Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Bahrajn Bahrein International Circuit

Nejčastější dotazy a odpovědi Bahrajn Bahrein International Circuit


1. Kde se nachází Bahrajn Bahrein International Circuit?

Bahrajn Bahrein International Circuit se nachází v Sakhir, v Bahrajnu.

2. Jak se dostanu na Bahrajn Bahrein International Circuit?

Bahrajn Bahrein International Circuit se nachází asi 30 kilometrů od Manamy, hlavního města Bahrajnu. Z Manamy se můžete dostat autobusem, taxíkem nebo pronajatým autem. Na místě je k dispozici také dostatek parkovacích míst.

3. Kdy se konají nejvýznamnější závody na Bahrajn Bahrein International Circuit?

Nejvýznamnější závody na Bahrajn Bahrein International Circuit jsou GP Bahrajnu Formule 1 a 6 hodin Bahrajnu WEC, které se obvykle konají v březnu a listopadu.

4. Kolik stojí vstupenka na GP Bahrajnu Formule 1?

Cena vstupenky na GP Bahrajnu Formule 1 se liší podle místa a deně. Cena se pohybuje od 20 až do více než 500 dolarů.

5. Je nutné předem rezervovat vstupenky na Bahrajn Bahrein International Circuit?

Ano, je doporučeno si vstupenky na Bahrajn Bahrein International Circuit předem rezervovat, zejména pokud se jedná o významné akce, jako je GP Bahrajnu Formule 1. Vstupenky lze zakoupit přes oficiální webové stránky nebo prostřednictvím autorizovaných prodejců.

6. Jaká je kapacita tribun na Bahrajn Bahrein International Circuit?

Kapacita tribun na Bahrajn Bahrein International Circuit je asi 100 000 sedících diváků.

7. Je na Bahrajn Bahrein International Circuit dostatek občerstvení a toalet?

Ano, na Bahrajn Bahrein International Circuit je mnoho občerstvení a toalet, které jsou k dispozici pro diváky během akcí.

8. Je na Bahrajn Bahrein International Circuit možné kempovat?

Ano, na Bahrajn Bahrein International Circuit je k dispozici kempovací oblast pro ty, kteří chtějí kempovat během akce. Kempování musí být však předem rezervováno.

9. Jaké další sportovní akce se konají na Bahrajn Bahrein International Circuit?

Kromě Formule 1 se na Bahrajn Bahrein International Circuit konají také různé další motoristické akce, jako je například 24 hodin Bahrajnu GT Series, nebo 6 hodin Bahrajnu WEC.


Počasí Bahrajn Bahrein International Circuit


Bahrajn, malá ostrovní země v Perském zálivu, je známá svým horkým a suchým podnebím. Průměrná teplota zde dosahuje vysokých 30 stupňů Celsia a v létě se mohou teploty vyšplhat až na 45 stupňů. Vzhledem k tomu, že se Bahrajn nachází poblíž rovníku, na tomto malém ostrově neexistují žádné přírodní zdroje vody a jeho podnebí je extrémně suché.

Bahrajn je domovem Bahreinského mezinárodního okruhu, závodního okruhu postaveného v roce 2004. Okruh se nachází pouze 30 kilometrů jižně od hlavního města Manáma a je jedním z nejmodernějších závodních okruhů na světě. Bahreinský okruh je také prvním okruhem v Perském zálivu, kde se konají závody Formule 1.

Díky svému zvláštnímu podnebí se závody na Bahrajnském mezinárodním okruhu konají v neobvyklých podmínkách. Závodní den bývá obvykle velmi horký a slunečný, což může způsobit problémy pro jezdce při sezení v těsných kokpitech svých vozů. Je zde také silný vítr, který může ovlivnit aerodynamiku vozů.

Pro diváky jsou však tyto podmínky ideální, protože závody jsou mimořádně rychlé a napínavé. Okruh má celkovou délku 5,4 kilometrů a je znám svými dlouhými rovinkami, strmými zatáčkami a rychlými zónami. Závodníci se zde musí vyrovnat se změnami nadmořské výšky a horkým povrchem vozovky.

Každoročně se na Bahrajnském mezinárodním okruhu konají dva závody Formule 1, Bahrain Grand Prix a Sakhir Grand Prix. Tyto závody jsou velmi populární a přitahují tisíce fanoušků z celého světa.

Inovativní architektura a rozmanité podmínky závodního okruhu v Bahrajnu ho stejně jako místní klimatické podmínky staví do jedinečné pozice na závodní mapě světa, a proto stojí za to jej navštívit a zážít atmosféru jednoho z nejrychlejších a nejnapínavějších závodních okruhů na světě.


Dovolená Bahrajn Bahrein International Circuit


Bahrajn je jedním z nejznámějších turistických cílů v Perském zálivu a letošní rok je ideální pro návštěvu jednoho z největších okruhů světa, Bahrajn International Circuit.

Bahrajn International Circuit je domovským okruhem pro Formuli 1, který se nachází v blízkosti města Sakhir. Okruh byl otevřen v roce 2004 a nyní je nejvýznamnějším sportovním areálem v zemi.

Okruh se skládá z 15 zatáček a měří 5,4 kilometru. Přestože je nejznámější díky Formuli 1, nazvali ho těmi, kteří na něm závodí, krátkojmenným názvem "Sakhir". Navzdory svému novému stáří, okruh se již stal jedním z nejpopulárnějších v F1.

V Bahrajnu se jezdí zpravidla v období mezi březnem a dubnem. V tomto období je počasí v zemi nejvhodnější pro turisty a také pro závody. Pokud se rozhodnete navštívit okruh, můžete se těšit na nejlepší závodníky světa, kteří se zde závodí každoročně.

Pro návštěvníky okruhu jsou k dispozici mnohé služby a atrakce. Kromě skvělých závodů si můžete dopřát i návštěvu muzea Formule 1 nebo projet se na simulátoru závodů. Na místě jsou také připraveny různé aktivity, například off-road projížďky v poušti a mnoho dalšího.

V blízkosti okruhu se nachází mnoho turistických atrakcí, včetně nejvyššího stavitele na světě Burj Khalifa nebo Dubajské akvária. Doporučuji také navštívit centrum města Dubai, které si uchovává historický vzhled a křišťálové centrum, které patří k jednomu z nejkrásnějších míst v zemi.

Dovolená v Bahrajnu je nezapomenutelným zážitkem, navíc pokud máte rádi rychlost a adrenalin, návštěva Bahrajn International Circuit je povinností. Nešetřete na zážitcích a vydejte se na Bahrajn - země, kde se spojuje kultura a technologie.


Ubytování Bahrajn Bahrein International Circuit


Bahrajn je malý, avšak velmi fascinující ostrov, nacházející se v oblasti Perského zálivu. Protože je to důležité centrum pro obchod, kulturu i turistiku, není divu, že sem přicházejí lidé z celého světa. Pokud patříte mezi milovníky motorsportu, možná se na Bahrajn vrátíte právě kvůli Bahrein International Circuit, jednomu z nejvýznamnějších motoristických závodů na Středním východě.

Co se ubytování na Bahrajn International Circuit týče, je možností celá řada. Organizátoři každoročně připravují celkově čtyři možnosti ubytování: The Oasis, Najima Club, The Paddock a The VIP Tower.

The Oasis

The Oasis je populární možností ubytování na Bahrajn International Circuit. Nachází se kousek od trati, a nabízí tedy skvělý výhled na závody. Nejenže je The Oasis největším z ubytování, nabízí také celou řadu předností. Každý pokoj nabízí koupelnu s teplou sprchou a WC, klimatizaci a soukromý balkón. Kromě toho zde najdete i minibar, bezplatné Wi-Fi a celkově více prostorek pro vaše pohodlí.

Najima Club

Další možností, jak se ubytovat na Bahrein International Circuit, je možnost Najima Club. Toto ubytování je situované přímo na jihu trati, což znamená, že si budete moci naplno užívat motoristické závody, aniž byste se museli přesouvat. Najima Club nabízí prostory pro relaxaci, sportování, stejně jako pro společné stravování. Tento hotel disponuje 14 pokoji, každý z nich má klimatizaci a bezplatné Wi-Fi.

The Paddock

The Paddock patří k nejjemnějším možnostem ubytování na Bahrajn International Circuit. Můžete zde najít celkem 36 pokojů, z nichž každý má vlastní koupelnu a balkón. Navíc každý pokoj má Wi-Fi zdarma, klimatizaci a většinu z nich také minibar. The Paddock tento rok navíc přidává možnost mít VIP přístup k závodům, takže pokud si chcete užít závodů z první řady, je to pro vás tím pravým ubytováním.

The VIP Tower

A konečně, pokud si přejete zažít opravdu nezapomenutelný zážitek, měli byste zvolit ubytování v The VIP Tower. Tento hotel nabízí luxusní ubytování, kde najdete vše, co byste si mohli přát. Soukromý přístup na tribuny, VIP stravování, lehátka, bazén s výhledem na trať a neuvěřitelný výhled z 12 patra na všechny závody, vše je pro vás jako stvořené.

Na Bahrajn International Circuit si tedy můžete vybrat ubytování podle toho, co od něj očekáváte. Užijte si závody motoristického sportu ve stylu a zažijte úžasnou atmosféru tohoto důležitého setkání.


Letenka Bahrajn Bahrein International Circuit


Bahrajn je malý stát nacházející se na Arabském poloostrově, který se stal oblíbeným turistickým cílem v poslední době. Kromě toho však nabízí i jedinečnou závodní pistu, kterou mnozí považují za technicky nejnáročnější okruh v kalendáři Formule 1 - Bahrein International Circuit.

Bahrein International Circuit se nachází poblíž města Sakhir a v roce 2004 se stal prvním okruhem, který byl postaven na Arabském poloostrově. Díky tomu se stal velkým krokem v rozvoji regionálního sportovního průmyslu a stalo se základnou luxusních automobilových značek.

Okruh se skládá z 15 zatáček o délce 5,4 km a první velkou cenou, která se zde konala, byla Grand Prix Bahrajnu v roce 2004. Bahrajn International Circuit se také stal prvním okruhem, který se rozhodl jet závod v noci, aby bylo zajištěno dokonalé drama u závodu. Tento trend se nakonec přenesl i na jiné okruhy v kalendáři a stal se velkou inspirací pro mnoho dalších.

I když Bahrajn není jedním z nejproslulejších okruhů v kalendáři, nabízí zajímavou a významnou výzvu pro piloty. Díky tomu, že se závody konají v noci, jsou většinou mnohem odvážnější a diváci se mohou těšit na velmi dramatické závody. Okruh navíc nabízí široké možnosti pro předjíždění, což může být klíčem k úspěchu.

Pokud se chcete přesvědčit o tom, jak kvalitní je Bahrajn International Circuit, můžete navštívit tento okruh v průběhu závodního víkendu Formule 1. Vstupenky jsou k dispozici přímo na oficiálních stránkách okruhu a nabízejí široké možnosti zážitků, včetně přehlídek, závodů a bohatého programu před a po závodu.

Závodění se jinak koná v období od března do listopadu. Pokud máte zájem o návštěvu okruhu během jiných měsíců, existuje spousta dalších zajímavostí v okolí, které můžete navštívit.

Když cestujete do Bahrajnu, je nejlepší cesta poletět na Bahrajnské mezinárodní letiště, kde najdete množství spojení s dalšími světovými letišti. Zde se vám nabízí řada bezproblémových letů od mnoha provozovatelů letecké dopravy.

Výlet na Bahrajn International Circuit je jedním z nejlepších sportovních zážitků, které si můžete v regionu užít, a je určitě skvělým způsobem, jak strávit svůj čas v tomto fascinujícím tehdejším arabském státě.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky