Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Itálie Ischia město Ischia

Nejčastější dotazy a odpovědi Itálie Ischia město Ischia


1. Jaké jsou nejlepší pláže na Ischii?

Odpověď: Na Ischii je mnoho krásných pláží, včetně Spiaggia dei Maronti, Citara Beach a Cartaromana Beach.

2. Jak se dostat na Ischii?

Odpověď: Nejjednodušší způsob, jak se dostat na Ischii, je lodí z Neapole nebo Pozzuoli. Na ostrov také jezdí trajekty z Sorrenta, Salerna a dalších okolních měst.

3. Kde se ubytovat na Ischii?

Odpověď: Na Ischii je mnoho hotelů, apartmánů a hostelů. Nejoblíbenější oblasti pro ubytování jsou okolí centra města Ischia, Lacco Ameno a Forio.

4. Co navštívit na Ischii?

Odpověď: Na Ischii je mnoho zajímavých míst k návštěvě, včetně hradu Aragonese, botanických zahrad La Mortella a vinařství Casa d'Ambra.

5. Jaké jsou tradiční pokrmy na Ischii?

Odpověď: Mezi tradiční pokrmy na Ischii patří čerstvé ryby a mořské plody, římské císařské ryby, bramborová torta a limoncello - likér vyrobený z místních citronů.


Ubytování Itálie Ischia město Ischia


Itálie je země, která je hojně navštěvována turisty z různých koutů světa. Mezi nejpopulárnější destinace patří ostrov Ischia, který se nachází v Tyrhénském moři na západním pobřeží Itálie. Ischia je krásné přímořské město, které se vyznačuje nádherným prostředím, pozoruhodnými plážemi a starobylou architekturou. Pokud jste plánovali strávit svou dovolenou v Itálii a hledáte ubytování, pak byste si neměli nechat ujít možnost ubytování v městě Ischia.

Ischia je největším ostrovem v zálivu Neapol, což z něj činí velmi oblíbenou destinaci pro turisty. Město Ischia je rozděleno na dvě základní oblasti: historické centrum a moderní turistickou oblast. Historické centrum se nachází na kopci a nabízí krásný výhled na přístav a na středomořské moře. V centru města najdete mnoho z historických budov, jako například katedrálu Santa Maria Assunta, hrad Aragonese a Geotermální park. Moderní turistická oblast se nachází na pobřeží a nabízí širokou škálu hotelů, restaurací, barů a obchodů.

Pokud hledáte ubytování v Ischii, máte na výběr mnoho možností v závislosti na cenové kategorii a preferencích. V odlehlých oblastech města najdete mnoho malebných hotelů a apartmánů. Tyto ubytování nabízejí klidné a soukromé prostředí s krásným výhledem na moře nebo na hory. Pokud hledáte luxusní ubytování, můžete si vybrat z mnoha luxusních rezortů, které nabízejí prvotřídní služby, wellness centra a plavby lodí. Pokud se chcete ubytovat v centru města, najdete mnoho hotelů a apartmánů v historické části města, které nabízejí jedinečný zážitek z pobytu v historické oblasti.

Ischia nabízí mnoho aktivit, které můžete zažít během vaší dovolené. Můžete navštívit mnoho pláží, kde si můžete užít slunce, koupání a relaxaci. Navštivte pláže Maronti, Citara nebo Fumarole, abyste si užili krásu živé vody a klidné atmosféry pláží. Ostrov má také mnoho termálních koupelí, které můžete navštívit. Tyto koupele jsou známé pro své prospěšné účinky na zdraví a pohodu. Můžete také navštívit Zříceniny Mysele, Geotermální park a Hrad Aragonese, abyste si užili kulturní zážitek z Ischie.

Ischia je dokonalou destinací pro ty, kteří hledají klid a relaxaci během své dovolené. Nabízí krásné prostředí, pláže, termální koupele, historické památky a mnoho dalších aktivit, které můžete zažít během svého pobytu. Pokud hledáte ubytování v Ischii, máte na výběr z mnoha možností, které pro vás budou nejvhodnější v závislosti na vašich preferencích a cenové kategorii. Město Ischia je nezapomenutelným zážitkem, který budete mít po dobu vaší dovolené.


Letenka Itálie Ischia město Ischia


Itálie je jednou z nejkrásnějších zemí Evropy, která nabízí bohatou historii, umění, kulturu a nevyčerpatelnou nabídku gastronomických pochoutek. Mezi italské destinace, které jsou stále oblíbené u turistů, patří i ostrov Ischia a stejnojmenné město. Proč je to tak? Přečtěte si náš článek a dozvíte se!

Na první pohled vypadá Ischia jako malý ostrov, ale opak je pravdou. Nachází se zde desítky pláží, termálních pramenů, historických památek, parků a dalších přírodních krás. Ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, ale také pro ty, kteří si chtějí užít noční život.

Město Ischia je největším městem ostrova a nabízí celou řadu atrakcí. Mezi nejvýznamnější patří hrad Castello Aragonese, který se nachází na malém skalnatém ostrově a dominuje celému městu. Dále zde najdete řadu kostelů, jako je například kostel Santa Maria delle Grazie, jehož stavba pochází z 17. století.

Kromě historických památek můžete v městě Ischia navštívit také několik parků a zahrad. Mezi nejznámější patří Giardini la Mortella, které jsou známé svými botanickými raritami a termálními prameny. Dalším zajímavým místem je park dobrodružství Vivicittà, kde můžete vyzkoušet různé sportovní aktivity.

A co pláže? Islám je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí užít slunce a moře. Mezi nejznámější patří Spiaggia dei Maronti nebo odlivová zátoka Sant'Angelo. Pokud milujete pláže s bílým pískem a azurovou vodou, pak Islám je pro vás tou správnou destinací.

Pokud se chystáte na ostrov Ischia, nezapomeňte si zajistit letenku. Na internetu najdete řadu cestovních kanceláří, které nabízejí spojení do Itálie. Město Islám je vzdálené asi 35 minut jízdy z Neapole trajektem. Pokud hledáte klid a pohodu, Ischia je pro vás tou správnou volbou. Tady najdete krásnou přírodu a historické památky, které okouzlí každého milovníka Italii.

V Lucembursku najdete 750 zámků, z toho 300 je v rukou soukromých majitelů.


Dovolená Itálie Ischia město Ischia


Itálie je země plná krásných měst a přírodních scenérií, které rozhodně stojí za návštěvu. Jedním z takových měst je Ischia, které se nachází na stejnojmenném ostrově v Tyrrhenském moři.

Ischia je krásné pobřežní město, které je známé především svými termálními prameny a léčivým bahem, které jsou využívány k léčbě řady zdravotních potíží. Město je obklopeno zelenými kopci a holou krajinou, což vytváří jedinečnou atmosféru, plnou klidu a pokoje.

Ischia má také velmi bohatou historii. Na ostrově najdete četné historické památky, jako např. hrad Aragonese, který se nachází na útesu ve vodách okolo ostrova. Tento hrad byl postaven v roce 474 př.n.l. a v průběhu let sloužil jako opevněná pevnost a klášter. Dnes slouží jako turistická atrakce, a nabízí krásný výhled na okolí.

Další historickou památkou, kterou byste v Ischii neměli vynechat, je katedrála Santa Maria del Soccorso. Tato krásná barokní katedrála byla postavena v první polovině 18. století a nabízí návštěvníkům nádherný pohled na město a moře.

Ischia má také spoustu krásných pláží, které jsou ideální pro opalování nebo koupání. Mezi nejznámější pláže Ischie patří např. Pláž San Pietro, která se nachází v centru města, nebo pláž Cartaromana, kterou využívají místní obyvatelé, a kde si můžete vychutnat tradiční italské jídlo a nápoje.

Pokud máte rádi koupání v termálních pramenech, pak je Ischia pro vás ideální destinací. Město je totiž známé díky svým lázeňským zařízením, které vám nabídnou nejlepší léčebné a relaxační procedury. Tyto lázeňské střediska jsou využívány nejen turisty, ale také místními obyvateli.

Celkově lze říci, že Ischia je krásné město plné zajímavých památek a krásných přírodních scenérií, a stojí za návštěvu. Pokud se chystáte na dovolenou v Itálii a rádi byste si užili relaxaci, zároveň si prohlédli zdejší krásy a podívali se na historické památky, pak vám Ischia rozhodně nemůže uniknout.


Počasí Itálie Ischia město Ischia


Ischia je ostrov v Tyrhénském moři, který se nachází v blízkosti pobřeží Neapole v Itálii. Toto malebné město je nejen populárním turistickým cílem kvůli svým termálním lázním, ale také kvůli svému překrásnému a příjemnému počasí po celý rok.

Klima Ischie je mediteránní, což znamená, že léta jsou teplá a suchá, zatímco zimy jsou mírné a vlhké. Průměrná teplota v létě se pohybuje okolo 28°C s minimálními srážkami, což je ideální počasí pro koupání a opalování na místních plážích. V zimě se teploty pohybují okolo 13°C a srážky mohou být častější, ale stále není příliš chladno k procházkám po ostrově.

V období jarních a podzimních měsíců jsou teploty mírné a příjemné s malým množstvím srážek. Ostrov je pak vhodný pro turisty hledající klidný a relaxační pobyt.

Vzhledem k poloze Ischie na pobřeží Neapole může být počasí ovlivněno také vlivem moře a větru. V létě se dostavuje poněkud silnější vítr, který může snížit pocitovou teplotu, ale pro mnoho turistů to může být osvěžující.

Celkově je Ischia neuvěřitelně krásným místem, kde turisté mohou užít krásného slunce, jemného mořského větru a relaxace v termálních lázních. Pokud plánujete návštěvu Ischie, mějte na paměti, že nejlepší čas na návštěvu této krásné destinace je od května do října, kdy jsou nejteplejší a nejsušší měsíce.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky