Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Tchaj-wan Fulong Beach

Letenka Tchaj-wan Fulong Beach


Fulong Beach je jednou z nejoblíbenějších pláží na ostrově Tchaj-wan. Nachází se v oblasti New Taipei City a je ideální destinací pro ty, kteří hledají krásné západy slunce, čisté pláže a spoustu aktivit.

Letenka na Tchaj-wan je snadno dostupná z mnoha zemí. Mnoho leteckých společností nabízí přímé lety do Tchaj-peje, hlavního města Tchaj-wanu. Z Tchaj-peje se pak lze snadno dostat na Fulong Beach pomocí vlaku či autobusu.

Zdejší pláž je obklopena horami a zasahuje do Tchajwanského průlivu s velkým množstvím rybích druhů a korálů. V okolí se nachází mnoho hotelů, penzionů a jiných ubytování pro turisty.

Fulong Beach poskytuje mnoho možností pro aktivní dovolenou. Lze si zde například pronajmout kajak, surfovat, potápět se nebo se jen tak procházet po pláži a užívat si krásného prostředí. V letních měsících se zde konají také různé festivaly a jiné kulturní akce.

Jednou z největších atrakcí Fulong Beach jsou písečné sochy, které jsou instalovány na pláži. Tyto sochy jsou vytvořeny profesionálními umělci z písku a představují různá zvířata a postavy.

Fulong Beach je skvělou destinací pro rodiny s dětmi, páry, ale i pro jednotlivce, kteří hledají relaxaci a kvalitní dovolenou. Pláž nabízí krásné západy slunce, čisté moře a mnoho aktivit pro všechny věkové kategorie.

Letenka na Tchaj-wan a návštěva Fulong Beach je zkrátka skvělou volbou pro každého, kdo hledá nezapomenutelnou dovolenou plnou krásné přírody, aktivit a kulturních zážitků.


Dovolená Tchaj-wan Fulong Beach


Dovolená na Tchaj-wanu nabízí mnoho jedinečných zážitků a nebylo by jich málo ani po několika týdnech cestování po ostrově. Mezi nejpopulárnější místa patří pláže, ať už pro plavání, surfování nebo odpočinek u moře. Jedno z těchto míst, které byste neměli vynechat, je Fulong Beach.

Fulong Beach se nachází na severovýchodním pobřeží Tchaj-wanu, asi 45 km východně od Taoyuanu. Pláž je vzdálena pouze několik minut pěšky od místního nádraží, což umožňuje snadný přístup pro turisty z celého ostrova.

Pláž je dlouhá asi 3 kilometry a během letní sezóny je oblíbeným místem pro rodiny, surfaře, stejně jako pro milovníky slunce a moře. Fulong Beach je vybavena sprchovými kouty, toaletami a spoustou obchodů s občerstvením a suvenýry.

Jednou z atrakcí Fulong Beach jsou dvě velké kamenné skály, které vystupují z vody asi 100 metrů od břehu. Tyto skály, známé jako Yin Yang náušnice, jsou oblíbeným místem pro fotografování.

Další místa, která stojí za návštěvu poblíž Fulong Beach, jsou například Fulong Sand Sculpture Festival, který se koná každý rok v létě, nebo přírodní rezervace Guishan Island, která se nachází nedaleko od pláže.

Fulong Beach také nabízí řadu aktivit pro návštěvníky, jako jsou jízdy na paraglidingu, surfing, paddleboarding, mořský rafting, stejně jako procházky po pláži nebo prohlídky okolní krajiny.

Celkově je Fulong Beach krásným místem pro strávení několika dnů na Tchaj-wanu. Mezi krásou moře a zábavou aktivit a atrakcí je to místo, kde si určitě odpočinete a nabijete energii.


Nejčastější dotazy a odpovědi Tchaj-wan Fulong Beach


Zde jsou nejčastější dotazy a odpovědi týkající se Tchaj-wanu Fulong Beach:

1) Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat na Fulong Beach?

Lze se tam dostat vlakem nebo autobusem z Taipei nebo dalších měst v blízkosti Tchaj-wanu. Také se tam dá dojet autem.

2) Můžu na Fulong Beach půjčit slunečníky a lehátka?

Ano, na pláži jsou k dispozici k pronájmu slunečníky a lehátka.

3) Kdy jsou na Fulong Beach nejlepší podmínky pro surfování?

Nejlepší podmínky pro surfování jsou během zimy, kdy vítr a vlny jsou silnější.

4) Jsou na pláži k dispozici restaurace a občerstvení?

Ano, na pláži jsou restaurace a stánky s občerstvením.

5) Je nutné si na Fulong Beach brát vlastní ručníky a sprchové potřeby?

Ano, je doporučeno si vzít vlastní ručníky a sprchové potřeby.

6) Existují na Fulong Beach veřejné sprchy?

Ano, na pláži jsou k dispozici veřejné sprchy.

7) Můžu na Fulong Beach přenocovat?

Ano, existují zde kempy a ubytování, kde si můžete přenocovat.

8) Můžu na Fulong Beach koupat se celý rok?

Ano, je možné na pláži koupat se celý rok, ale v zimních měsících bývá voda chladnější.

9) Jaká je nejlepší doba dne na Fulong Beach?

Nejlepší doba dne na Fulong Beach je v dopoledních hodinách, kdy je voda klidnější a nejsou zde tolik lidé.

10) Jsou na Fulong Beach povoleny domácí zvířata?

Ne, na pláži nejsou povoleny domácí zvířata.


Ubytování Tchaj-wan Fulong Beach


Tchaj-wan je krásnou zemí, plnou pozoruhodností a krásných míst. Jedno z nich je Fulong Beach, které se nachází asi 1 hodinu jízdy od Taipei. Pokud se chystáte navštívit toto místo, určitě se vám bude hodit informace o ubytování.

Fulong Beach je oblíbenou destinací mezi turisty, což znamená, že je zde mnoho možností, jak se ubytovat. Nejčastější variantou jsou hotely a penziony v okolí pláže.

První variantou ubytování jsou hotely. V blízkosti pláže se nachází několik hotelů různé kategorie a cenového rozpětí. Pokud hledáte pohodlí a luxus, potom se můžete ubytovat třeba v hotelu Fullon Fulong, který je velmi rodinný a nabízí nádherný výhled na moře. Pokud hledáte levnější možnost, určitě oceníte Sunrise Villa, což je ekonomický hotel, který má perfektní umístění a čisté pokoje.

Další možností je ubytování v penzionech a hostelích. Tyto možnosti jsou ideální, pokud cestujete na Tchaj-wan za účelem prozkoumávání míst, nikoli za účelem luxusu. Pokud hledáte cenově dostupné řešení, můžete si vybrat penziony jako jsou Fulongmu Bed & Breakfast, které nabízí pohostinnost a skvělou možnost porozumět místnímu životu.

Za zmínku stojí také kempování na pláži Fulong. Pokud máte své vlastní vybavení a chcete si užít zážitek z kempování, můžete si pronajmout kempovací místo, což je nejlevnější varianta pro zbytné a nezávislé cestovatele.

Celkově vzato, Fulong Beach je krásným místem, které stojí za návštěvu. Pokud se chystáte navštívit Tchaj-wan, určitě byste měli zvážit ubytování v této oblasti a užít si krásu této lokalit, kterou Tchaj-wan nabízí.


Počasí Tchaj-wan Fulong Beach


Tchaj-wan Fulong Beach je jednou z nejkrásnějších pláží na Tchaj-wanu, jež se nachází v oblasti Nová Taipei. Tato pláž se nachází v místě, kde řeka Shuangxi ústí do Tchajwanského průlivu.

Tchaj-wan Fulong Beach nabízí návštěvníkům úchvatné scenérie, písečné pláže a křišťálově čisté vody. Tato pláž je velmi oblíbená u turistů i místních obyvatel, kteří sem rádi přijíždějí za sportovními aktivitami a relaxací.

Pokud se chystáte na Tchaj-wan Fulong Beach, měli byste vědět, že zde může být velmi horko a vlhko. Průměrná teplota v létě se pohybuje okolo 30°C a srážky jsou poměrně vzácné. Proto byste si měli s sebou vzít dostatek vody a krému na opalování.

V zimě se na Tchaj-wan Fulong Beach můžete těšit na mírnější počasí, s průměrnou teplotou okolo 20°C. Během této doby se může vyskytnout více srážek a občas dochází k silným větrům, proto se na pláži může být chladněji.

Během měsíců července a srpna se na pláži často konají kulturní akce, jako jsou například hudební festivaly a plážové hry. Tyto akce přitahují tisíce turistů a místních obyvatel a jsou skvělou příležitostí k poznávání tchajwanských kultur a tradic.

Celkově lze říci, že počasí na Tchaj-wan Fulong Beach je poměrně příznivé po celý rok. Nicméně pokud se chcete vyhnout horku a vysoké vlhkosti, může být nejlepší navštívit pláž během zimních měsíců. Ať už se rozhodnete navštívit pláž kdykoliv během roku, jistě si u nás užijete nezapomenutelný pobyt.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky