Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Brazílie Natal

Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Natal


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Natalu?

Nejlepší pláže v Natalu jsou Ponta Negra, Genipabu, Pipa a Praia dos Artistas.

2. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Natalu?

V Natalu jsou k dispozici různé možnosti ubytování včetně hotelů, apartmánů a penzionů. Nejoblíbenější jsou hotely v blízkosti pláže Ponta Negra.

3. Kolik stojí taxi z letiště do Natalu?

Cena za taxi z letiště do Natalu se pohybuje kolem 50-70 BRL (asi 10-15 USD).

4. Potřebuji vízum pro návštěvu Natalu?

Pro vstup do Brazílie je potřeba mít platný pas a vízum. Vízum pro Brazílii lze získat na brazilském konzulátu.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Natalu?

Nejlepší čas na návštěvu Natalu je od února do června, kdy jsou méně deště a příjemnější teploty.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity v Natalu?

Nejlepší aktivity v Natalu jsou návštěva pláží, potápění se, surfování, kitesurfing a rafting v blízkých řekách.

7. Je Natal bezpečné pro turisty?

Natal je relativně bezpečné pro turisty, ale jako v každém velkém městě je třeba být obezřetný a dávat pozor na kapesní zloděje.

8. Jak se nejlépe dostat do Natalu?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Natalu, je letadlem. Natal má mezinárodní letiště, které je spojeno s mnoha městy po celém světě.

9. Jaká je místní měna v Natalu?

Místní měnou v Natalu je brazilský real (BRL).

10. Co si vzít s sebou do Natalu?

Do Natalu si vezměte lehké letní oblečení, plavky, opalovací krém, klobouk nebo sluneční brýle a dobrou obuv pro chůzi po písku nebo vodních sportech.


Dovolená Brazílie Natal


Brazílie je exotická země plná zábavy, zajímavé kultury a nádherných přírodních scenérií. Je těžké se rozhodnout, které město v této oblasti navštívit, ale Natal, hlavní město Rio Grande do Norte, by mělo být na vrcholu seznamu turistů.

Natal je město plné života s krásnými plážemi, slunečním zářením a bohatou kulturou. Je to ideální dovolená pro ty, kteří hledají odpočinek, dobrodružství a poznávání nových kultur. Město je známé pro svoji různorodost, krásné pláže a vysoké vlny.

Jednou z nejvíce navštěvovaných pláží v Natalu je Ponta Negra. Pláž je ideální k sezení, opalování a koupání. Zdejší restaurace jsou vynikající, nabízejí mnoho druhů ryb a mořských plodů, ujistěte se, že si dáte aztéckou rybu.

Dále jihovýchod od Natalu se nachází pláž Pipa, která je jednou z nejoblíbenějších v celé Brazílii. Pláž je známá pro svoje obrovské útesy, nádherný krajinný výhled a opravdu bohatý život pod mořskou hladinou.

Nejvíce fascinující částí Natalu je Forte dos Reis Magos, který byl postaven na konci 16. století. Pevnost je umístěna v zálivu a nabízí nádherný výhled na okolní oblast.

Pro ty, kteří hledají opravdové dobrodružství, Navštivte Duna Park. Tato oblast je spousta písku a nádherných písečných dun, které jsou ideální pro toulání a koupání. Je zde mnoho akce pro adrenalinové nadšence, jako například jízda na sandboardingu, buggy jízdu nebo jízdu na člunu.

Natal je opravdový klenot Brazílie se spoustou krajinných scenérií a zábav. Nabízí mnoho atraktivních a nezapomenutelných zážitků pro všechny. Tak si vyberte vhodný termín a buďte připraveni na cestu plnou zábavy a dobrodružství.


Počasí Brazílie Natal


Brazílie Natal je hlavním městem státu Rio Grande do Norte. Toto město, které se nachází v severovýchodní části Brazílie, je známé jako Slunce města kvůli svému teplému a slunečnému klimatu.

V období od prosince do dubna je v Natalu horko a slunečno s teplotou kolem 30°C. V noci se teploty pohybují kolem 22°C. Tyto měsíce jsou také obdobím nejnižších srážek, takže turisté mohou užívat pláže a jiné outdoorové aktivity.

Od května do listopadu se počasí mění a teploty klesají na 25–27°C. Tohle období je také mnohem vlhčí a prší více. V tomto období se obvykle setkáte se silným větrem, což však poskytuje ideální podmínky pro vodní sporty a windsurfing.

Přestože může být počasí někdy nepříjemné, turisté mohou užívat krásy Natalu, na mnoha plážích, jako je Copacabana, Ponta Negra a Pirangi. Pláže jsou známé svými bílými písečnými dunami a klidnou vodou.

Pokud plážování není vaší věcí, můžete si užít návštěvu Natalu během festivalu Carnatal, jeden z největších karnevalů v Brazílii, konaného v prosinci. Kromě toho můžete navštívit historické památky a muzea, kde se dozvíte víc o Natalu jako významném místě během Brazílského Impéria.

Ať už jste v Natalu kdykoliv, město Vám nabídne mnoho aktivit a krásných památek, které Vás, jako turisty, nezklamou. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, rozhodně si Natal nechte ujít!


Letenka Brazílie Natal


Letenka do Brazílie - Natal

Brazilské město Natal, ležící v severovýchodní části země, je oblíbeným cílem turistů. Díky svému příjemnému podnebí, krásným plážím a netradičním atrakcím si získalo srdce mnoha cestovatelů. Pokud byste se rádi vypravili do této části Jižní Ameriky, nyní je ta správná chvíle zakoupit si letenku.

Letiště

Mezinárodní letiště Natal Aluízio Alves Airport se nachází pouhých 20 kilometrů od centra města. Na letišti jsou k dispozici bankomaty, směnárny, restaurace, obchody a autoúpěvny. Díky výhodné poloze můžete být během chvilky na pláži, ale také si můžete prohlédnout historické památky, jako např. pevnost Forte dos Reis Magos.

Doprava

Z letiště do centra města se lze dostat taxíkem, který je časově rychlým a pohodlným způsobem dopravy. Alternativou je veřejná doprava – autobusy a mikrobusy (tzv. lotações) jezdí pravidelně po celém městě. Doporučuje se však být obezřetný zejména v noci. Pokud máte rádi cyklistiku, na některých plážích můžete postavit vlastní kolo a nepomůže ani to, když narazíte na některé zlamené přední vidlice.

Klima

Natal se pyšní celoročně teplým a vlhkým klimatem. Nejteplejší měsíce jsou říjen až prosinec, kdy teploty mohou dosahovat až 30°C. Ideálním obdobím pro návštěvu města jsou období od ledna do května, kdy se teploty pohybují kolem příjemných 26-27°C a vlhkost vzduchu je nižší. Během deštivého období, tedy v období od července do září, může být plážování omezeno a turistické atrakce mohou být většinou zavřené.

Atrakce

Cestovatelé navštěvují Natal především kvůli svým krásným plážím, které se pyšní jemným pískem, křišťálově čistou vodou a skvělými možnostmi pro surfaře. Nejvíce navštěvované pláže jsou Ponta Negra, Genipabu a Pipa. O víkendech je pláž Ponta Negra velmi oblíbená a lidé si zde mohou vyzkoušet několik druhů vodních sportů, jako např. windsurfing.

Dalšími atrakcemi, které stojí za to navštívit, jsou například Aquário Natal, delfinárium a Muzeum ateliéru Newtonu Navarra. Oblíbenou možností je také výlet do Solara João de Deus, který je vzdálen jen několik kilometrů od centra města a nabízí krásné výhledy na město a oceán.

Letenka

Cena letenky závisí na sezóně a disponibilitě letů. Nejlevnější letenky do Natalu je možné najít několik měsíců před odjezdem, ale však i pár týdnů před odletem. Vysoké sezóny, kdy jsou letenky dražší, jsou okolo léta, kolem Vánoc a nového roku. Na druhé straně v nízké sezóně, která bývá od ledna do konce dubna, jsou letenky dostupnější a můžete najít výhodnější nabídky.

Věříme, že naši informace vám usnadní výběr letenky do Natalu a s radostí vám přejeme skvělý a nezapomenutelný pobyt v severovýchodní Brazílii.


Ubytování Brazílie Natal


Brazílie je zemí, kterou mnozí lidé spojují s krásnými plážemi, sluncem a dovolenou. Jedno z míst, které stojí za návštěvu, je bezesporu město Natal. Nachází se na východním pobřeží Brazílie a je známé svými bílými písečnými plážemi a neobvyklými dunami.

Když přemýšlíte o návštěvě tohoto města, je důležité vybrat si kvalitní ubytování. Natal má spoustu možností, ať už hledáte hotelový pokoj, apartmán, resort nebo hostel.

Jednou z nejlepších oblastí pro ubytování v Natalu je pláž Ponta Negra. Tato čtvrť má dlouhou písečnou pláž, spoustu restaurací, barů a obchodů a je ideální pro turisty. Zde můžete najít různé typy ubytování od levných hostelů až po luxusní rezorty.

Pokud se rozhodnete připlout do Natalu lodí, můžete se ubytovat v portové oblasti. Máte také možnost zůstat ve vnitřní části města přímo v centru dění. Tato oblast nabízí krásné hotely v koloniálním stylu a několik historických památek, jako například katedrálu a městský trh.

Další možností je ubytování v oblasti Praia dos Artistas. Tato čtvrť je menší než Ponta Negra, ale nabízí skvělou atmosféru a krásné výhledy. Když se rozhodnete pro ubytování v této oblasti, můžete také navštívit některé z nejoblíbenějších míst v Natalu, jako je například Forte dos Reis Magos a záliv dos Golfinhos.

Bez ohledu na to, kterou oblast si pro ubytování vyberete, mějte vždy na paměti bezpečnost. Pokud plánujete cestovat s rodinou, je dobré si zkontrolovat, zda hotel má vhodné prostory pro děti. Pokud cestujete s mazlíčky, bude lepší si vybrat hotel, který je přátelský k zvířatům.

V Natalu najdete ubytování pro každý rozpočet, a mnohé z nich nabízejí různé výhody. Většina turistů si vybírá hotely s bazénem a blízkostí pláže, protože tato kombinace je ideální pro odpočinek a relaxaci. Další výhodou je, že mnoho hotelů má vlastní restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality.

Pro ty, kdo chtějí více soukromí a svobody, jsou apartmány ideálním řešením. Tato možnost nabízí pohodlí a nezávislost, a to za přijatelnou cenu. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, mějte na paměti, že budete muset zajistit si jídlo sami.

Hostely jsou další možností pro ubytování v Natalu. Jsou cenově dostupné a ideální pro ty, kteří chtějí poznat nové lidi a vytvořit si přátelství. Hostely jsou většinou umístěny v blízkosti turistických atrakcí a centra města.

Celkově lze říci, že Natal je skvělým místem pro dovolenou a má mnoho možností pro ubytování. Bez ohledu na to, kterou variantu si vyberete, užijete si spoustu slunce, krásných pláží a vynikající pohostinnost místních obyvatel.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky