.

Již nyní si můžete naplánovat svou budoucí cestu na Palm Islands a užít si jedinečný zážitek z dovolené. Tato nabídka mimořádného zážitku je jednou z mnoha důvodů, proč Spojené arabské emiráty patří mezi jednu z nejkrásnějších zemí na světě.


Letenka Spojené arabské emiráty Palm Islands


Spojené arabské emiráty jsou jedním z nejbohatších a nejlidnatějších států v Perském zálivu. Mezi nejvýznamnější projekty patří vytvoření řady ostrovů Palm Islands, které jsou postaveny v Jumeirah Bay v Dubaji.

Palm Islands jsou tři umělé ostrovy vytvořené z písku a kamenů, které jsou uspořádány tak, aby vytvářely podobu palem. Hlavním ostrovem je Palm Jumeirah, který byl dokončen v roce 2005 a nachází se v tvaru palem. Druhým ostrovem je The World, který je tvořen ostrovy vytvořenými v podobě mapy světa. Třetím ostrovem je Palm Deira, který je v současné době ve výstavbě.

Palm Jumeirah je největším ze tří ostrovů a má rozlohu 5,72 kilometrů čtverečních. Na ostrově najdete několik luxusních hotelů, obchody s náramky a restaurace, což z něj dělá ideální místo pro dovolenou. V průběhu let byla vybudována rozsáhlá dopravní infrastruktura, jako například zvedací mosty, tunely a tramvaje, aby se usnadnil přístup na ostrov.

The World byl navržen tak, aby byl z ptačí perspektivy vidět jako mapa světa, ale vzhledem k tomu, že byl postaven na zemi, není vidět z vesmíru. Ostrovy, které tvoří The World, byly prodány celebritám a bohatým lidem z celého světa. Mnoho z nich využívá ostrovy k soukromým účelům, jako jsou soukromé pláže a vilové domy.

Palm Deira byl součástí původního projektu Palm Islands, ale v současné době je ve výstavbě a bude mít největší rozlohu ze všech tří ostrovů. Bude mít přístup k dalším ostrovům a bude také domovem několika luxusních hotelů a vilových domů.

Palm Islands jsou jedním z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších projektů v Dubaji. Ostrovy jsou turistickou atrakcí, která je v posledních letech stále populárnější. Letenky na Palm Islands si můžete zarezervovat v mnoha světových leteckých společnostech, například Emirates, Flydubai nebo Air Arabia. Cena letenek se liší podle země, odkud letíte a podle sezóny.

Návštěva Palm Islands je nezapomenutelným zážitkem. Ostrovy jsou plné luxusu a okouzlujících výhledů na Perský záliv. Jestliže se rozhodnete navštívit Palm Islands, připravte se na luxus a kouzlo arabské kultury v jednom z nejkrásnějších míst na světě.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky