Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Estonsko Tallinn

Ubytování Estonsko Tallinn


Estonsko je malá, ale úchvatně krásná země, která se nachází v severozápadní Evropě. Její hlavní město, Tallinn, je nejen významným místem pro obchod a kulturu, ale také krásným turistickým cílem. Pokud plánujete navštívit Tallinn, je to dobrý nápad přemýšlet dopředu o tom, kde se ubytovat. V tomto článku se podíváme na některé z nejlepších možností ubytování v Tallinnu.

1. Hotel Telegraaf

Hotel Telegraaf se nachází v centru města a je luxusním ubytováním s historickým a jedinečným designem. Nabízí 86 pokojů, včetně apartmá s vlastní saunou a terasou. Mezi další vybavení patří wellness centrum, fitness centrum, restaurace a bar.

2. Hotel St. Petersbourg

Hotel St. Petersbourg je skvělým ubytováním pro ty, kteří hledají historické a romantické prostředí. Nachází se také v centru města a je dokonale umístěn pro prohlídku památek a návštěvu místních restaurací. Nabízí 27 pokojů a apartmá s klimatizovaným interiérem a vysokou úrovní zabezpečení.

3. Hotel Schlössle

Hotel Schlössle je luxusním hotelem, který se nachází v historické části města. Nabízí 23 luxusních pokojů a apartmá s pohodlnými postelemi, klimatizací, Wi-Fi připojením a dalšími vybaveními. Hotel Schlössle je také domovem restaurace s firemní kuchyní.

4. Hostel Tallinn

Pro ty, kteří hledají cenově dostupné ubytování v Tallinnu, je Hostel Tallinn skvělou volbou. Nachází se také v centru města a nabízí pohodlné postele v řadových pokojích nebo soukromých apartmá s vysokou úrovní pohodlí. Hostel Tallinn také nabízí další vybavení jako kuchyňky a Wi-Fi připojení.

5. Studio Apartment by MyCity

Studio Apartment by MyCity je apartmán, který nabízí moderní a pohodlné ubytování v centru města. Apartmán má plně vybavenou kuchyň, prostornou ložnici a moderní koupelnu. Studio Apartment by MyCity také nabízí Wi-Fi připojení a televizi s plochou obrazovkou.

V Tallinnu je řada ubytovacích možností pro všechny typy cestovatelů. Nezáleží na tom, zda hledáte luxusní hotel, romantický hotel nebo cenově dostupný hostel, v Tallinnu si můžete najít ubytování, které splní vaše požadavky a přání. S tak mnoha možnostmi vám zbývá pouze vybrat si to, co vám nejlépe vyhovuje a užít si krásy Tallinnu.


Dovolená Estonsko Tallinn


Estonsko, země ležící na pobřeží Baltského moře, je krásnou a rozmanitou zemí s mnoha možnostmi pro dovolenou. A jedním z nejoblíbenějších turistických cílů je hlavní město Tallinn.

Tallinn je jedno z nejkrásnějších a nejlépe zachovaných středověkých měst v Evropě. Jeho stinné uličky, kamenné hradební zdi a věže, precizní architektura a úzké uličky skýtají dokonalé pozadí pro pohodový a romantický pobyt.

Při procházce po městě je možné prohlédnout si mnoho atrakcí. Mezi nejznámější patří Town Hall Square, Town Hall, Kadriorg Park a palác, Alexander Nevskyho katedrála, Tornide väljak (věžové náměstí) a mnoho dalšího.

Nemůžete minout ani návštěvu Tallinnské zoo, která je jednou z nejlepších v regionu. V zoo najdete asi 700 druhů zvířat, a to včetně vzácných druhů jako jsou tygři, lvi, medvědi a opice.

Nicméně, Tallinn není pouze o památkách a zvířatech. Město nabízí celou řadu možností pro zábavu a relaxaci. Můžete relaxovat v jednom z mnoha wellness center, zahrát si golf, stolní tenis, bowling nebo se věnovat vodním sportům v přístavu. Pro milovníky vína je zde také mnoho vináren nabízejících výběr skvělých vína a jídla.

A když už budete unaveni, zastavte se na zmrzlinu nebo kávu v jednom z mnoha kaváren, které nabízejí dokonalý výhled na městské památky a historické budovy.

Tallinn nabízí pro každého něco – od kulturního zážitku až po relaxaci. Je ideální pro milovníky historie, kultury a architektury a zároveň také pro ty, kteří chtějí relaxovat a užít si pohodovou atmosféru města.

Tak si vezměte volno a vydejte se do Tallinnu na dovolenou plnou krásy a zábavy!


Letenka Estonsko Tallinn


Letenky do Estonska jsou často spojovány s návštěvou města Tallinn, které je jednou z nejkrásnějších středoevropských metropolí. Tuto oblast navštěvují nejen turisté, ale také podnikatelé z celého světa, kteří sem cestují za obchodem nebo v rámci jejich průzkumu trhu.

Estonsko je malá země v severovýchodní Evropě, která sousedí s Finskem, Švédskem, Lotyšskem a Ruskem. Estonsko má bohatou historii a kulturu, ale zároveň se rychle rozvíjí, což se velmi projevilo po jeho vstupu do EU v roce 2004. V posledních letech se Estonsko stalo centrem pro inovace a startupy, což přitahuje mnoho lidí a investic do této oblasti.

Tallinn je hlavním městem Estonska a je známý pro své velmi dobře zachovalé středověké město, které je na seznamu Světového dědictví UNESCO. Tallinn má bohatou historii, ale zároveň je také moderním městem, které nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých aktivit. Mezi ty nejslavnější patří návštěva historického centra, procházka po blízkých lesích a parku Kadriorg, návštěva místních muzeí nebo výlet lodí na okolní ostrovy, jako je například ostrov Naissaar.

Pokud plánujete cestu do Tallinnu, můžete zvolit různé způsoby dopravy, včetně letu. Existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí lety do Tallinnu z různých míst v Evropě a Asii. Tyto lety jsou často velmi časté a většinou bezpřestupové, což znamená, že se můžete dostat do Tallinnu rychle a snadno.

Zkrátka, pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, nebo pokud cestujete na obchodní cesty, Tallinn je skvělou volbou a let do Estonska je vynikající a rychlým způsobem, jak se tam dostat. Takže se nestyďte a vyražte do tohoto jedinečného a nádherného města, které vám nabídne nezapomenutelné zážitky a vzpomínky!


Počasí Estonsko Tallinn


Estonsko a jeho hlavní město Tallinn se mohou pochlubit celkově pozitivními klimatickými podmínkami. Většina období v roce je mnohem mírnější, než v ostatních zemích v této části Evropy. V zimě mohou teploty klesnout až na -15 °C, ale průměrná teplota se zpravidla pohybuje mezi -3 °C až -7 °C. V létě se pak teploty často vyšplhají na pohodlných 20–22 °C.

Vlivem výskytu Baltického moře je počasí v Tallinnu velmi nestálé a mohou se zde vyskytnout i období deště a silných větrů. V souvislosti s tím se doporučuje dobře zabalit, pokud se plánuje pobyt v období změn počasí.

Léto v Tallinnu je příjemné a to zejména v červenci a srpnu, kdy teploty dosahují nejvyšších hodnot. V této době je možnost pozorovat i místní zvyky a slavit společně s místními občany nejrůznější slavnosti. Můžete se těšit na obrovskou vánoční stromku, která stojí na malém náměstí v centru města.

V období od září do listopadu se obvykle vyskytují krátkodobé deštivé období, které přecházejí do sněhu a mrazu v prosinci. V zimě se zde také objevují nízké teploty, ale město je skvěle připraveno na sněhové bouře a usnadnění pohybu místních obyvatel.

Celkově lze tedy říci, že Tallinn disponuje velmi příjemným klimatem, které má své výhody i nevýhody. Přestože se občas vyskytnou deštivé a větrné období, zpravidla se teploty pohybují v příjemných mezích, což nabízí celou řadu příležitostí k prozkoumání krás této země.


Nejčastější dotazy a odpovědi Estonsko Tallinn


1) Jaké jsou nejlepší turistické atrakce v Tallinnu?
Odpověď: Mezi nejlepší turistické atrakce v Tallinnu patří Staré Město, Toompea hrad, Katedrála sv. Alexandra Něvského, Muzeum estonské historie a kultury, a Taksiyarhu park.

2) Jak se dostat do Tallinnu z letiště?
Odpověď: Existují různé způsoby, jak se dostat z letiště do Tallinnu, včetně autobusů, taxíků a vlaků. Nejpohodlnější a nejrychlejší způsob je však jet taxíkem, což trvá asi 10-15 minut.

3) Jaké jsou nejlepší restaurace v Tallinnu?
Odpověď: V Tallinnu se nachází mnoho skvělých restaurací, které nabízejí různé kuchyně, jako je estonská kuchyně, italská kuchyně, francouzská kuchyně a další. Mezi nejlepší restaurace patří Olde Hansa, Rataskaevu 16, NOA, a Art Priori.

4) Kdy je nejlepší čas na návštěvu Tallinnu?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Tallinnu je v období od července do srpna, kdy jsou teploty nejvyšší a mnoho akcí probíhá venku. Avšak, i když je v zimě mnohem chladněji, můžete si užít vánoční trhy a sněhu.

5) Jaká je místní měna v Estonsku?
Odpověď: Místní měna v Estonsku je euro. Většina obchodů a restaurací přijímá platební karty, včetně VISA, Mastercard a American Express.

6) Je Estonsko bezpečné pro turisty?
Odpověď: Ano, Estonsko je velmi bezpečná země pro turisty. Obtížností může být, když se turisté, neznalí dalších aspektů nevědomky dostanou do škodlivých situací. Raději nechadíte v nebezpečných místech, stejně jako v každé zemi-evropské, bezpečnostní doporučení jsou stále plus.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky