Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

Seychely Aride Island

Dovolená Seychely Aride Island


Seychely Aride Island je malý ostrov, který se nachází v Indickém oceánu severně od ostrova Mahé. Tento ostrov se stal populární díky svému jedinečnému ekosystému a nádherným plážím, které jsou zdobené bílým pískem a průzračnou vodou. Dovolená na Aride Islandu je ideální pro ty, kteří hledají klid a soukromí, ale zároveň chtějí vychutnat krásy přírody.

Aride Island patří mezi nejdražší ostrovy Seychel, ale nabízí svým návštěvníkům naprosto jedinečný zážitek. Turisté zde mohou zakusit opravdovou pohodu, luxus a dokonalou relaxaci. Ostrov je vyhlášený především svými chráněnými oblastmi, kde žijí mnohé vzácné druhy rostlin a zvířat. Na Aride Islandu se nachází jeden z největších korálových útesů, kterého si mohou turisté vychutnat díky potápění nebo šnorchlování.

Turisté, kteří se rozhodnou navštívit Aride Island, se mohou ubytovat v luxusních vilách, kde mají soukromí a klid. Vily jsou vybavené moderními technologiemi, jsou klimatizované a mají výhled na moře. Je zde velký bazén, který je však zbytečný, protože na plážích najdete průzračné a teplé moře, které vás okouzlí svým nádherným zbarvením i teplotou.

Aby si turisté užili svou dovolenou na Aride Islandu naplno, mohou si pronajmout katamarán a proplout okolo ostrova. Katamarán je ideální pro ty, kteří si chtějí užít romantickou jízdu nebo pro ty, kteří se chtějí účastnit potápění nebo šnorchlování.

Dovolená na Seychely Aride Island je nezapomenutelným zážitkem, který bude všem turistům ještě dlouho v paměti. Každý návštěvník si zde najde to své, ať už si chce odpočinout na pláži, relaxovat u bazénu nebo si užít aktivní dovolenou v oceánu. Aride Island je skutečným rájem na zemi, který stojí za návštěvu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Aride Island


Dotaz: Jak se na Seychely dostat na ostrov Aride Island?
Odpověď: Na Aride Island lze dostat pouze lodí ze sousedního ostrova Praslin. Existují pravidelné výlety lodí, které je třeba předem rezervovat.

Dotaz: Kolik stojí vstup na ostrov Aride Island?
Odpověď: Vstupné na ostrov Aride Island je 50 USD na osobu a platí se přímo na ostrově.

Dotaz: Kdy je nejlepší doba na návštěvu ostrova Aride Island?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu ostrova Aride Island je od května do září, kdy je sušší období a teploty jsou mírnější.

Dotaz: Co lze vidět na ostrově Aride Island?
Odpověď: Na ostrově Aride Island lze vidět mnoho endemických druhů rostlin a zvířat, včetně vzácných ptáků. Je zde také možnost výletů po ostrově a koupání v krásných plážích.

Dotaz: Lze na ostrově Aride Island složit si vlastní jídlo?
Odpověď: Ne, na ostrově Aride Island není možné si složit vlastní jídlo. Nabízí se zde pouze restaurace, kde lze objednat jídlo a nápoje.

Dotaz: Je možné na ostrově Aride Island strávit noc?
Odpověď: Ne, na ostrově Aride Island není možné přenocovat, ale existují možnosti ubytování na sousedním ostrově Praslin.


Ubytování Seychely Aride Island


Seychely jsou nádherným místem, které nabízí mnoho krásných pláží, úchvatných hor a různorodých druhů fauny a flóry. Mezi nejkrásnější ostrovy, které Seychely nabízejí, patří ostrov Aride Island. Tento ostrov, nacházející se na severním konci Seychelských ostrovů, je jedním z nejproslulejších turistických center v této oblasti a nabízí skvělé možnosti ubytování.

Pokud hledáte pobyt v luxusním hotelu na Seychelách, tak si na Aride Island můžete nabídnout pobyt v hotelu Aride Island Nature lodges. Tento hotel se nachází na úpatí kopce, z něhož je úchvatný výhled na okolí a pláže. Hotel nabízí různorodé ubytování, od bungalovů a až po luxusní apartmány s vlastní terasou a bazénem.

Hledáte-li spíše cenově dostupné řešení, můžete se rozhodnout pro ubytování v Aride Island Guesthouse. Toto proslulé ubytování nabízí pohodlné ložnice, koupelny a dvě kuchyně. Hosté mohou také využívat vnitřní zahrady, bazény a čerstvé mořské potraviny připravené na grilu.

Pro milovníky přírody a dobrodružné turistiky je Aride Island ideálním místem. Ostrov nabízí některé z nejlepších možností pro pozorování ptáků a sledování vodopádů a úchvatných scenerií. Kromě toho je ostrov plný krásných pláží a úžasných lagun, které nabízejí skvělé možnosti pro potápění a další vodní sporty.

Navíc, Aride Island je známý pro svou ochranu přírodních rezervací a pozemků a je domovem mnoha ohrožených druhů rostlin a zvířat, které jsou umístěny v unikátních botanických zahradách. Ostrov nabízí také vynikající možnosti pro ekologické turisty a ochránce přírody, kteří chtějí objevit krásu a úžasnost přírody.

Při plánování vaší cesty na Seychely určitě zvažte pobyt na ostrově Aride Island, který nabízí nezapomenutelný zážitek a skvělé možnosti pro ubytování a objevování nádherné přírody.


Letenka Seychely Aride Island


Jste milovníkem přírody nebo sníte o odpočinku na tropických plážích? Pokud ano, rozhodně byste měli navštívit Seychely a nezapomenutelný pobyt si užít na ostrově Aride.

Seychely jsou známé svou unikátní faunou a flórou a Aride není výjimkou. Tento malý ostrov o rozloze pouhých 69 hektarů byl dlouho ochráněn až do roku 1973, kdy byl zakoupen Mírovým fondem a nyní je zde chráněno mnoho původních druhů rostlin, ptáků a živočichů.

Navštivte ostrov v během lednových a únorových měsíců, kdy mraky přinášejí určité ochlazení a deště, je to období, kdy si můžete vychutnat celou řadu aktivit. Vstupte do návštěvnického centra a vydejte se na prohlídku ostrova se zkušeným průvodcem. Uvidíte mnoho druhů papoušků, rudých noh, drahokamových holubů a dalších druhů ptáků, také divoké orchideje, liány a další rostliny. Nebo se vydáte na procházku po pobřeží, kde si můžete prohlédnout korálové útesy a ryby.

Půjdete-li na vodu, nebudete zklamáni. Aride je obklopen křišťálově čistou vodou a mnoho mořských druhů tu dělá své domovy, takže si můžete užít potápění a šnorchlování. Při šnorchlování uvidíte mnoho druhů ryb, korálů a jiných mořských tvorů.

A co se týče ubytování, místa na ostrově Aride jsou omezena, ale pokud hledáte krátkodobý pobyt v primitivním a přírodním prostředí, naleznete ho zde. Můžete se ubytovat v bungalovu se vstupem do přírody nebo v malém hotelu, který nabízí pohodlné podmínky pro odpočinek a relaxaci.

A konečně, jak se dostanete na Aride? Nejlepší volbou je letenka na Seychely z vašeho výchozího letiště a cesta po moři na malém člunu ze Seychelského hlavního ostrova Mahé. Předem rezervujte svou letenku a ubytování na ostrově Aride, aby vám nic neuniklo a pobyt byl co nejpohodlnější.

Nakonec, Seychely a Aride jsou jedinečným místem plným přírodní krásy a nezapomenutelných zážitků. A pokud se rozhodnete navštívit Aride, určitě si užijete krásy tohoto ostrova a načerpáte spoustu energie.


Počasí Seychely Aride Island


Seychely jsou souostrovím tvořeným 115 ostrovy, ležících v Indickém oceánu nedaleko Afriky. Mezi nejkrásnější z nich patří Aride Island. Ostrov je oblíbený mezi turisty především díky své přírodní kráse, která je značně unikátní. A jaké počasí lze na Aride Island očekávat?

Seychely mají vlhké a tropické klima, a v průměru zde teplota kolísá mezi 24 a 30 °C. Na Aride Island se vyskytují tři hlavní sezóny: horká sezóna, suchá sezóna a deštivá sezóna.

Horká sezóna na Aride Island probíhá od prosince do března. V tuto dobu je nejvíce turistů a počasí je nejteplejší. Průměrná denní teplota se pohybuje kolem 30 °C a noční teploty se drží nad 20 °C. V těchto měsících je velmi důležité udržovat hydrataci, protože slunce je velmi silné a může způsobit dehydrataci.

Suchá sezóna trvá od června do října a na ostrov přináší mírnější a stabilnější počasí. Je to příjemná doba pro návštěvu Aride Island, protože většina dnu je slunečných a teploty jsou mírnější. Průměrná teplota se pohybuje kolem 25 °C a noční teploty se neklesají pod 20 °C.

Deštivá sezóna, která trvá od května do října, je časem, kdy se na Seychelách vyskytují občasné bouře. Teploty stále zůstávají mírné, ale je důležité počítat s výskytem silnějších dešťových srážek. Díky dešťům v této sezóně však rostou na ostrově krásné rostliny a květiny, což je vynikající příležitost pro milovníky přírody.

Celkově lze říci, že na Aride Island je počasí příjemné po celý rok. Důležité je být upozorněni na silné slunce, aby nedošlo k dehydrataci. Pokud rádi trávíte čas na pláži a rádi se koupáte v oceánu, pak jsou sezóny s nejvyššími teplotami ideální pro vás. Pokud máte rádi turistiku a chtěli byste prozkoumat ostrov, vybírejte si měsíce s mírnějším počasím. Bez ohledu na to, kdy se rozhodnete navštívit Aride Island, tuto krásnou krajinu si užijete naplno.


98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší online nabídka letenek

Nejvýhodnější letenky do všech zemí světa

Získejte nejlevnější letenky do úžasných míst plných krásy nebo zvláštností.

Prohledat letenky