Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Jamajka Mayfield Falls

Počasí Jamajka Mayfield Falls


Jamajka je tropický ostrov v Karibiku, kde se nachází mnoho krásných přírodních památek. Jedním z nejnavštěvovanějších míst na ostrově jsou vodopády Mayfield Falls, které leží v údolí ve středu ostrova. Turisté sem přicházejí hlavně pro krásné krajiny, přírodní bazény a koupání pod vodopádem.

Kde se nacházejí vodopády Mayfield Falls?

Mayfield Falls se nacházejí asi 1,5 hodiny jízdy od Montego bay a asi 45 minut od města Negril. Vodopády jsou součástí chráněné oblasti, kterou spravuje organizace jménem Rural Agricultural Development Authority (RADA). Chráněná oblast se skládá z 21 menších vodopádů, které jsou spojeny říčkami a potoky.

Jaké je počasí na Jamajce?

Jamajka má tropické podnebí, což znamená, že je zde celoročně teplé a vlhké počasí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28°C a vlhkost vzduchu se pohybuje mezi 70 a 90 %.

Nejlepší období pro návštěvu vodopádů Mayfield Falls je během suchého období, které trvá od prosince do dubna. Během této doby je méně srážek a více slunečního svitu. Nicméně i v tomto období se mohou vyskytnout krátkodobé přeháňky, takže je lepší mít s sebou nepromokavou bundu.

Během deštivého období, které trvá od května do listopadu, Je vodopádům Mayfield Falls větší množství vody a jejich tok je mohutnější a divoký. Turisté, kteří se rozhodnou navštívit vodopády v tomto období, by měli mít na paměti, že mohou narazit na kluzké a mokré cesty a bahnité terény.

Co si vzít s sebou?

Při návštěvě vodopádů Mayfield Falls je důležité mít s sebou správné vybavení. Doporučujeme obléct pohodlné a zároveň vhodné oblečení na koupání a turistickou obuv s dobrou přilnavostí. Je také dobré mít s sebou nepromokavou bundu, sluneční brýle, klobouk a opalovací krém s vysokým faktorem.

Vodopády Mayfield Falls na Jamajce jsou úžasným místem pro návštěvu všemi, kdo milují krásnou přírodu. Bez ohledu na počasí si zde každý najde svůj kousek ráje na zemi.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Mayfield Falls


Dotaz: Kdy jsou Mayfield Falls otevřené?
Odpověď: Mayfield Falls jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00, včetně svátků.

Dotaz: Jaké jsou vstupné poplatky do Mayfield Falls?
Odpověď: Vstupné do Mayfield Falls je 20 USD pro dospělé a 10 USD pro děti ve věku od 4 do 12 let.

Dotaz: Jak dlouho trvá návštěva Mayfield Falls?
Odpověď: Návštěva Mayfield Falls obvykle trvá asi 1,5 hodiny.

Dotaz: Je nutné mít s sebou vlastní obuv na návštěvu Mayfield Falls?
Odpověď: Ano, doporučuje se mít s sebou uzavřenou a nepromokavou obuv pro návštěvu Mayfield Falls.

Dotaz: Mohou návštěvníci s sebou vzít fotoaparáty nebo kameru?
Odpověď: Ano, návštěvníci mohou s sebou vzít fotoaparáty a kamery, ale musí být opatrní, aby se nedostaly do vody.

Dotaz: Je zde k dispozici parkoviště pro auta?
Odpověď: Ano, Mayfield Falls má k dispozici parkoviště pro auta zdarma.

Dotaz: Je zde k dispozici občerstvení na místě?
Odpověď: Ano, na místě jsou malé stánky s občerstvením a vodou.

Dotaz: Mohou se návštěvníci koupat v řece u Mayfield Falls?
Odpověď: Ano, návštěvníci se mohou koupat v řece, ale musí být opatrní, protože řeka má silný proud a některé části jsou hluboké.


Ubytování Jamajka Mayfield Falls


Jamajka je krásný karibský ostrov, kde se lidé mohou těšit na slunce, pláže, hudbu a kulturní tradice. Pokud plánujete cestu do Jamajky, určitě si nenechte ujít přírodní krásu v podobě Mayfield Falls, která se nachází na severozápadě ostrova poblíž města Negril. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a turisty, kteří hledají ubytování poblíž vodopádů.

Mayfield Falls je soubor 21 malých vodopádů, které se nacházejí v tropické lesní oblasti. Každý z těchto vodopádů je o výšce tři až šest metrů a tvoří přírodní bazény, které používají návštěvníci k plavání a koupání. Pro turisty, kteří si chtějí užít krásy těchto vodopádů, existuje možnost ubytování v blízkosti Mayfield Falls.

Jeden z nejlepších hotelů v okolí vodopádů Mayfield Falls je Jamajka Mayfield Falls. Tento hotel nabízí ubytování s pěti hvězdičkami v blízkosti tohoto přírodního krásu. Pokojové kategorie jsou prostorné a komfortní, s možností výhledu na zahradu nebo na okolní les. Všechny pokoje jsou klimatizované, s kabelovou televizí, trezorem a minibarem.

V hotelu Jamajka Mayfield Falls máte možnost se těšit na mnoho různých aktivit. Můžete si například zaplavat v bazénu, v sauně nebo v jacuzzi. Pro sportovně založeného hosta je zde tenisový kurt a fitness centrum. Další nabídkou jsou různé masáže a terapie.

Ostatní restaurace jsou dostupné v okolí, ale hotel Jamajka Mayfield Falls nabízí vlastní restauraci, která je otevřená po celý den. Zde si můžete vychutnat různé druhy jídel, jako jsou saláty, maso a ryby, nebo tradiční jamajské pokrmy.

V hotelu Jamajka Mayfield Falls máte možnost začít svůj den snídaní formou bufetu. K dispozici jsou zde káva, ovocné šťávy, ovoce, chléb a různé pochoutky. Pokud potřebujete nějakou rady od personálu ohledně výletů, aktivit v okolí, nebo jiných dotazů, můžete se na ně kdykoli obrátit.

Celkově lze říci, že ubytování v hotelu Jamajka Mayfield Falls je výbornou volbou pro dovolenou na tomto karibském ostrově. Pokojové kategorie jsou prostorné a komfortní, personál je přátelský a nabízí mnoho různých aktivit pro turisty. Pokud hledáte místo k pobytu poblíž Mayfield Falls, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt právě zde.


Letenka Jamajka Mayfield Falls


Pokud hledáte neobyčejnou a dobrodružnou dovolenou, rozhodně byste měli navštívit Jamajku a její krásná vodopády Mayfield Falls. Tyto vodopády leží na řece Mayfield River a nacházejí se nedaleko města Montego Bay.

Mayfield Falls jsou známé pro své křišťálově čisté vody a unikátní kamenité kaskády. Je zde 21 menších vodopádů, které tvoří jedno větší kaskádovité schodiště, které můžete sestoupit pomocí speciálních schůdek vedoucích do vody.

Pro všechny návštěvníky jsou k dispozici zkušení průvodci, kteří vám ukáží nejkrásnější místa a pomohou vám s překonáním obtížnějších úseků. Vodopády jsou napájeny prameny vysoko v horách a voda je tak krásně studená a osvěžující, což v létě velmi oceníte.

Mayfield Falls nabízí návštěvníkům spoustu aktivit a zážitků. Můžete se potápět a objevovat rozmanité druhy ryb a dalších vodních živočichů. Pro ty, kteří preferují spíše suchou aktivitu, jsou k dispozici turistické stezky, po kterých můžete procházet a užívat si krásné okolí.

Máte-li chuť na adrenalin, můžete si také zahrát na skákajícího turistu a seskočit z vodopádu. Pro ty z vás, kteří nemají takové odvahy, ale chtějí si užít ten pocit z vodopádu, je možné si nechat masírovat záda vodním proudem.

Když se rozhodnete navštívit Jamajku, určitě nezapomeňte na odvěkou tradici, kterou je kouření dýmky Ganja. Návštěvníci Mayfield Falls se mohou účastnit ceremonie kouření dýmky Ganja, které jsou velmi oblíbené mezi turisty i místními obyvateli.

Pokud tedy hledáte nezapomenutelnou dovolenou v přírodě, navštivte Mayfield Falls a nechte se unést krásou a klidem, které vám tento nádherný kout Jamajky určitě nabídne.


Dovolená Jamajka Mayfield Falls


Jamajka, zelený ostrov v Karibském moři, je místem plným krásných pláží, kultury a exotických atrakcí. Jedním z míst, které byste si určitě neměli nechat ujít, jsou vodopády Mayfield Falls.

Nacházejí se asi hodinu jízdy od největšího města Montego Bay, v horské oblasti, obklopené tropickým lesem a s možností procházek a koupání v proudu řeky.

Mayfield Falls jsou tvořeny 21 stupňovitými vodopády, spadajícími ze skalnatých svahů výšky až 10 metrů. Voda z nich teče do říčky, v níž se dá koupat, a vytváří tak příjemný a osvěžující zážitek.

Prohlídka vodopádů vás provede přes skály a proudy do různých bazénů, kde se můžete koupat a užívat si krásné přírodní scenérie. Průvodce vám ukáže nejlepší cesty a pomůže vám při koupání.

Kromě koupání a prohlídky vodopádů si můžete vychutnat i relaxaci na zahradách u řeky, kde najdete klid a ticho v příjemné atmosféře.

Pro zájemce jsou k dispozici také různé aktivity, jako například skákání z vodopádů, prohlídky místní fauny a flóry nebo projížďky na koni.

Vstup do areálu Mayfield Falls je zpoplatněn, ale cena je relativně nízká a za zážitek určitě stojí. Takže pokud plánujete dovolenou na Jamajce, nezapomeňte na Mayfield Falls a užijte si exotické koupání pod vodopádem uprostřed tropického lesa!


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky