Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Tunisko Port El Kantaoui

Počasí Tunisko Port El Kantaoui


Port El Kantaoui je krásné přímořské městečko v Tunisku, které se nachází na pobřeží Středozemního moře. Město je vyhlášené pro své krásné a teplé počasí, které mu umožňuje, aby bylo vyhledávaným turistickým cílem po celý rok.

Během letních měsíců (červenec a srpen) se teploty pohybují mezi 30 a 35 stupni Celsia, což může být pro někoho příliš horké, ale vzhledem k tomu, že se nachází na pobřeží, můžete se kdykoliv ochladit v moři nebo si dát občerstvení v jednom z bistro nebo kaváren. V noci se teploty udržují okolo 20 stupňů Celsia, takže není zapotřebí nosit těžké oblečení.

V zimních měsících (listopad až březen) jsou teploty mírnější, s denními teplotami kolem 15 až 20 stupňů Celsia. I když jsou tyto zimní měsíce v Port El Kantaoui chladnější než v létě, stále je to příjemné počasí, ideální pro turistiku nebo prozkoumání města. V noci se teploty mohou snížit na 10 stupňů Celsia, takže by bylo dobré nosit si jemný svetr nebo bundu.

Celkově řečeno, Port El Kantaoui má příjemné počasí po celý rok, s mírnějšími teplotami v zimních měsících a teplejšími teplotami v létě. To znamená, že je možné navštívit město kdykoliv v roce a užít si jeho krásné pláže, příjemné klima a malebné scenérie. Věřte, že Tunisko Port El Kantaoui Vás nadchne svými krásami a skvělým počasím pro celý rok.


Dovolená Tunisko Port El Kantaoui


Tunisko je jednou z nejpopulárnějších turistických destinací pro dovolenou. Mnoho turistů se rozhodne pro pobyt v oblasti Port El Kantaoui, která se nachází necelých 10 km severozápadně od sousedního města Sousse. Tato oblast je oblíbená zejména pro svou krásnou přírodu, bohaté kulturní dědictví a širokou nabídku outdoorových aktivit.

Port El Kantaoui je moderní turistický komplex rozkládající se na ploše 307 ha, který byl postaven v roce 1979. Obklopený zahradami a palmami nabízí luxusní hotely, pláže, přístaviště pro jachty a širokou nabídku restaurací, kaváren a obchodů. Přístaviště je oblíbené zejména pro večerní procházky v romantickém prostředí, kdy je možné sledovat západy slunce nad mořem.

Pokud je pro vás dovolená spojena s aktivním odpočinkem, je Port El Kantaoui ideálním místem pro vaše dovolenou. Můžete si zde vyzkoušet různé druhy vodních sportů jako je například potápění, windsurfing nebo jízdu na člunu. Je možné si také vyjet do okolí na výlety po krajině a navštívit města jako je například Sidi Bou Said, odkud se dá podívat na Tuniský záliv.

Pro milovníky golfového hřiště je Port El Kantaoui také ideálním místem na dovolenou. Zdejší hřiště nabízí možnost hrát golfovou hru mužů i žen, a navštívit golfovou akademii.

Pokud jste příznivcem historie a kultury, Port El Kantaoui vám nabízí možnost návštěvy různých historických památek a muzeí, které vypovídají o bohaté historii této země. Návštěva archeologického parku v městě Hammamet je také nezapomenutelným zážitkem.

Port El Kantaoui také nabízí množství možností na nakupování, nejen v obchodech na přístavišti, ale také na místních trzích, která jsou pro zdejší kulturu typická.

V oblasti Port El Kantaoui najdete také řadu kvalitních hotelů všech kategorií, které nabízejí komfortní ubytování a širokou nabídku služeb. Můžete si vybrat z hotelů s krásným výhledem na moře, bazénem, wellness centrem a mnoha dalšími vymoženostmi.

Tunisko je vynikající volbou pro dovolenou, která nabízí vše, co si můžete přát. A Port El Kantaoui přidává ještě něco navíc s jeho krásou, aktivitami a historií, takže určitě stojí za to našetřit a vyrazit sem na dovolenou.


Letenka Tunisko Port El Kantaoui


Letenka do Tuniska, konkrétně do letoviska Port El Kantaoui, je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prožít dovolenou plnou slunce, moře a relaxace. Letiště Habib Bourguiba International Airport se nachází asi 30 km od Port El Kantaoui a přímé lety z českých letišť nabízí například společnost Smartwings.

Port El Kantaoui je malé a klidné letovisko, které se nachází na severovýchodě Tuniska. Jeho největší atrakcí je přístav, ve kterém kotví řada luxusních jachet. Kromě přístavu tu najdete také písečné pláže, řadu restaurací nabízejících tradiční tuniské speciality, ale také evropskou kuchyni, a obchody s různým zbožím a suvenýry.

Dovolená v Port El Kantaoui je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci, ale také pro rodiny s dětmi. Pláže jsou čisté a vhodné koupání v moři je téměř po celý rok. Pro děti je zde také k dispozici několik aquaparků v okolí.

Pokud se vám v Port El Kantaoui bude chtít něco aktivnějšího než lenošení na pláži, nabízí se vám například návštěva místního golfových hřišť, projížďka na velbloudech nebo výlet do historického města Sousse.

Vzhledem k tomu, že Tunisko je tradičně oblíbenou letní destinací, mnoho turistů se sem vrací každý rok. Pokud tedy plánujete dovolenou v Port El Kantaoui, je dobré zajistit si letenku a ubytování v dostatečném předstihu.

K tomuto účelu můžete využít služeb cestovních kanceláří, které vám nabídnou řadu zájezdů do Tuniska včetně letenek a ubytování. V některých případech se vám může vyplatit také hledat letenky samostatně na internetu, kde můžete najít mnoho zlevněných letů.

V každém případě je letenka do Tuniska Port El Kantaoui investicí do skvělé dovolené plné slunce, moře a relaxačních zážitků.


Nejčastější dotazy a odpovědi Tunisko Port El Kantaoui


1. Jaká je nejlepší doba na návštěvu Port El Kantaoui v Tunisku?

Nejlepší doba na návštěvu Port El Kantaoui v Tunisku je od dubna do června a od září do října, kdy jsou teploty příjemné a turistické atrakce nejsou tak přeplněné. V létě je zde horko a velké množství turistů.

2. Potřebuji vízum pro návštěvu Tuniska?

Víza nejsou vyžadována pro většinu zemí, včetně států EU, pro pobyt do 90 dnů. Avšak pro některé země může být vyžadováno vízum.

3. Jaké jsou nejlepší pláže v Port El Kantaoui?

Mezi nejlepší pláže v Port El Kantaoui patří pláže El Kantaoui a Hammam Sousse s bílým pískem a azurovými vodami. Tyto pláže jsou velmi oblíbené a nabízejí řadu vodních sportů.

4. Jaké jsou nejoblíbenější turistické atrakce v Port El Kantaoui?

Mezi nejoblíbenější turistické atrakce v Port El Kantaoui patří návštěva mariny s řadou restaurací a obchodů, golfové hřiště El Kantaoui a akvapark Aqua Palace.

5. Jak je s bezpečností v Port El Kantaoui?

Port El Kantaoui je poměrně bezpečné místo v Tunisku, avšak turisté by měli dbát obvyklých opatření v oblasti bezpečnosti a zůstat ve vyhrazených turistických oblastech. Nedoporučuje se cestovat do oblasti hraničící s Alžírskem a do oblastí, které jsou označeny jako nebezpečné.


Ubytování Tunisko Port El Kantaoui


Tunisko Port El Kantaoui je oblíbeným cílem turistů díky svým písečným plážím, čistým vodám a množství zajímavých aktivit. Pokud chcete svůj pobyt v této oblasti ještě více vylepšit, měli byste si vybrat ubytování, které splní vaše přání a potřeby.

V Port El Kantaoui se nachází řada hotelů, apartmánů a resortů s různou cenovou kategorií a službami, takže zde bude určitě možné najít ubytování pro každého. Pokud hledáte něco luxusního, můžete si vybrat například 5hvězdičkový hotel Marhaba Palace, který nabízí bazény, spa, posilovnu a soukromou pláž. Pokud preferujete menší a útulnější zařízení, můžete si zvolit některý z menších hotelů nebo apartmánů.

Jedním z nejvýhodnějších míst pro ubytování je přístav Port El Kantaoui, kde se nachází řada restaurací, obchodů, kaváren a kulturních památek. Toto místo také nabízí nádherný výhled na moře a je zde mnoho aktivit, které můžete vyzkoušet, jako například jízdu na kamelech nebo vodní sporty.

Další výhodou tohoto místa je snadná dostupnost místní dopravy, která vám umožní prozkoumat i okolní oblasti Tuniska. Můžete si například vyrazit do Tunisu, aby jste se podívali na tuniskou Architekturu a zajímavé památky, jako je například kasbah v blízkosti sklářského království.

Mnoho port el kantaouiských hotelů nabízí all-inclusive služby, takže byste si nemuseli dělat starosti o jídlo a pití během svého pobytu. V místních restauracích jsou k dispozici i tradiční tuniské pokrmy a mnoho dalších možností, takže si jistě vyberete podle své chuti.

Pokud si přejete strávit dovolenou v Port El Kantaouiu, je důležité si rezervovat ubytování předem s ohledem na vaše požadavky a potřeby. Je však důležité také si uvědomit, že Tunisko je muslimská země, kde platí určitá pravidla a zvyky. Je tudíž vhodné, aby jste se na místě chovali ohleduplně a respektovaly místní kulturu.

V Port El Kantaoui se nachází mnoho různých možností ubytování, které vám mohou zajistit příjemný a komfortní pobyt v této oblasti Tuniska. Důležité je být si jistí s tím, co chcete a pečlivě si vybírat podle svých přání a potřeb. Rozhodnete-li se strávit svou dovolenou zde, rozhodně nebudete litovat.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky