Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Švýcarsko Saas-Fee

Počasí Švýcarsko Saas-Fee


Saas-Fee je malebné horské letovisko v Švýcarsku ležící v oblasti Valais. Patří k nejvyšším letoviskům v Evropě a bývá často označován jako perla Alps. Kromě krásné přírody nabízí turistům také mnoho aktivit a velmi příjemné klima.

V létě se Saas-Fee těší nádhernému slunečnému počasí. Průměrná teplota v období června až srpna se pohybuje kolem 20 °C, avšak teplota může vystoupit až na 30°C. Teplota v noci klesá k 10 °C, takže je vhodné mít s sebou i teplejší oblečení. V letním období se můžete těšit na krásné procházky po okolních horách a překrásné výhledy na okolní krajinu.

V zimě se Saas-Fee promění v zasněžený ráj. Teploty se pohybují kolem -5 °C, v noci může klesnout až na -15 °C. Díky charakteristickému horskému klimatu můžete očekávat stálé a bohaté sněžení. Letovisko nabízí přes 100km sjezdovek a více než 30km běžeckých tratí. Pro zimní sportovce je Saas-Fee ideální destinací. Můžete si zalyžovat, snowboardovat, vyzkoušet si skialpinismus nebo se projet na saních. Večer se pak můžete těšit na příjemné večere na plnou hubu místní kuchyně.

Saas-Fee má také dobré dopravní spojení a je snadno dostupné autem nebo vlakem. Z letiště v Curychu je to asi 3 hodiny jízdy. Letovisko je oblíbenou destinací mezi turisty z celého světa a nabízí nezapomenutelný zážitek jak pro milovníky zimních sportů, tak pro milovníky letních aktivit. Ať už se rozhodnete navštívit Saas-Fee v jakémkoliv ročním období, určitě následně zůstanete zahrnuti jeho krásou a nádheou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Švýcarsko Saas-Fee


1. Jak se dostat do Saas-Fee?

Saas-Fee je horské město v kantonu Valais ve Švýcarsku. Nejlepší způsob, jak se dostat do Saas-Fee, je letadlem do Curychu nebo Ženevy, a poté vlakem nebo autem do Valais. Z Valais pak můžete pokračovat do Saas-Fee autobusem, taxíkem nebo kabinovou lanovkou.

2. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Saas-Fee?

Nejlepší doba na návštěvu Saas-Fee závisí na vašich zájmech. Pokud jste lyžař nebo snowboardista, nejlepší doba k návštěvě je v zimě, kdy jsou perfektní podmínky pro lyžování a snowboarding. Pokud se vám líbí horské túry a pěší turistika, nejlepší doba k návštěvě je v letních měsících, kdy jsou horské trasy otevřené. Jarní a podzimní měsíce nabízejí krásné barvy a menší turistický ruch.

3. Jaké jsou populární atrakce v Saas-Fee?

Saas-Fee je známý svými lyžařskými a snowboardovými terény, ale také nabízí mnoho jiných atrakcí. Tyto atrakce zahrnují muzea, koupaliště, wellness centra, horské túry a prohlídky ledovců. V letních měsících jsou populární horské dráhy a výlety na koni. Lyžařské zajímavosti zahrnují celkem 150 kilometrů sjezdovek, stejně jako freeride a skialpinismus.

4. Jaká je přibližná cena ubytování v Saas-Fee?

Cena ubytování v Saas-Fee závisí na typu a místo ubytování, ale začíná kolem 100 CHF na noc za jednoduchou místnost a může dosáhnout až na tisíce CHF na noc za luxusní penthouse. Pokud chcete levnější ubytování, můžete zkoumat hostely nebo se podívat do obce Saas-Grund.

5. Jaký je nejlepší způsob, jak prozkoumat Saas-Fee?

Nejlepší způsob, jak prozkoumat Saas-Fee, je použít lanovky a horské dráhy, aby se snáze dostali na horské vrcholy, průsmyky a ledovce. Na horách je také mnoho turistických stezek, které můžete vyrazit pěšky, na kole nebo na koni. Pokud hledáte neobvyklý způsob, jak si užít město, můžete se vydat na sáňkování nebo prohlídku ledovců.


Dovolená Švýcarsko Saas-Fee


Dovolená Švýcarsko Saas-Fee je skvělou volbou pro ty, kteří hledají rekreační destinaci, která nabízí atraktivní zážitky bez výrazného ruchu a shonu. Tento malebný horský resort poskytuje dokonalou kombinaci aktivit pro celou rodinu a klidného prostředí pro odpočinek.

Saas-Fee se nachází v údolí Saas v kantonu Valais a je obklopen hvězdicovými vrcholy, jako je Allalinhorn (4027 m), Alphubel (4206 m), nebo Saas-Fee (3622 m). Kromě impresivního panoramatu sahajícího až do Itálie a Francie, jsou hlavními turistickými atrakcemi ski areály, adrenalinové dobrodružství a nekonečné turistické trasy.

Hlavní ski areál, který je doslova u prostřed městečka, se nazývá Saas-Fee a nabízí neuvěřitelnou příležitost pro zimní sportovce. Svahy jsou vhodné pro lyžaře zkušenější i začátečníky a nabízejí panoramatické výhledy do okolí. Sezóna lyžování se obvykle rozjíždí v listopadu a trvá až do května.

V letním období se Saas-Fee nezastaví a nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky. Hory jsou ideální pro turistiku, horskou cyklistiku, horolezectví či bungee jumping. Kromě toho, aby měli turisté možnost vyzkoušet si také venkovní bazén nebo hledat vzrušení na lanovkách, mohou se projít po malebných uličkách Saas-Fee a vychutnat si tamní gastronomii a atmosféru.

Přestože Saas-Fee není velkým turistickým centrem, najdete tam spoustu možností ubytování, restaurací, barů a klubů, což z něj dělá ideální místo pro klidnou dovolenou. Celkově je Saas-Fee vhodný pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou ve svěžím horském vzduchu a v příjemném prostředí.

V podstatě se dá říct, že Švýcarsko Saas-Fee nabízí hlavně krásnou přírodu a krásně prodrnkne manželům nebo rodinám, kteří hledají relaxaci a klid, bez velkého množství turistů a shonu. Turisté mohou cítit kouzlo malého horského městečka a zároveň si užít dobrodružství nejen na vrcholu hor. Jeho pohodová atmosféra a okouzlující krajina z něj dělá nezapomenutelnou destinaci. Takže pokud hledáte klidnou a překrásnou destinaci pro vaši dovolenou, navštivte Saas-Fee!


Letenka Švýcarsko Saas-Fee


Saas-Fee je krásné horské letovisko v švýcarských Alpách, které se nachází v blízkosti hranic s Itálií. Toto letovisko je známé svým horským lyžováním a pěší turistikou, ale také pro svou nádhernou krajinnou krásu, která poskytuje návštěvníkům s ohromujícími výhledy a úchvatné výhledy na hory.

Pokud zvažujete návštěvu tohoto alpského letoviska, tak zde je několik důvodů proč si můžete koupit letenku do Švýcarska a navštívit Saas-Fee.

Horské lyžování

Horské lyžování je jedním z hlavních důvodů proč turisté navštěvují Saas-Fee. Letovisko má přibližně 150 kilometrů lyžařských tratí a zasněžovací systém zajistí skvělé podmínky pro lyžování od listopadu do května. Pokud nemáte zkušenosti s lyžováním, nevadí! Saas-Fee má školy lyžování pro dospělé i děti, takže si můžete být jisti, že během vaší dovolené získáte nové dovednosti a poznatky.

Pěší turistika

Milovníci turistiky se Saas-Fee zamilují. Letovisko nabízí krásné pěší trasy se spoustou úchvatných výhledů a srdceryvných scenérií. Kromě toho, turistika v alpském letovisku Saas-Fee se může stát fantastickou příležitostí pro sportovní aktivity. Můžete například sjet z kopce na horském kole, nebo si zajít na horolezeckou stěnu.

Nádherné výhledy

Jednou z hlavních příčin proč tolik turistů navštěvuje Saas-Fee, jsou úchvatné pohledy na okolní hory. Toto horské letovisko se nachází v obklopení šestitisícových hor a dané krajině dominuje ledovec Allalin a Mischabel. V zimě je tato krajina zakryta sněhem a v létě se rozlévají barvy květin.

Rekreační aktivity

Saas-Fee poskytuje různorodé možnosti pro odpočinek po dni plném sportu. Kromě klasické wellness nabídky se Saas-Fee může pochlubit i dalšími sportovními a rekreačními aktivitami, jako je například stolní tenis, horolezectví nebo wakeboarding.

Pokud se rozhodnete navštívit Saas-Fee, je nejlepší způsob, jak se sem dopravit letadlem do Curychu, které se nachází asi 230 kilometrů daleko. Z letiště v Curychu můžete následně využít autobusovou dopravu nebo si pronajmout auto. Cesta do Saas-Fee jsou asi 2 až 2,5 hodiny a určitě stojí za to.

Jak vidíte, Saas-Fee nabízí mnoho aktivit pro milovníky outdoorových dovolených nebo pro ty, kteří chtějí relaxovat a užít si úžasné scenérie. Proto si kupte letenky do Švýcarska a navštivte toto krásné horské letovisko.


Ubytování Švýcarsko Saas-Fee


Saas-Fee je malebné velkopodhorské městečko v jižní části Švýcarska. Nachází se v údolí Saastal, které je obklopeno nejvyššími vrcholy Alp, včetně Weisshornu a Mischabelu. Saas-Fee je turistickým rájem, které nabízí neopakovatelný zážitek z horského prostředí, lyžování a snowboardingu v zimním období, horské túry a cyklovýlety v létě.

Vzhledem k rozmachu turismu v Saas-Fee najdete zde mnoho různých možností ubytování. Sezónní návštěvníci si mohou vybrat z mnoha hotelů, penzionů a apartmánů. Pokud plánujete strávit dovolenou v Saas-Fee, ať už jako skupina zájezdových turistů nebo jako rodina, můžete se rozhodnout pro ubytování v luxusních hotelech nebo pro levnější ubytování v penzionech.

Jedním z nejexclusivejších hotelů v Saas-Fee je Hotel Ferienart. Nachází se o kousek od centra města a má hostům k dispozici venkovní bazén, wellness centrum, posilovnu a další exkluzivní služby. Hotel Ferienart nabízí ubytování ve dvou- až třílůžkových pokojích a apartmánech, vybavených kuchyňkami a balkony s výhledem na hory.

Dalším luxusním hotelem v Saas-Fee je Hotel Schweizerhof. Nachází se uprostřed centra města a nabízí svým hostům venkovní bazén, wellness centrum, posilovnu, bilardový stůl a další exkluzivní vybavení. Ubytování je v prostorných pokojích a apartmánech se soukromým balkonem s výhledem na okolní hory.

Pro ty, kteří preferují levnější ubytování, je zde řada penzionů a apartmánů. Hosté mohou pobyt prožít v penzionech s polopenzí nebo v hotely s plnou penzí. Nejlevnější možností ubytování v Saas-Fee jsou suity a studia. Ty jsou dostačující pro jednotlivce nebo pro malé skupiny turistů.

Saas-Fee je krásné město, kde si můžete užít dokonalou dovolenou v Švýcarsku. Ať už budete hledat luxusní či levné ubytování, Saas-Fee má vše co by člověk na dovolené mohl potřebovat. Najdete zde pohodlnost, krásnou přírodu a památky, které stojí za vidění. Navštivte Saas-Fee, ať už se jedná o lyžařskou nebo turistickou destinaci a užijte si luxusní dovolenou v nádherném prostředí.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky