Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Fidži Mamanuca Islands

Dovolená Fidži Mamanuca Islands


Dovolená na Fidži – Mamanuca Islands

Pokud hledáte odpočinek na krásných plážích, dobré jídlo a příjemné klima, pak je Fidži tou správnou volbou. Fidži je ostrovní země, která se nachází v jihozápadním Pacifiku, a je tvořena více než 300 ostrovy. Mezi nejznámější z nich patří Mamanuca Islands, které se rozkládají západně od hlavního města Suva a jsou snadno dostupné lodí nebo letadlem.

Mamanuca Islands jsou skupinou 20 malých ostrovů ležících v laguně omývané turkizním mořem. Tento ráj na zemi nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování, surfování, windsurfing, plachtění a mnoho dalších. Pokud hledáte klidnou dovolenou, pak relaxace u pláže s bílým pískem a čirým mořem je to pravé.

V Mamanuca Islands můžete navštívit několik luxusních resortů, které nabízejí výborné ubytování a uvolněnou atmosféru. Tyto hotely jsou ideálním místem pro romantickou dovolenou nebo pro rodinný výlet. Ubytování v resortu zahrnuje vše, co potřebujete, od vynikajícího jídla a nápojů po různé aktivity a vodní sporty.

Pokud se rozhodnete zůstat ve svém resortu a nevyjíždět, pak se můžete těšit na vynikající jídlo. Hotely nabízejí širokou škálu jídelních možností, včetně tradiční fidžijské kuchyně, evropské kuchyně a dokonce i japonské kuchyně. Takže pokud máte rádi sushi, nemusíte se bát, že si ho nebudete moci užít. Při večerních událostech si můžete také vychutnat výborné koktejly a přátelskou atmosféru v baru.

Zajímavou aktivitou, kterou lze v Mamanuca Islands provozovat, je šnorchlování. Tuto činnost můžete provozovat v jakémkoli resortu, kde vám zapůjčí vybavení a ukážou vám nejlepší místa pro šnorchlování. Pokud máte štěstí, uvidíte různé druhy korálů, želvy a dokonce i žraloky. Potápění je v Mamanuca Islands stejně zajímavé a zábavné jako šnorchlování. Pokud jste začátečník, můžete si zvolit kurzy potápění a poté si užít kouzla mořského světa.

Pokud se chcete těšit z vody a odpočívat, pak máte k dispozici mnoho pláží s bílým pískem a turkizním mořem. Mnoho hotelů má vlastní pláže, kde si můžete vychutnat slunce a koupání bez příliš mnoho lidí kolem. Pokud ale chcete prozkoumat více, můžete se vydat po ostrovech a objevovat tajemství, které se kryjí za každým rohem.

Celkově lze říci, že Fidži je krásnou zemí, která nabízí mnoho aktivit a zážitků. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Mamanuca Islands, můžete se těšit na krásné pláže, vynikající jídlo a příjemné prostředí. Fidži je místem, které byste měli navštívit a zůstat v srdci navždy.


Počasí Fidži Mamanuca Islands


Fidži, země tisíců ostrovů, je známá především svými nádhernými plážemi, křišťálově čistou vodou a tropickým počasím. Jednou z nejoblíbenějších destinací pro turisty jsou Mamanuca Islands. Jedná se o skupinu 20 malých korálových ostrovů, které jsou obklopeny tyrkysovou vodou Tichomoří. V této oblasti panují celoročně tropické teploty a krásné slunečné dny, což z ní činí ideální místo pro dovolenou.

Klima na Mamanuca Islands je vlhké a tropické se dvěma hlavními sezónami: suchou a deštivou. Suchá sezóna trvá od května do října a bývá obvykle slunná s mírnými teplotami, průměrnou denní teplotou okolo 25 až 27 stupňů Celsia. Večerní teploty klesají na přibližně 22 stupňů Celsia. Během této sezóny je také menší pravděpodobnost větších dešťových srážek, což z ní činí ideální období pro vodní aktivity jako je potápění, surfování či šnorchlování.

Deštivá sezóna na Mamanuca Islands začíná v listopadu a trvá až do dubna. Během tohoto období je obvykle horko a vlhko s teplotami kolem 30 stupňů Celsia během dne a 25 stupňů Celsia v noci. Nejvyšší srážky jsou zaznamenány v prosinci a lednu, přičemž déšť bývá ale obvykle krátkodobý a rychle přestane. Na druhou stranu v deštivé sezóně se může vyskytovat vítr, což ovlivňuje i možnosti plavby lodí a vodních sportů.

Nejlepší čas na návštěvu Mamanuca Islands je však záležitostí osobní preference. Pokud hledáte slunečné a suché počasí pro vodní aktivity, během června a července je pro vás ideální. Na druhou stranu, pokud vám nevadí občasný déšť a hledáte nižší ceny a menší množství turistů, měsíce od listopadu do března jsou pro vás nejvhodnější. V každém případě, na Mamanuca Islands se můžete těšit na teplé a slunečné klima a nádherné tropické scenérie.


Ubytování Fidži Mamanuca Islands


Fidži je jednou z nejkrásnějších destinací na světě. Objevíte zde jak romantické oblasti pro páry, tak i pláže a vody vhodné pro rodiny. Mezi ně patří skupina ostrovů Mamanuca, která se nachází západně od Viti Levu, největšího ostrova Fidži. Pokud se chystáte na Mamanuca Islands a hledáte ubytování, přečtěte si tento článek, který vám pomůže při vašem rozhodování.

1. Mana Island Resort

Mana Island Resort je největší ostrov v Mamanuca skupině a nabízí širokou škálu ubytování pro návštěvníky. Resort je situován na bílé pláži, obklopen korálovými útesy a palmami. Navíc je zde možnost si užít pestrou škálu vodních aktivit, jako jsou šnorchlování, potápění, windsurfing, vodní lyže a mnoho dalšího. Chcete-li si užít nejlepší polohu a výhled, doporučujeme si rezervovat jednu z vil v maríně.

2. Malolo Island Resort

Malolo Island Resort nabízí soukromí a klid pro návštěvníky. Tento resort má velmi moderní ubytování s tradičním fidžijským vzhledem. Si můžete vybrat ze 46 bungalovů, které se nacházejí v zahradách nebo na pláži a vynikají prvotřídním vybavením. Resort nabízí také různé aktivity, jako potápění, šnorchlování, vodní sporty, masáže a mnoho dalších.

3. Tropica Island Resort

Tropica Island Resort je skvělou volbou pro páry, kteří chtějí mít romantickou dovolenou v Fidži. Resort je situován na pláži, obklopen palmami a korálovými útesy. Ubytování zahrnuje soukromé bungalovy s balkónem, který nabízí pohled na oceán. Na místě najdete také restauraci se zahrádkou, bazénem a wellness centrum, kde si můžete objednat kosmetické procedury, wellness procedury a masáže.

4. Beachcomber Island Resort

Beachcomber Island Resort je nejmenší ostrov v Mamanuca skupině a je ideálním místem pro mladé lidi, kteří chtějí mít skvělou zábavu. Resort je situován na bílé pláži, obklopen korálovými útesy a palmami. Ubytování zahrnuje soukromé bungalovy, kde si můžete užít pravou fidžijskou atmosféru, na ostrově je také bazén, plážový volejbal, šnorchlování a mnoho dalšího.

5. Plantation Island Resort

Plantation Island Resort je nejvíce doporučovaný resort na Mamanuca Islands pro rodiny. Apartmány jsou ideální pro větší rodiny, nabízející spojenou obývací místnost s kuchyňským koutem až pro pět osob. Na místě najdete také bazén s vodopádem, dětský bazén, dětské hřiště, jídelnu a různé aktivity pro děti a dospělé.

Mamanuca Islands nabízí širokou škálu možností ubytování pro každého návštěvníka. Při rezervaci ubytování si zvažte vaše potřeby a vaši náladu. Pokud hledáte romantiku, klid a luxus, Mana Island Resort nebo Malolo Island Resort jsou skvělou volbou. Pokud hledáte zábavu, Beachcomber Island Resort je ideální. A pokud cestujete s rodinou, Plantation Island Resort by měl být vaší volbou. Mamanuca Islands vás nezklamou a garantujeme vám, že získáte bezkonkurenční zážitek, který se vám bude vybavovat ještě celý život.


Nejčastější dotazy a odpovědi Fidži Mamanuca Islands


1) Jak se dostat na Mamanuca Islands?
Nejčastější způsob dopravy je lodní doprava z přístavu Port Denarau na ostrově Viti Levu. Existuje také možnost se dostat na ostrovy helikoptérou.

2) Kdy je nejlepší doba na návštěvu Fidži Mamanuca Islands?
Nejlepší období na návštěvu ostrovů je od června do září, kdy je suché a slunečné počasí.

3) Mají ostrovy pláže?
Ano, ostrovy Mamanuca mají mnoho krásných pláží, které jsou oblíbené mezi turisty.

4) Existují na ostrovech restaurace a obchody?
Ano, na většině ostrovů jsou restaurace a obchody, kde si můžete koupit potřebné potraviny a zboží.

5) Jsou na ostrovech ubytovací zařízení?
Ano, na ostrovech jsou různé druhy ubytování jako například luxusní resorty, bungalovy na pláži a privátní vily.

6) Nabízí se na ostrovech možnost vodních sportů?
Ano, na ostrovech je možné si půjčit vybavení na windsurfing, kajak, potápění a další vodní sporty.

7) Je voda pitná?
Nepije se z vodovodu, ale většinou se dá koupit voda balená v lahvích.

8) Je nutné očkování před cestou na ostrovy?
Není povinné, ale doporučuje se konzultovat s odborníkem před cestou a případně se nechat očkovat proti některým chorobám.

9) Musí se platit za vstup na ostrovy?
Ano, vstup na některé ostrovy je zpoplatněn.

10) Existuje na ostrovech možnost výletů a exkurzí?
Ano, turistické společnosti nabízejí různé exkurze a výlety, jako například plavbu na lodi kolem ostrovů, potápění a návštěvu místních vesnic.


Letenka Fidži Mamanuca Islands


Fidži je klenot tichomořského ráje s neuvěřitelně bílými plážemi, tyrkysovými vodami a jedinečnou kulturou. Pokud hledáte nezapomenutelnou dovolenou, navštivte Mamanuca Islands - souostroví složené z 20 ostrovů, které nabízí dokonalou míru a klid při dokonalém pobytu v luxusním prostředí.

Toto souostroví se nachází pouhých 20 km severozápadně od hlavního města Fidži Nadi a je snadno dostupné letadlem nebo trajektem. Když se ocitnete v Mamanuca Islands, můžete si užít vše, co tato oblast nabízí - plavby člunem, potápění, šnorchlování, windsurfing, kajaking a neuvěřitelné písečné pláže.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se dostat do tohoto tichomořského ráje, je nákup letenky. S letenkou do Fidži získáte vstup do kouzelného světa úžasných lagun, skvělých potápěčských míst a úžasných pláží, které svými barvami a texturami uchvátí každého návštěvníka.

Existují různé možnosti letenek do Fidži, ale nejlepší způsob, jak získat výhodné ceny, je plánovat svou dovolenou dopředu a hledat nabídky na internetu. Letenky si můžete rezervovat prostřednictvím internetových portálů pro cestovní ruch, jako jsou například Expedia, Kayak a Skyscanner.

Po zakoupení letenky se už můžete těšit na jedinečné zážitky, které Mamanuca Islands nabízejí. Například můžete navštívit ostrov Malolo Lailai, který nabízí skvělou atmosféru pro rodinné dovolené nebo páry. Zdejší pláže jsou dokonalé pro lenošení a odpočinek, zatímco večer si můžete vychutnat romantické večeře pod hvězdami.

Další oblíbený ostrov je Mana, který je domovem několika luxusních letovisek a nabízí nezapomenutelné zážitky, jako jsou kulturní představení a noční koupání v lagunách. Mana Island také nabízí dokonalé podmínky pro šnorchlování, potápění a rybaření.

Výlet na Mamanuca Islands nabízí nejen dokonalou příležitost pro dovolenou na plážích, ale také mnoho aktivit, jako jsou například plavby člunem, kajaking a potápění. Pokud hledáte méně navštěvovaný ostrov, přemýšlejte o návštěvě Castaway Island, který nabízí úchvatné pláže a velkolepé výhledy.

Celkově vzato, letenka do Fidži k Mamanuca Islands nabízí nezapomenutelné zážitky v tichomořském ráji. Zajímavé nabídky na letenky si můžete najít na internetu a navštívit tuto oblast bude jedinečný zážitek pro každého návštěvníka.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky