Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahamy Long Island

Dovolená Bahamy Long Island


Bahamy jsou jedním z nejkrásnějších turistických míst na světě. Toto tropické ráj v Karibiku nabízí nekonečné pláže, tyrkysově modré moře, nádhernou faunu a flóru a mnoho dalších fascinujících přírodních krás. Mezi nejpřitažlivější části Baham je patří Long Island, který nabízí mnoho zážitků a památek pro turisty.

Jedním z nejlepších zážitků na Long Islandu jsou pláže, které jsou prostě úžasné. Zlatý písek a tyrkysová voda dávají jedinečný vzhled plážím, které se táhnou po celém pobřeží. Další výjimečnou atrakcí je podmořský svět s korály a rybami, které jsou snadno dostupné díky vhodnému vybavení v potápěčských centrech.

Long Island byl také domovem Taina, původních obyvatel Baham. Turisté si mohou prohlédnout mnoho památek ze starověké období a uvidí také části ostrova, které byly dříve obývány lidmi. Mezi nejoblíbenější místa patří dadané památky v okolí Salt Pond, kde se nacházejí starodávné chrámy, hrobky a domy.

Pro turisty, kteří hledají adrenalinové zážitky, jsou na Long Islandu k dispozici mnohé aktivity pro adrenalinové jedince. Tenistové kurty, motokáry a potápění jsou jen několik příkladů z mnoha aktivit, které mohou vyzkoušet. Tyto zážitky jsou nezapomenutelné a plné vzrušení.

Také místní gastronomická kultura patří k největším přitažlivostem Baham. Plody moře a další rybí speciality jsou nabízeny v mnoha místních restauracích, zejména v oblasti Salt Pond. Zdejší rybí trhy nabízejí čerstvé ryby a další plody moře, které si mohou turisté zakoupit a sami si je připravit.

Závěrem, Long Island na Bahamách nabízí nekonečné možnosti pro turisty, kteří hledají přírodní krásy, kulturní památky, adrenalinové aktivity, nebo dobré jídlo. Tato perla Karibiku bude každému zaručeně nezapomenutelnou akrádou dovolenou.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Long Island


Dotaz: Jak se dostat na Long Island na Bahamách?

Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Long Island, je letecky. Existují pravidelné lety z Nassau nebo z Marsh Harbour na Abaco. Můžete také použít trajekty, ale ty bývají pomalejší a méně spolehlivé.

Dotaz: Kam se ubytovat na Long Island?

Odpověď: Na Long Island najdete různé druhy ubytování, včetně hotelů, vil a apartmánů. Doporučujeme hledat ubytování na základě vašich potřeb a rozpočtu. Nejoblíbenější oblasti pro ubytování jsou v okolí Deadman's Cay, Clarencetown a Stella Maris.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže na Long Island?

Odpověď: Na Long Island jsou nádherné pláže s bílým pískem a průzračnou vodou. Oblíbené pláže zahrnují Cape Santa Maria Beach, Dean's Blue Hole, Long Island Beach a Sharks Cove.

Dotaz: Co si vzít s sebou na Long Island?

Odpověď: Měli byste si vzít klasické věci jako plavky, sluneční brýle, klobouky a opalovací krém. Rovněž by měla být součástí vaší výbavy i obuv na písek, potápěčské vybavení a vhodné oblečení pro pobyt v lesích a horách.

Dotaz: Co je na Long Island nejlepší vidět a dělat?

Odpověď: Na Long Island si můžete vychutnat nádherné pláže, potápění, šnorchlování, rybaření a projížďky lodí. Nejlepšími turistickými atrakcemi jsou Dean's Blue Hole, Columbus Monument, Marine Farm, Stella Maris Resort Club a Salt Pond.

Dotaz: Budou mi na Long Island v Bahamách stačit americké dolary?

Odpověď: Na Bahamách se běžně přijímají americké dolary, ale mohou existovat situace, kdy bude nutné platit v místní měně - bahamském dolaru. Nezapomeňte se tedy před odjezdem vybavit přibližně 10% hotovostí v bahamských dolarech.


Počasí Bahamy Long Island


Bahamy jsou známé svou slunečnou tropickou klimou, ale jaké počasí lze očekávat na Long Islandu? Tento ostrov nabízí mnoho krásných pláží, přírodních rezervací a mnoho dalších příležitostí k prozkoumání. Je však důležité vědět, jaké počasí lze očekávat, aby se plánování vaší dovolené mohlo lépe přizpůsobit.

Mezi listopadem a květnem je na ostrově Long Island nejvyšší sezóna a v té době je počasí velmi příjemné. Denní teploty se pohybují v rozmezí 25-30 stupňů Celsia a noční teploty klesají na asi 18-21 stupňů Celsia. Voda je teplová, s teplotami kolem 25-27 stupňů Celsia. Tuto dobu tedy považujeme za nejideálnější na plážový pobyt a další aktivity na slunci.

Mezi červnem a zářím se teploty stále drží vysoko, ale s vyšší vlhkostí, což může být méně pohodlné pro turisty. Tento období je také časté pro tropické bouře a hurikány, takže návštěvníci by měli být informováni a sledovat předpovědi počasí během svého pobytu.

Od října do listopadu se na Long Islandu obecně vyskytuje méně turistů, protože je to období s vyššími srážkami. Teploty klesají na 21 až 26 stupňů Celsia, s nočními teplotami klesajícími na 15-18 stupňů Celsia. Voda se ochlazuje na kolem 23-25 stupňů Celsia, takže plavání může být těžší.

Celkově lze říci, že nejideálnější čas na návštěvu Long Islandu je mezi listopadem a květnem, kdy je počasí nejstabilnější a nejpříjemnější. Nicméně, pokud se rozhodnete navštívit během léta nebo na podzim a setkáte se s deštěm nebo bouřemi, neztrácejte naději. Někdy je deštivé počasí během Vaší dovolené méně obyčejné a může poskytnout i krásný zážitek. No a při strmých vlnách můžete vyzkoušet adrenalinovější zážitek při surfování.

Pokud plánujete návštěvu Long Islandu, nezapomeňte sledovat aktuální předpovědi počasí a vybrat si vhodnou sezonu pro Vaši cestu. Za každého počasí se však budete moci těšit na krásné pláže, mořskou přírodu a relaxaci jako nikde jinde na světě.


Letenka Bahamy Long Island


Pokud hledáte ideální pobytovou destinaci s nádhernými plážemi a zajímavými vodními aktivitami, třeba byste mohli zvážit návštěvu Baham a konkrétně ostrova Long Island. Ten se nachází v jihovýchodní části souostroví a nabízí pestrou paletu zážitků pro náročné turisty, kteří chtějí odpočívat, ale zároveň se aktivně zabavit.

Pokud se vydáte na Long Island, nevynechejte návštěvu jedné z největších atrakcí tohoto ostrova - modré a zelené laguny, plné krásných mořských i sladkovodních ryb, jež se nejvíce vyznačují dlouhými písečnými plážemi a křišťálově průzračnou vodou. Ať už se rozhodnete pro potápění nebo jen pro koupání, určitě si užijete nádherné zážitky v této přírodní kráse, která určitě stojí za to vidět.

Ostrov Long Island je znám i pro svou hru na golfovém hřišti, které se nachází v pěkné přírodní zástavbě a nabízí možnosti pro zábavu pro celou rodinu. Navíc, na Long Islandu se nachází spousta malých obcí a vesnic, které nabízejí svým hostům tradiční bahamskou kuchyni. V mnoha místech si můžete vychutnat čerstvé mořské ryby doma na grilu, tradiční čerstvou limonádu nebo slaninu a na posteli se spoustou možností vysokohorských kávy.

Ať už hledáte aktivní dovolenou s vodními sporty, nebo jen relaxaci na krásných plážích, Long Island je pro vás perfektní destinací. Získání letenek do Baham vás vůbec nemusí stát mnoho peněz a pokud si je rezervujete alespoň několik měsíců dopředu, můžete ušetřit spoustu peněz. Bahamy jsou ideální destinací pro páry, rodiny i jednotlivce, tak neváhejte a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou na ostrov Long Island.


Ubytování Bahamy Long Island


Bahamy jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací, a to díky svému krásnému pobřeží a zázemí pro turisty. Long Island patří mezi nejdelší Bahamské ostrovy a nabízí krásné pláže, divokou přírodu a bohatou historii.

Ubytování na Long Islandu zahrnuje řadu možností pro každého turistu. V nabídce jsou hotely, apartmány, vily, bungalovy a rekreační domy. Ceny se mohou lišit v závislosti na místě ubytování a období, ve kterém cestujete.

Pro turisty hledající luxusní ubytování jsou tu nádherné hotely. Tyto hotely nabízejí moderní vybavení, restaurace, bary, bazény, pláže a další vynikající služby. V běžných hotelech jsou k dispozici pokojové služby a možnost úklidu.

Pokud cestujete s rodinou nebo větší skupinou, doporučujeme si pronajmout rekreační dům nebo vilu. Tyto budovy nabízejí mnohem větší prostor a soukromí. Rekreační domy jsou skvělé pro ty, kteří chtějí zažít život na Bahamách a užít si místní atmosféru. Vily jsou pak tou správnou volbou pro ty, kteří hledají ubytování s větším komfortem.

Další volbou jsou apartmány a bungalovy, které jsou cenově dostupnější než luxusní hotely. Tyto ubytování jsou ideální pro páry nebo jednotlivce, kteří chtějí strávit čas na pláži či objevovat ostrov.

Celkově lze říci, že ubytování v Bahamách Long Island je dobrá volba pro každého turistu a lze si vybrat mezi různými možnostmi. Záleží jen na vašich preferencích a požadavcích na ubytování. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel či skromný bungalov, užijete si zde krásné pobřeží a přírodu Baham.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky